Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem egyre elterjedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egyre elterjedtebb jelenség, hogy a férfi, akinek eredetileg a fő családfenntartónak kellene lenni arra használja fel a párkapcsolatot, hogy inkább a nővel tartassa el magát?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha szintén dolgozik ?

#férfi #párkapcsolat #család fenntartó
2014. febr. 14. 11:56
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
16%

Csakhogy a női fodrászat többe kerül, mint a férfi.

Csodálkozom ezen a ruházat dolgon, hogy miért nem érted? Sokszor egy öltözethez nem megy ugyanaz a cipő, táska míg pasiknál nincs ilyen gond.

Egy pasi ugyanazt a cuccot felveheti egy főiskolai bálra, mint egy vizsgára, egy temetésre, egy állásinterjúra. Míg egy nőnél mind különböző cuccok kellenek ilyen helyekre.

2014. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
0%
Azonkívül egy nőnek nemcsak nadrág kell, hanem szoknya is.
2014. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
0%

Azonkívül a női divat sokkal jobban változik, mint a férfi.

Egy pasi divatosnak érezheti magát egy 10 évvel ezelőtti szerelésben is, míg egy nő nemigen.


Én azt tartom helyes megoldásnak, amit a szüleim is követnek. Nagyjából egyforma volt a keresetük mindig is, a gyerekeiken túlmenően, a közös költségeken 70-30 %-os arányban osztoztak meg, így anyukám zsebében mindig több maradt, mint apukámnál, de ez így volt rendjén, hiszen többet tudott költeni magára, amire szüksége is van egy nőnek.

2014. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

A KELL szócskát "nem értem". Mit nem értesz ezen? :)


NEM kell, nem tart senki pisztolyt az ember fejéhez, hogy erőn felül költsön!

Ha akar, költhet, DE NEM KELL többet költenie egy nőnek egy férfinél.


Többet költök, mert többet AKAROK. De ha nincs pénz, akkor max. az intim termékekkel vagyok többe egy hónap során, mint a párom.


"Csakhogy a női fodrászat többe kerül, mint a férfi."

Igen, neki 1000 Ft havonta, nekem 3000 Ft félévente. Melyik a több?


"Csodálkozom ezen a ruházat dolgon, hogy miért nem érted? Sokszor egy öltözethez nem megy ugyanaz a cipő, táska míg pasiknál nincs ilyen gond. "


A fekete mindenhez megy. ;)

2014. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

úgy látom, ez azért van, mert a nők megalkuvóbbak. az sem baj ha a pasi minimálbéres, de kell hogy mellette legyen valaki. ha az a valaki épp egy élősködő, kevés ambícióval rendelkező ember, akkor bizony a nő kénytelen lesz úgy-ahogy, de eltartani.


sok az opportunista ember, ha hagyják, akkor élvezi a szitut amibe belecsöppen.


sosem voltam még senkivel közös kasszán, még úgy sem, hogy a párom, akivel együtt élek, majdnem a dupláját keresi az én fizetésemnek. ha neadjisten kirúgják, akkor esélytelen az a helyzet hogy én tartom el a közös kasszára hivatkozva, inkább azon lenne hogy minél hamarabb állást találjon. no meg elég sok benne a becsvágy, és vannak igényei is. amivel semmi gond, hiszen megteremti hozzá a feltételeket.

ugyanígy nekem is lesülne a bőr a képemről ha nem dolgoznék, és akár csak egy ft-ot kunyerálnék tőle a saját kis dolgaimra.

2014. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

A képek alapján amit küldött nekem "erotikus masszázzsal" foglalkozik a kérdező.


Ennyire vegyétek komolyan a kérdést...

2014. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Nem küldtem ilyen fotót,úgyhogy ne variálj!


De mindenesetre köszönöm a bókot,hogy nem vén nyanya vagyok és itt fantáziálsz..


Ez pedig egy komolyabb kérdés,kiszállhatsz,nem a te fantázia világodhoz való.Ott a topmodellek és az öreg kitartójuk vagy fordítva vannak,ja meg az erotikus masszőrök.


Aludj szépeket.Itt tényleg túl sok kamasz van.:(

2014. febr. 14. 18:41
 48/54 anonim ***** válasza:

:) elmentettem. akkor azt mondod, hogy nyugodtam kiírhatok egy kérdést ahová belinkelem a képeket, és megkérdezhetem hogy szerintük milyen céllal készítette ezeket a hölgy? ;)


persze "úgysem te vagy a képen" úgyhogy gondolom nem zavarna téged :)

2014. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

Sebész meg egy masszőr sincs egy kereseti szinten.

Női lét többe kerül meg egy baromság, hülye az a férfi aki ezrt70-30%-ra lemegy egy családban. Inkább családnak sem nevezném.

2014. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

LÁTOM, HOGY A KÉRDEZŐ, MÁSOKNAK IS KÜLDÖZGET EROTIKUS FOTÓKAT MAGÁRÓL!


Nekem is írt privátban, hogy küld magáról fotót!!!

De köszönöm, nem vagyok perverz, hogy kivénhedt csatalovakról tároljak képeket...

2014. febr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!