Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, titeket mennyire zavar, ha a feleségetek mélyen dekoltált ruhákban jár?

Figyelt kérdés

Bevallom, engem nagyon zavar, nem értem, miért mutogatja magát a feleségem ilyen szinten, ha egyszer komoly kapcsolata van, házas. Szerintem ízléstelen, rengetegen megbámulják, leszólítják.

Lehetne rám tekintettel, nekem ez nem esik jól.

Sokszor beszéltem vele erről, a válasz, hogy nem a középkorban élünk, ő magának akar tetszeni, és akkor mi van.

Mérgemben egyszer feltöltöttem magamról egy közösségi oldalra meztelen felsőtestű képet, hát iszonyat kiakadt.

Mondtam neki, nekem is kb. ilyen s-zarul esik, mikor ő magát mutogatja.

Tudom, ő nem a neten mutogatja magát, de szerintem tök mindegy, milyen platformon, a lényeg a lényeg. Meg ráadásul őt többen látják így a munkahelyen, utcán, mint engem láttak a neten.

És igen, szerintem egy férfi felsőtest korántsem bír akkora szexualitással, mint egy kirakott cici.

Nyilván nem mászkálok félmeztelenül, csak éreztetni akartam vele, hogy milyen rossz a másiknak ilyenkor.


2014. jan. 14. 09:42
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
62%

A barátom szereti, ha mélyebben dekoltált felsőt veszek fel, de csak otthon, ha ki is mennék benne az utcára, idegbajt kapna :D (azért, mert őt zavarja, ha engem néz bárki, de így jár az, aki szép nővel kezd :D :D) Ha nagyon kipakolja a cuccost, akkor szerintem is ízléstelen, de ha csak sejtet a ruha valamit, az tökéletes :)


u.i.: nagyon jó taktikát választottál, bár én röhögnék a barátomon, ha ilyet rakna ki, mert olyan kis habteste van :D

2014. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:

ugyan az én stílusom mostanság eltér a tüsarkútól és a dekoltázsoktól, de ha igy öltözködtem, akkor se kifogásolt semmit a férjem :) sőt...

de én inkább szegecses, bakancsos, hippiszerü akármi vagyok...bár sokszor felveszek rövid szoknyát vagy rövid nadrágot...szóval...amig én jól érzem magam az adott ruhában, addig nincs gond :) legyen akármilyen szexi :)

2014. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
28%
Az én férjem kifejezetten szereti és büszke, ha ilyen ruhákban vagyok. Ha rajta múlna mindig dekoltált felső, miniszoknya és tűsarkú lenne rajtam.
2014. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
2014. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Az első linked pont az, amit írtam. Kismellű nőnél semmi baj vele, nagymellű nőnél már bajosabb, de még határeset.

A második szerintem már túlmegy a határon.

2014. jan. 14. 10:23
 16/52 anonim ***** válasza:
63%

Nem kellett volna csinos nővel kezdened.


Én elhiszem,hogy féltékeny vagy,úgy érzed bármikor lecsaphatják a kezedről,de erről nem ő tehet,ezek a te komplexusaid.

2014. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
56%

eltúlzod,először is semmi közöd ahhoz mit vesz fel amíg nem megy randizni és hozzád hűséges

Másodszor én imádom a mély kivágású ruhákat,szeretem ha a pasik megnéznek,de nem flörtölök velük miért?:

Mert szeretem azt érezni szép vagyok ,szeretem magam jól érezni a bőrömben,magamnak akarok tetszeni és akkor tetszem magamnak ha ezt mások is észreveszik(pl megbámulnak).

A fenébe is várjak addig amíg elkezd lógni a mellem és akkor már csak sóhajtsak,hogy de szép is voltam és jó lenne olyan rucikat fölvenni?!

kihasználom a szépségem amíg létezik és kész.

Amit viszont te tettél az más miért?:

-mert kifejezetten hangoztattad,hogy hé figyeljetek rám egy valóvilágszerű idióta vagyok aki mutogatja a felsőtestét( a feleséged nem írja ki magára hogy figyeld a mellem és nem szól oda mindenkinek nézd milyen dögös vagyok)

ez inkább lealacsonyító rád nézve mert ez a kép tényleg felkérés egy táncra és ilyen képeket csak a hülye nem értelmiségi rak föl magáról(mint a tükör előtt álló csókos szájú tinik)

2014. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
81%
Zavar(na). De hála égnek eszében sincs mutogatni a melleit. Nagy, formás cickókkal áldotta meg a jóisten, és éppen ezért nem rakja ki őket, mert folyamatosan bámulják még így is. Kifejezetten zavarja ha nézik. 30/F
2014. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
81%
A közönségesség sosem lesz divat.Sehol, maximum az éjszakába, hiszen oda való.
2014. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ezek még beleférnek:


[link]


[link]


Ez is még:

[link]

2014. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!