Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem egyre elterjedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egyre elterjedtebb jelenség, hogy a férfi, akinek eredetileg a fő családfenntartónak kellene lenni arra használja fel a párkapcsolatot, hogy inkább a nővel tartassa el magát?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha szintén dolgozik ?

#férfi #párkapcsolat #család fenntartó
2014. febr. 14. 11:56
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
82%
Az a feleség aki nem tudja mennyit keres a férje annak még nem szabadott volna összeházasodni. Elég hülyeség így, amit írsz.
2014. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

29-nek, 28. vagyok:

Én ezt olyan családnál láttam, ahol már sok éve házasok, és x év együttélés után kezdte el ezt a férfi. Tehát nem ilyennek ismerte meg a nő.

2014. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Ez igaz 32-es amiket felsoroltam is ilyen esetek,szerelem volt,az első pár év nem volt ilyen,aztán változott meg a férj.


31-es neked pedig annyira egyszerű lehet az életed,hogy szinte hihetetlen.

2014. febr. 14. 14:16
 34/54 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mással és neked is egyszerű lesz.
2014. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

"Amúgy az én párom rendes családfenntartó.

De én akkor is ezt egyre elterjedtebbnek látom másoknál."


Ja, így minden érthető.

2014. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

34 éves nő már benne van a korban :) (36 fölött a szülés már macerás)


másrészt én is hallottam már sokféle sztorit...

2014. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

Igen 35.ik a párom rendes családfenntartó,sebész és az,hogy mindketten hasonló területen dolgozunk (egészségügy) is közelebb hoz minket egymáshoz.


Természetesen van igazság magva van a megjegyzésednek,mert míg megtaláltuk egymást,addig egy-két pofátlan szépfiút,le kellett építenem.Sajnos a szakmámban ki vagyok téve némileg a vadászterületüknek,mert most "egyszerű" svéd masszőrként dolgozom és sok a fiatal férfi a vendég.


Egyéb kellemetlen megjegyzés?

2014. febr. 14. 14:40
 38/54 anonim ***** válasza:
17%
párod tud róla, hogy milyen képeket töltesz fel a netre magadról? nem akarok ezzel sugallni semmit, de eddig csak "olyan" nőknél láttam ilyet.
2014. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
14%

Azért "kell" a férfinak eltartani a nőt, mert ettől érzi magát a férfi férfinak, hogy képes gondoskodni a családjáról, vagy épp csak feleségéről, képes neki(k) plusz nyújtani, többet, mint amire önerejéből a nőnek telne.

A nő is ekkor tud felnézni igazán a férfira.


Mellesleg a női lét többe kerül, mint a férfi, több ruhára, fodrászkodásra van szükségük, és ezek drágábbak is. Tehát bele kell adnia a költségeibe, hogy egálban legyenek. Mert az úgy nem fair, ha egyenlően keresnek, mégis a nőnek sokkal kevesebb pénze marad, hiszen el kell költenie ruhákra, stb. Tehát hogy azonos pénzmennyiség maradjon mindkettőjüknek, a férfinak vállalnia kell a nő költségeinek egy részét is.

2014. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

"A nő is ekkor tud felnézni igazán a férfira."


Nettó baromság. Nem kell ahhoz többet keresnie, hogy tisztelni, becsülni tudjam. És ő se tisztel kevésbé, ha én keresek többet. Örül, ha fizetésemelést kapok. Pont ugyanannyira, mint én, ha ő kap. Mert mindkettő ugyanazt jelenti: könnyebben tudunk megélni.


"Mellesleg a női lét többe kerül, mint a férfi..."


Megint olyan, amivel nem értek egyet. Ami csak női az a tampon, betét. Ellenben ő többet jár fodrászhoz, mert rövid hajjal gyakrabban kell, mint derékig érővel.

Az összes többi luxus, de nem kell.

Miért kéne több ruhát, cipőt vennie egy nőnek?

Kozmetikumra ugyanúgy szüksége van egy férfinek is.

A smink pedig nem létszükséglet, ahogy a kozmetikus, műköröm...stb. sem. Lehet igényesnek lenni enélkül is.

2014. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!