Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Diplomaszerzés a házastárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomaszerzés a házastárs kedvéért: mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Férjemmel lassan 10 éve vagyunk házasok. Mindig tudtam, hogy diplomás párt képzelt el magának, emiatt az eljegyzés után volt pár komoly beszélgetésünk. Én őszintén elmondtam, hogy szeretem a szakmám (pék és cukrász vagyok) és amíg megélek belőle, nem hiszem, hogy váltani fogok. Ha mégis, akkor a tanári szakma érdekel még, de szerinte meg az nem "rendes" diploma (elnézést minden tanártól, nem értek egyet vele). Ennek ellenére elvett és eddig minden rendben volt.


Most új munkahelyre került és elég sznob munkatársai vannak, akik szemében nagyon ciki hogy egy szakmunkás a felesége. Ez neki rosszul esik, én viszont nem akarok pénzt, időt és energiát fektetni egy olyan diplomába, amit valószínűleg sosem fogok használni. Ráadásul nem is biztos, hogy menne, mert szerinte "rendes" diplomát kéne szereznem. Nem vagyok buta, de mivel nem érdekelnek ezek a dolgok, nem biztos hogy sikerülne.


Mi a véleményetek? Neki kéne ezen túllépnie vagy nekem engedni?


2014. ápr. 12. 16:27
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
40-es: Iskolakötelezettség van. De nem kötelező Magyarországon élni, ki is mehetsz külföldre. Ja, hogy nyelvet is kellene tudni ahhoz? Hoppá, azt is csak a koszos, tudatlan bölcsészek tanítják. Meg úgy mindent egészen egyetemig.
2014. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Benézted, éltem kint Angliában, van egy angol nyelvvizsgám, elég jól beszélem a nyelvet. Hoppá :D Ja és elárulom: egyetemre készülök. Ja, hogy én nem a végigbambulom féle bölcsész szakra? Akkor már biztos szar diplomám lesz....
2014. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
LoL.
2014. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!