Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, titeket mennyire zavar, ha a feleségetek mélyen dekoltált ruhákban jár?

Figyelt kérdés

Bevallom, engem nagyon zavar, nem értem, miért mutogatja magát a feleségem ilyen szinten, ha egyszer komoly kapcsolata van, házas. Szerintem ízléstelen, rengetegen megbámulják, leszólítják.

Lehetne rám tekintettel, nekem ez nem esik jól.

Sokszor beszéltem vele erről, a válasz, hogy nem a középkorban élünk, ő magának akar tetszeni, és akkor mi van.

Mérgemben egyszer feltöltöttem magamról egy közösségi oldalra meztelen felsőtestű képet, hát iszonyat kiakadt.

Mondtam neki, nekem is kb. ilyen s-zarul esik, mikor ő magát mutogatja.

Tudom, ő nem a neten mutogatja magát, de szerintem tök mindegy, milyen platformon, a lényeg a lényeg. Meg ráadásul őt többen látják így a munkahelyen, utcán, mint engem láttak a neten.

És igen, szerintem egy férfi felsőtest korántsem bír akkora szexualitással, mint egy kirakott cici.

Nyilván nem mászkálok félmeztelenül, csak éreztetni akartam vele, hogy milyen rossz a másiknak ilyenkor.


2014. jan. 14. 09:42
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
55%

Veled súlyos bajok vannak,ha neked ezek már a k.rvás kategória.

Hány éves vagy,és a feleséged?


Súlyos komplexusaid vannak.

Jól sejtem,hogy édesanyád vallásos,és csak a családnak él (t), és sosem láttad még fürdőruhában sem?

2014. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

20 -as

Szerintem Anistonnak az már sok...


Amikor valakinek amelle alatti rész is kinnvan az sok...mellmerettől függetlenül..

Ha valakinek összérnek a mellei akkor max az összeért részből 3-4 cm ízléses... Kisebb mell esetén több is látsződhat

2014. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
77%

Mivel az a tájék a legcsinosabb rajtam, én is szívesen kiemelem kicsit és van néhány mélyebben dekoltált felsőm. A férjem szívesen látja őket rajtam és büszke rám.

Egyébként engem sem zavarna, ha bárhova meztelen felsőtesttel töltene fel képet magáról, hiszen még a strandon is látnak az emberek ennyit belőle. :)


Szerintem ha valakit ilyesmi zavar, kicsit kevés lehet az önbizalma, vagy birtokló hajlamú.

Nem azt mondom, hogy egy nő teljesen rakja ki a melleit, de egy mélyebb dekoltázs, egy szexibb ruha, egy rövidebb szoknya, amiből azért nem lóg ki az ember seneke, nyugodtan belefér.

2014. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
66%

Na jó, kezdjük ott, hogy nekem sosem ízléstelen a dekoltázsom, de mivel nagy a mellem és alacsony is vagyok, ezért sokszor azért vmivel dekoltáltabb ruhákat kell felvennem, ha nem akarom, hogy összenyomjon a ruha, ráadásul mivel még túlsúlyos is vagyok, így súlyozódik. De sosincs nagyon kipakolva a mellem. Bár pasitól függ, van, aki szt egy egyszerű V kivágású felső is k.rvás, azt sajnálni tudom.


Az én párom szerint nem közönséges, hála a jó istennek, örülök, hogy nyáron nem kell garbónyakban mászkálnom azért, mert hú, meg ha, már menyasszony vagyok, meg miért mutogatom magam. Sőt... kaptam egyszer egy ruhát, ami felpróbálva jó volt, de utcán már néha azért sok, folyton igazgattam, erre ő azt mondta, miért húzgálom, neki tetszik a látvány :D.


Ja és azért a félmeztelen test meg a dekoltált ruha az más. Akkor lenne ugyanaz, amikor felpolcolva kilenne a nőnek a 3/4 melle vagy meztelen lenne... jó, neked, mert hetero vagy, nyilván nincs a férfitestnek értéke, de egy szingli csaj ugyanúgy nyáladzik egy neki tetsző férfi felsőtestre, mint a pasik a női mellre...

2014. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
62%

Először is az hogy kivágásos ruhákat szeretem(és nem minden nap vagy anyós látogatásnál)nem k.urválkodás.El vagy valahol naaagyon tévedve a szó használatát illetően.És persze hogy öreg koromra hiányozni fog a régi mellem kinek nem hiányzik:D de legalább úgy érzem kellően élveztem az életet az által,hogy nem szorongtam semmi miatt és kellően szerettem a saját testem(ami nagyon fontos mert ha valaki nem szereti önmagát mást sem tud szeretni)

megjegyzem egy férfi volt mindig is az életemben és ő ma már a férjem,szóval minden vagyok csak nem k.urva XD

Szerintem olyan típus vagy aki ha meglát egy nőt térd fölött érő naciban már elpirul és máshova néz ahelyett hogy normál férfihoz híven megbámulja:P

Nem szereted valahol magad és ha te nem érzed jól magad a bőrödben más se tegye. A házasság pedig nem köt meg senkit,nem kérheted hogy alapjában változzon meg csak mert hozzád ment. Ha ezt teszed akkor sosem szeretted őt olyannak amilyen és azt hiszed a házasság arra jogosít fel hogy megváltoztasd ami elég nárcisztikus vonás és gyerekes.

2014. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
84%
Bár nő vagyok, és nagyok a melleim (90/D), de sosem járok kivágott felsőben! Engem zavar. Ne nézegesse senki a melleimet, csak az, akinek mutogatni akarom! Az pedig a férjem. És ennyi. 29/nő
2014. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
64%
Ja, és mégcsak vallásos sem vagyok. :D Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Sőt, prűd sem.......
2014. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
55%

23. Kinek mi, bár ezeket nem hétköznap hordják, attól függetlenül egyáltalán nem tartom ízléstelennek!


[link]


Ebben semmi ízléstelen sincs.

2014. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
62%

Mindenkinek joga hogy úgy öltözködjön ahogy akar,hisz ez is személyiségének kifejeződése és én sem olyanban vagyok hogy kibuggyan a mellem(azért nem akkora).Meg azt nem tudtuk meg hogy csak annyira buggyan ki hogy látványos de igazából nem mutat semmit vagy már a mellbimbó is látszik stb.

Ha valaki nem szeret ilyet hordani az nem zavar mert úgy érzi jól magát én meg így a másik elfogadása nagyon fontos szerintem.

2014. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
49%

Azt meg nem értem, a rózsaszín Philip Russell póló miben közönséges egy nagyobb mellű nőn, hacsak nincs annyira felpolcolva push-uppal, hogy kilógjon belőle a háromnegyed melle.

Sőt azt is elárulom, hogy amelyik pasas mellb..i, az akkor is fogja a feleséged mellét bámulni, ha azon garbó van vagy nyakig felgombolt ing.


A melles megjegyzésedre: kedves, érett férfihoz illő dolog lógó melleken viccelődni. Képzeld, nekem olyanjaim vannak, és erre is van megoldás: jó melltartó! :D

2014. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!