Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem egyre elterjedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egyre elterjedtebb jelenség, hogy a férfi, akinek eredetileg a fő családfenntartónak kellene lenni arra használja fel a párkapcsolatot, hogy inkább a nővel tartassa el magát?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha szintén dolgozik ?

#férfi #párkapcsolat #család fenntartó
2014. febr. 14. 11:56
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
0%
De miért is baj ez? Az elmúlt többezer évben a férfiak tartották el a nőket akik addig otthon lábat lógattak. Most hogy egyenlőség van miért ne lehetne fordítva?
2014. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
0%
Ha már egy középkorú plusszos nőnek fiatalabb fiúcska kell, akkor áldozzon rá anyagilag!!
2014. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
3%

Értem a kérdés lényegét, csak szerintem ez a jelenségek rossz interpretálását jelenti. Az én álláspontom szerint itt a rendszerváltással egy sajátos társadalmi változás is létrejött, ami az általánosságban vett politika szintjén érezteti hatását, annak minden egyéb következményével együtt.

A társadalom elnőiesedett. A hagyományosan férfias magatartásformákat (határozottság, egyenesség, őszinteség, nyíltság, hozzáértés) felmutató személyek hátrányba kerültek a hagyományosan nőiesnek tekintett magatartásformákkal szemben (körültekintés, beleérzés, óvatosság, alázat, simulékonyság, behódolási képesség, alattomosság). Ezek az utóbbi magatartásformák határozottan előnyt jelentenek a munkaerő piacon, ahol nemcsak a multik, de az üzleti élet szereplői is ilyen tulajdonságokkal rendelkező embereket, azaz elsősorban nőket alkalmaznak. Ha nem nők, hanem férfiak mutatnak ilyen tulajdonságokat, akkor azok is előnyben vannak, de a statisztikai valószínűsége mégis annak a nagyobb, hogy a nők vannak előnyben, azaz úgy alakul, hogy a nők lesznek a "családfenntartók". Csak meg kell figyelni: sehol nem szeretik a főnöknek ellentmondókat, nem kedvelik a magasan képzetteket, nem szeretik az újítókat. Hiába volt ez így mindig, de mostanra ez a tendencia csak fokozódott. Szinte pont azt látjuk, mint az ötvenes évek elején: a susztert kinevezik a cipőgyár igazgatójának, mert belépett a pártba.A dolog megy egy darabig, azután kezd inogni a cipőgyár, mert a párttagság nem jár együtt a cipőkészítéshez szükséges ismeretek birtoklásával. Inog az egészségügy, a közoktatás (alig van férfi a pályán), de az igazságszolgáltatás és az egész gazdaság.

2014. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
22%

Ezt hívjuk körforgásnak!

(Avagy csak visszakapja az élettől!)


- Anyuci eltartatja magát a férjével.

- Azután váláskor jól lehúzza anyagilag.

- Miután nem talál egy korban hozzá illő pasit, ezért beújít egy kisfiút.

- Amit lenyúlt a férjétől, azt most rákölti a fiúcskára.

- Ha a srác megszedte magát, akkor úgyis ott hagyja a nyanyát, és keres egy fiatal csajt.

- A fiatal csaj meg a sráctól szedi majd el a lóvét....


és így tovább...stb...stb...

2014. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
35%
Amíg az itt válaszolok többsége fennakad, hogy a férj feladata a házimunka is akkor mégis miért kellene eltartani egy férjnek a nőt?
2014. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
0%
A párom (nő) egy misit keres én meg 200-at. Nem mondom hogy egészséges, de ti harcoltátok ki az emancipációt, akkor ne lepődjetek meg hogy felborulnak a szerepek.
2014. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
66%
Nem teljesen értem a kérdést. Ha a nő férfi dolgozik együtt él akkor közös pénz van, így senki nem is tudja eltartatni magát?
2014. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted... Én is ismerek ilyen férfiakat: dolgoznak ugyan, de a saját fizu kell a saját igényeik kielégítésére: sör, szórakozás stb. A számlák kifizetése, bevásárlás stb meg a nőre marad. És mindig van indok, hogy miért így... De majd jövő hónaptól beszáll a költségekbe! Aha, várd ki...
2014. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó aki meg ezt hagyja az hülye, vagy ilyen emberel minek költözik össze minek él? Egye meg amit főzött.
2014. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

Sok olyant látok,hogy a férfi is rendesen keres,de fukarkodik hazaadni.

Sok nő nem is tudja,mi mindenre költik a pénzt.

A múltkor az egyik ilyen "jópofa" férj tőlem kért ötletet mit hazudjon otthon,talán,hogy lövészetre jár,mert az asszonynak már gyanús a kevés hazaadott pénz.


Az egyik barátnőm az anyjával megtalálta a szerető levelét,kb ilyen szöveg.:vegyél nekem táskát,de minden színben,vegyél nekem edzőcipőt,de nehogy valami gagyit vegyél ám,csakis márkás lehet.Velük meg ott fukarkodik.


Hát akkor közölnöm kell,az előítéletekkel rendelkezőknek,gyógymasszőr vagyok 34 éves(nem nyanya),akit 27-nél nem néznek többnek,magánzó,akinek sokszor a férfiak ügyes bajos dolgait is meg kell hallgatni.Pedig nem pszichológusnak mentem dolgozni.


Csak nézek,hogy akarva akaratlanul,betekintést nyerek ilyen dolgokba,a nők meg nem tudnak a férjük dolgairól.

2014. febr. 14. 14:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!