Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Diplomaszerzés a házastárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomaszerzés a házastárs kedvéért: mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Férjemmel lassan 10 éve vagyunk házasok. Mindig tudtam, hogy diplomás párt képzelt el magának, emiatt az eljegyzés után volt pár komoly beszélgetésünk. Én őszintén elmondtam, hogy szeretem a szakmám (pék és cukrász vagyok) és amíg megélek belőle, nem hiszem, hogy váltani fogok. Ha mégis, akkor a tanári szakma érdekel még, de szerinte meg az nem "rendes" diploma (elnézést minden tanártól, nem értek egyet vele). Ennek ellenére elvett és eddig minden rendben volt.


Most új munkahelyre került és elég sznob munkatársai vannak, akik szemében nagyon ciki hogy egy szakmunkás a felesége. Ez neki rosszul esik, én viszont nem akarok pénzt, időt és energiát fektetni egy olyan diplomába, amit valószínűleg sosem fogok használni. Ráadásul nem is biztos, hogy menne, mert szerinte "rendes" diplomát kéne szereznem. Nem vagyok buta, de mivel nem érdekelnek ezek a dolgok, nem biztos hogy sikerülne.


Mi a véleményetek? Neki kéne ezen túllépnie vagy nekem engedni?


2014. ápr. 12. 16:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Na haragudj, jól értem? Lenéz a férjed?!
2014. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%
Az előző is én vagyok. Nagyon meg vagyok döbbenve a férjeden!!!
2014. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
98%

Neki kéne felnőnie.


Ha van munkád és szereted is, az az egyik legjobb dolog a világon. Ha másnak ezzel baja van, az nem a te gondod.

2014. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként a munkatársai tinédzserek, hogy ez ciki meg az ciki? És ő is tinédzser, hogy ez érdekli?
2014. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Igen, ciki, kellemetlen. Ő már doktor, a munkatársai nagy része is. Egy ilyen szakmai összejövetelen lényegében én vagyok az egyetlen, akinek nincs diplomája (diplomái) vagy doktorija.
2014. ápr. 12. 16:40
 6/43 anonim ***** válasza:
73%
Ne hagyd hogy bárki elhitesse veled, hogy kevesebbet érsz mint ő. Aki a saját feleségét cikinek érzi az nem érdemli meg hogy a társa légy.
2014. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
11%

"Nem vagyok buta, de mivel nem érdekelnek ezek a dolgok, nem biztos hogy sikerülne. "


Most szépen körülírtad a butaság fogalmát. Nem baj, legyél te a művelt emberek között az egyetlen tudatlan, égjen miattad a férjed.

2014. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
69%
Tehát örülj hogy méltóztatott feleségül venni. Vagy eddig jó voltál de most már másra vágyik? Csak remélni tudom hogy még nem szültél neki.
2014. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
74%
7-es gratulálok. Kevés ekkora földműves van mint Te4
2014. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Akkor buta vagyok. Ami érdekel, azt meg tudom tanulni (irodalom, történelem, pszichológia, nyelvek), de a műszaki, pénzügyi, matematikai dolgok távol állnak tőlem.
2014. ápr. 12. 16:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!