Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, titeket mennyire zavar, ha a feleségetek mélyen dekoltált ruhákban jár?

Figyelt kérdés

Bevallom, engem nagyon zavar, nem értem, miért mutogatja magát a feleségem ilyen szinten, ha egyszer komoly kapcsolata van, házas. Szerintem ízléstelen, rengetegen megbámulják, leszólítják.

Lehetne rám tekintettel, nekem ez nem esik jól.

Sokszor beszéltem vele erről, a válasz, hogy nem a középkorban élünk, ő magának akar tetszeni, és akkor mi van.

Mérgemben egyszer feltöltöttem magamról egy közösségi oldalra meztelen felsőtestű képet, hát iszonyat kiakadt.

Mondtam neki, nekem is kb. ilyen s-zarul esik, mikor ő magát mutogatja.

Tudom, ő nem a neten mutogatja magát, de szerintem tök mindegy, milyen platformon, a lényeg a lényeg. Meg ráadásul őt többen látják így a munkahelyen, utcán, mint engem láttak a neten.

És igen, szerintem egy férfi felsőtest korántsem bír akkora szexualitással, mint egy kirakott cici.

Nyilván nem mászkálok félmeztelenül, csak éreztetni akartam vele, hogy milyen rossz a másiknak ilyenkor.


2014. jan. 14. 09:42
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Van olyan férj,akit nem zavar...

vagy nem mer szólni érte...

Múltkor láttam egy you tubera feltöltött felvételt egy babazsúrról, ahol a háziasszony olyan mélyen kivágott pólóban hajladozik,pont a kamera előtt, hogy belátni a mellei közé...

Látszik rajta, direkt élvezi, hogy hajlong,és látni a mellét.mellesleg ez a nő, megcsalta már a párját,mégis elnézi ezt neki.Vagy nem mer szólni?Ki tudja?

2014. jan. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a túlzott kipakolás közönséges a mindennapokban. oké, egy bulin belefér, de egy elegáns bálba pl. nem vennék fel olyan ruhát amiben mások a sarkon állnak...


melóhelyen van egy csajszi. nem mondom, van mire büszkének lennie, de egy vezető pozícióban lévő ember komolytalanná válik ha úgy megy be dolgozni mintha buliba készült volna.

2014. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
49%
25 éves lány vagyok, de rajtam még soha nem volt kivágot felso, legalább is nem emlékszem rá. Talán csak azért fordúlt elo, hogy kicsit látszottak a melleim, mert vékony vagyok, és elégé hulyén allnak rajtam a fesok. Nem vagyok állszent, megjácós, és még csak a kornyezetem véleménye sem érdekel, vanak tetoválásaim, amik láthatóak. De egyszeruen én megalázva , szégyenkezve érezném magam ilyen mellkirakva. Szerintem egy no valmit elveszít ilyenkor az értékébol. Az én barátom szereti ha felveszek egy szexibb ruhát, de nem igazán érzem jól magam benne. Utálom mikor a férfiak bámúlnak. Kenyelmetlenul is érzem magam olyankor. Teljes mértékben meg vagyok elégedve a kulsomel, nem azért nem szeretek mutogatós ruhákban járni ,mert valamit nagyon takargatnom kéne. És egyszeruen nem értem meg a noket, szerintem ízléstelen, és kozonsges. Vagyis sejtem én, csak elismerést akarnak, hogy onbizalmat nyerjenek.
2014. jan. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Az én férjem se kedveli ezt a mutassuk ami van stílust, pedig ő az a fajta 120 kilós szekrény, én meg a 55 kilós kis felesége.

Tényleg modernek vagyunk, nagyon szeretem a divatot, adok az alakomra edzeni járok, a melleimet megcsináltattam, mert gyerek után már nem olyanok voltak, így most eléggé nagy méretekkel rendelkezem, de nem pakolom ki, mert nem.

Megtaláltam azt a férfit, aki látja, aki törődhet vele, a többi meg ne nézegesse, mert senkinek semmi köze hozzá.

Így automatikusan sokkal komolyabban vesznek, tisztelnek, és nem hiszem, h 5 év múlva elhagyna a férjem.

Ami rá tartozik, szívesen kipakolom neki otthon......

2014. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim válasza:

Szia!

A kapcsolatotok elején nem rakta ki magàt a feleséged? Ezt csak mostanában kezdte?

Ha igen, akkor lehet, hogy más ffi jött a képbe, ès annak pakolja magát.

2014. jan. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Ha nekem nagyobb mellem lenne, én is felvenném a kivágott felsőket! :D Viszont mivel nem áldott meg túl nagy cicikkel a Jóisten, hülyén néznék ki egy köldökig kivágott cuccban.

Azért ne haragudj, megértem a feleséged kiakadt a feltöltött félmeztelen fotódon, szerintem levágta, hogy bosszantani akarod. És valóban igaz, a nők nem más pasiknak akarnak tetszelegni, hanem a magunk kedvéért veszünk fel azt, amit, sminket sem a másik nem kedvéért teszünk fel, hanem azért, mert nekünk tetszik. Nemhogy inkább büszke lennél a nejedre, amiért csinos! Nővéremnek is nagy mellei vannak, ő is felvesz ilyen ruhákat, a férje pedig nagyon büszke rá!


28N

2014. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:

Én viszont azt gondolom, ha szeret valaki valakit, akkor figyelembe veszi, hogy a másik nem szeretné, hogy kilógjon mindene.

Tovább: nem attól leszek értékes, hogy a boltban, vagy séta közben mindenki belát a szoknyám alá..

2014. febr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Én is szeretném megérteni és a helyére tenni ezt a kérdést,mert az én párom is előszeretettel hord dekoltált blúzokat,trikókat.(van is mit mutogatnia)Ami engem kifejezetten zavar.Mert az én olvasatomban is ez figyelemfelkeltést jelent.Miért jó az ha az összes férfi az Ő melleit nézi?Főleg ha ha behajol valahol.Mivel a lányomnál sem tetszik ez az öltözködési forma,így ebben a tekintetben elvetném a féltékenység és a kisebbségi komplexus meglétét.Szerintem egy Nő lehet akkor is csinos és vonzó,ha nem mutogatja a bájait!
2014. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Zöld kéz az utolsónak és mindazoknak akik ilyen állásponton vannak!!! Éljenek a tisztességes férfiak!!! :-D
2014. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Köszi :)Azt mondja a párom,hogy Ő észre sem veszi,hogy ki vannak a mellei és a pasik megbámulják.Mégis csak kivágott blúzokat,trikókat hord.Ha nem azért,hogy mutogassa magát,akkor miért visel csak ilyeneket?Nekem ez abszolút nem erkölcsös és dühít.Szerintem ez a pasiknak felhívása keringőre ha egy Nő így kiteszi magát!Azt érzem,hogy nem bízhatom meg benne.Érdekelne,hogy látják ezt a Hölgyek?(is)
2014. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!