Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem egyre elterjedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egyre elterjedtebb jelenség, hogy a férfi, akinek eredetileg a fő családfenntartónak kellene lenni arra használja fel a párkapcsolatot, hogy inkább a nővel tartassa el magát?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha szintén dolgozik ?

#férfi #párkapcsolat #család fenntartó
2014. febr. 14. 11:56
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
48%

Erről már megírtam a véleményem egy másik kérdésben: emancipáció van kérdező!


Ha nem vagy topmodell, de jópasi kell neked, akkor fizetned kell érte. Mert vannak modell csajok is meg nagyon szép lányok is, akik szintén jópasit akarnak. Miért pont veled lenne ha nem nézel ki olyan jól, mint ők?

2014. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy elterjedtebb, mint régen, de azért szerencsére még ma is ritka.

Az én ismeretségi körömben csak egyetlen olyan pár van, ahol a nő többet keres, mint a férje, és ez valószínűleg így is fog maradni életük végéig.

A férfinak nincsenek extra igényei, persze nyilán ő is részesül a jobb életből, mikor elmennek belföldre üdülni ide-oda. Vagy egy-egy olcsóbb külföldi útra. Drágábbra nincs pénzük.

A mozit, ilyesmit ő is meg tudná engedni magának, tehát az ilyesmi kisebb szórakozások azért nem nevezhető tételnek náluk.

De azt tudom, hogy a nő félre is tesz magának, és az nem a közösbe megy, hanem csak őt magát érinti.

És inkább a nő hordja a nadrágot, "családfenntartó" szerepéből fakadóan, tehát az van általában amit ő szeretne, és természetesen nincs kihasználva a házimunkát illetően sem, egyenlően végzik ezt is.

2014. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

11.ik először el vagy tévedve.


Családról volt szó,családalapításos megosztásról,nem a kirakat kapcsolatokról!!

2014. febr. 14. 12:41
 14/54 anonim ***** válasza:
34%

Az őszinteség miatt kellett lepontozni :)


Akkor azt hiszem rátapintottam a lényegre ;)

2014. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
95%

De az, hogy a nő többet keres, még véletlenül se azt jelenti, hogy a férfi eltartatja magát!


A párommal AZONOS végzettségünk van, évfolyamtársak voltunk.

Hogy várhatnám el, hogy mindenképpen többet keressen nálam, és így ő legyen a "családfenntartó"?

Az azt jelentené, hogy magamat kevesebbre tartom.

2014. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

14. ezt senki nem vitatja ronda öreg férfi csak sok pénzzel akarjon szép,fiatal nőt és fordítva,úgy van esélye.

Igaz,nem vitatom,a kirakat kapcsolatoknál nagyon jól működő elv.


De még gyerek lehetsz szerintem,én egészem másról kérdeztem.

2014. febr. 14. 12:45
 17/54 anonim ***** válasza:
23%

Nem én vagyok felszínes kettőnk közül.


És már gyerek sem vagyok...

2014. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:

Én nem találkoztam ilyennel a környezetemben..

Mondjuk anyukám jobban keres apumnál,egy helyen dolgoznak,csak más beosztásban,de soha nem volt ebből probléma,mióta ez a helyzet áll fenn..sőt,apumat talán zavarja is egy kicsit.

2014. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
95%

Igen, én is sok ilyen párt látok, ahol a nő tartja el a férfit.

De nem azért, mert esetleg a férfi kevesebbet keres, vagy ő vállalta az otthoni, gyerek körüli teendőket. Hanem eleve nem is akar dolgozni, élősködik a szülein, aztán meg egy nőn.

Nekem ez azért fura, mert a nőkre mondják, hogy eltartatják magukat. De szerintem ugyanúgy vannak férfiak is, akik nem dolgoznak és eltartatják magukat.

2014. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
3%

kedves kérdező, jól látod.

Vannak ügyes pasik, akik komolyan veszik az intelmet, hogy egy életünk van.


no, mert élni tudni kell.

2014. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!