Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes még kínlódni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még kínlódni ezzel a kapcsolattal vagy inkább válásnak van több értelme?

Figyelt kérdés
A férj hajnaltól estig dolgozik, hétvégén is. Soha nincs otthon. Emellett a napi sör és cigi mindig elfogy. Jól keres, de mégis gondot okoz a megélhetés, nyilván ezek miatt. A feleség még otthon van a legkisebb babával és már teljesen elege van. Egyedül szinte mindig mindennel, plusz az anyagi gondok és az a nagyon nyomasztó tudat, hogy lehetne másképp is, ha a férje normálisabban àllna a dolgokhoz.
2014. márc. 22. 10:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
21%

Úgy látom itt Apukának sok betartani valója akad... Ismét egy házsártos véranyuka.

HAJNALTÓL ESTIG dolgozik, már csak cigizhet mellette és megihat egy sört nem? Szerintem mondjátok vissza az internet előfizetést, azon sokat lehet spórolni.

Ha nem tetszik, gyerek bölcsibe, te vissza dolgozni aztán mindjárt könnyebb lesz.

2014. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Megtehetné, hogy ne menjen minden nap. Én is mondtam már, hogy tekerje a cigit. Az nem jó. Ajánlottak neki másik munkahelyet is, kedvezőbb feltételekkel (fix beosztás, teljes bejelentett jövedelem, juttatások). Nem tetszett neki. Én kapok max GYED-et, mert magas fizetésem volt. Kijönnék egyedül is, mert van egyéb jövedelmem is hála a nyelvtanításnak. A minek ennyi gyerek kezdetű mondatoktól kicsit kinyílik a bicska a zsebemben, mert ha csak sejtem előre, hogy ilyen helyzetben találom magam, kb az első randit is kihagytam volna. Eddig egyetlen dolgot nem probáltam még megoldàsként: felpakolni a gyerekeket és elhúzni :). Talán már nem is maradt más. Ha tényleg értünk tenné, nem ìgy éreznék. Ennyi távolléttel meg keresettel már nagy házat kellene vennünk, nem hogy még a számlákkal trükközzek. Mert bizony nem egy doboz se a cigi se a sör naponta, hanem a többszöröse. Lehet számolgatni. Azt az összeget inkàbb gyűjteni kéne, hogy ne egy hátizsákkal induljanak el majd a gyerekek. És ezekről nem mondott le! Hogy én mi mindenről, azt nem kezdem el sorolni.
2014. márc. 22. 13:23
 13/28 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es. Ha úgy lenne, ahogy írod mosolyogva vasalnám még a zokniját is. De napi 2 doboz cigi és alaphangon 4 de inkább 6 sör. Számold ki. Ja és nem vmi noname söröcske ám... szerintem nyugodtan szìvd vissza, amit ìrtál, miután ezeket elolvastad. Köszi.
2014. márc. 22. 13:28
 14/28 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy net előfizetésem sincs... manapság már mobiltelefon csomagokhoz is van vmekkora adatforgalom. Azt meg belàthatjuk, hogy egy telefonra csam szüksége van az embernek.
2014. márc. 22. 13:36
 15/28 anonim ***** válasza:
18%
Mondd, hány éve babázol otthon?! Talán ha befejeznéd és elmennél végre dolgozni, akkor a férjed is megpihenhetne végre! Kevesebb felelősség lenne a vállán, kevesebb stressz, amit nem nikotinba és alkoholba fojtana... TE vagy az oka, hogy így alakult.
2014. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ez komoly, hogy ilyen emberek látogatják ezt az oldalt, mint a 15-ös válaszoló?! :) nem tudom átsiklottál-e bizonyos részletek felett vagy csak unalmadban gonoszkodsz, mert a te életed sem olyan, ahogy szeretnéd.
2014. márc. 22. 14:23
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha lenne más lehetősége munka terén, akkor az is lehet, hogy menekülne otthonról már. Mióta vagy otthon a gyerekekkel? Akart ő is három gyereket? Mekkorák? Foglalkozik velük?

Én azt nem hiszem, hogy korábban nem ilyen volt, egyszerűen a szerelmes rózsaszín ködben még ez nem zavart téged. A számlákat fizesd be te. Ahogy megérkezik, aznap/másnap add is fel. Így nem lesz elmaradás.

2014. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Érdekes, h mostanában ebben a kategóriában csak azok a válaszok jók, ahol a válaszadó erősen bólogat a kérdezőnek.

Ha ez kell, akkor én bizony azt mondom, váljatok el.

Király lesz a 3 gyerekkel egyedül, de mint látjuk, magas volt a kedves kérdező fizetése és nem lesz ott semmi gond.

2014. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A helyedben pakolnek. Az mondod, kijonnel nelkule, hat probald meg! Nem tudom mi van ma, de itt olyanok irkalnak, akiknek semmi gondjuk, de meg gyerekuk sem hiszem hogy van.
2014. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves kérdező, én azt hittem ezeken a válaszokon lepetézek!!!

Nem értem én, hogy ennyire bunkó hogy lehet valaki?

Nem jött le, hogy a kérdező nyelvet tanít? A MAX. GYEDE mellett?

Nyilván kibírja, hisz nem e miatt panaszkodott?

Az nem probléma, hogy apuka csak megcsinálni tudta a gyerekeket, gondot viselni a családról már nem akar?

Egyszerűen nem értem, hogy ennyire hogy lehet a rosszat jónak, és a jót rossznak mondani!

Kérdező, ha többször próbáltál beszélni a férjeddel erről, és semmi változtatást nem akar, (nem tudom ígért-e egyáltalán, csak nem tartotta be, vagy nem is ígért...) akkor az első lépés (a válás előtt) a különköltözés lehetne, (pl. szüleidhez) mialatt figyelni őt, hogy hogyan változik.

Láttam olyat, hogy nagyon magába zuhant a papa, (alkohol problémák voltak ott) és lett pozitív változás, de ez a ritka.

Lehet, hogy legalább a gyerekekkel többet törődne akkor, ha elmennétek, mert érezné, hogy elveszítheti őket. Már azért megérné a dolog.

Magától szerintem ez nem fog változni, de dönthetsz úgy, hogy nem megszöksz, hanem megszoksz, mert ha nem bánt titeket, akkor azért ezzel lehet együtt élni, bár marha szar életet.

Esetleg egy ötletem van, közös jó ismerősnek, férfinak szólni, hogy beszéljen vele ő, hátha rá jobban hallgat.

És TÖK IGAZAD VAN, IGÉNYED JOGOS.

2014. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!