Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes még kínlódni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még kínlódni ezzel a kapcsolattal vagy inkább válásnak van több értelme?

Figyelt kérdés
A férj hajnaltól estig dolgozik, hétvégén is. Soha nincs otthon. Emellett a napi sör és cigi mindig elfogy. Jól keres, de mégis gondot okoz a megélhetés, nyilván ezek miatt. A feleség még otthon van a legkisebb babával és már teljesen elege van. Egyedül szinte mindig mindennel, plusz az anyagi gondok és az a nagyon nyomasztó tudat, hogy lehetne másképp is, ha a férje normálisabban àllna a dolgokhoz.
2014. márc. 22. 10:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Értelek, és sajnállak.

Nagyon úgy jön le nekem, hogy a férjed nem szeret veletek otthon lenni. Ennek az okát kéne megfejtened, habár szerintem, ha valaki ilyen mint a férjed, azon csak a válás segít igazán.

2014. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy a napi cigi meg a napi sör okés, az olvassa el, hogy mit írt a kérdező: Napi 2 doboz cigi és napi 6 doboz sör! No, ez nálam már bőven az iszákosság kategóriája. És az sem mentség, hogy így vezeti le a stresszt meg így piheni ki magát. a napi szintű alkoholiozálásra nincs mentség. És ha ez mér megélhetési gondot is okoz, akkor az apa nagyon is felelptlenül bánik a családjával.

Szerintem kérdező, ha már többször próbáltál beszélni a férkjeddel és nincs foganatja, akkor ijessz rá. vagy tedd ki a lakésból (zárd ki!), vagy te pakolj össze és vidd a gyerekeket.

Szerintem a családi élettől menekül a munkába, ha nem lenne szükség ennyit dolgoznia, akkor valóban nem szeret veletek lenni.

Elhiszem, hogy bosszant, hogy méásként is lehetne, ha férjed nem így állna hozzá.

azt meg jól teszed, hogy próbálsz otthon is dolgozni, mert valóban megzakkan az ember, ha csak a gyerekekből áll a napja.

2014. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Eltudom képzelni, hogy férjed is amolyan (elegem van egészből belefáradtam) állapotban van. Férfiaknál erős az, hogy eltudják látni a családot, gondolja ennyit megengedhet. Kicsit túlesett a ló túloldalára, és nem tudja hogyan kellene visszacsinálni. Ha szépen nyugiban nem lehet megkérdezni, vagy érdemleges választ sőt utána bizonyosodást várni tőle, akkor hiába vannak a szép emlékek, és a remény, hogy milyen lehetne, de nem lesz.

Ha szépen nyugiban már próbáltad rávezetni a dolgokra, hogy hogy kellene és nincs változás, akkor bármilyen nehéz is a másik döntést meghozni, magadért megkellene. Ugyanis szerintem legalább egy épeszű szüleje legyen a gyerekeknek, aki türelemmel gondoskodik róluk, és gondolom ez is elveszik így tőlük.

Kinlódni valameddig mindig érdemes, de valamerre olyankor is változnak a dolgok ami segít a döntésben. Ha nincs jófele változás súlyos ideje, akkor meg kell hozni.

Amikor beszélsz vele, a családotok segítése, semmiféleképpen ne férjed lehúzása legyen szemed előtt, és kérd meg őt is erre a látásmódra.

Türelmet kívánok neked, és remélem jóra fordul sorsod. Amit te irányítassz.

2014. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 mustafa33 ***** válasza:
49%

Az előző jól írja, de benned nincs hiba? mert valahogy más jön ki nekem az elszámolásból. Te max. gyedet kapod, keresek magán nyelvórákal. Külön élve meglennétek, ezek szerint a számlákat is bírnád fizetni. A férjed jól keres, heti hét nap látástól mikulásig dolgozik. Megiszik 6 sört elszív két doboz cigit és máris nem tudjátok fizetni a számlákat. Hogy is van ez? akkor a sok gürivel kevesebbet keres mint a 6 sör és 2 doboz cigi ára (ami €-ban számolva 12 € x 30 nap = 360€). Ez elsörözve bizony sok de ennyi munkával csak minimál bér? De ilyen életmód mellett hamarosan özvegyi nyugdíjat kapsz majd. Csak megint az a baj, ha a keresete nagyrésze fekete munkából van. Akkor a nyugdíj is kicsi lesz bizony. Vagy mégis valamivel több az a kereset? Akkor te se írsz teljesn igazat. Most akkor ne dolgozzon anyit, vagy legyen otthon de legyen több a pénz? Olyan férjed is lehet, de akkor egyszer eljöhetnek érte. De ha ennyire keveset keres, akkor biztos hogy annyit dolgozik?

It nem stimmel valami. Vagy a te igényeid, vagy a férjed munkája, vagy a keresete, vagy a költekezése. Vagy korhely vagy tőled menekül. Mindkettőre a válás a megoldás. És ha ő sem akar változtatni semmin akkor egyértelműen a válás.

2014. márc. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segìtő szándékú hozzászólásokat. Sajnos normálisan beszélni már nem sikerül, annyira el van mérgesedve a helyzet. Mint ìrtam, nem egy összegben jön a fizetés, amit nekem utalnak az el is megy a lakásra azonnal, a kisebb összegek meg elaprózódnak, elfolynak. És nem az én kezemből. Itt van a gond. Ha elválunk, nyilván kisebb, olcsóbb lakást kell keresnem, hogy jobban jöhessek ki, így áll össze a dolog.
2014. márc. 23. 10:03
 26/28 mustafa33 ***** válasza:
Akkor meg tudod a megoldást. És egyértelmű.
2014. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
menj dolgozni
2014. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy döntöttél? Mi történt veled?
2014. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!