Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos-e a felháborodásom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e a felháborodásom, mert már a házasságom múlik rajta!?

Figyelt kérdés
A férjem pénzügyekben elég önző,mindig a saját magáét helyezte előtérbe,nem változott ez akkor sem mikor a gyerek megszületett.Egy időben nagyon komoly anyagi válságban voltunk emiatt,mert gyakorlatilag a számlákat sem tudtuk befizetni,de neki ekkor is tellett mindenre.Aztán emeltek a fizetésén ,lett másodállása is,úgyhogy kilábaltunk a gondból,de még mindig sokat költ magára.A 300.000-es fizetéséből 100.000-et kb csak magára költ,a maradék 200.000 meg a hitel,rezsi,kaja és minden egyéb,nem könnyű kijönni belőle,de azért megvagyunk,csak néha zavar,hogy mennyi mindent tudnék magamra meg a gyerekre venni ha nekem is lenne havi 100.000-em.De a békesség kedvéért ezt már jó ideje nem teszem szóvá.Csak azt látom,hogy egyre több és több kell,és ma kiborultam,mert levett a számláról pénzt,úgy hogy nem is szólt,meg ma is elvette a tárcámból a maradék 3000ft-mat.Kértem ne hazudjon,sumákoljon,mert így nekem nagyon nehéz,egy ideig működik,majd megint kezdi.Mindezek mellett meg sokszor eszembe jut,hogy én csak gyest kapok,hogy kevesebb vagyok,mert nincs állásom,fizetésem,és még nem is lesz egy darabig mert a gyerek tartós beteg.Nem tudom bele fér-e ez egy házasságba,vagy nem.
2014. ápr. 29. 20:42
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
77%

" A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad. "

Ne húzd fel magad kedves kérdező, látod, hogy csak ennyire hasznos tagja a társadalomnak...

27-es voltam.

2014. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:

Szia. Azt én se nagyon értem, hogy havi 200eFtból, hogy nem lehet jól kijönni, tehát beosztási problémátok szerintem biztos, hogy van.

A férjed lehet, hogy önző, de végül is joga van azt gondolnia, hogy dolgozik eleget, miért ne költhetne magára el 100.000Ft-ot, ezt kifejezetten nem kérheted tőle számon, de ha ezt úgy teszi, hogy közben rezsire nem futja, és nem a te hibádból, akkor úgy szóvá teheted. viszont hozzá teszem, a 200eFt igen jó. Nem tudom, hogy abból mennyi a hiteletek, de én pl. csak magamra max. 20eftot költök kajára havonta, és nem éhezek mindenem meg van belőle.

Szerintem ne válj el emiatt, beszéljétek meg, számoljatok át mindent, osszátok be jobban a pénzt közös megegyezéssel. Én mindenesetre havi 200eFtból, ha nekem annyit adott volna haza a párom, hogy oldjam meg belőle a dolgokat, magunkra, meg a gyerekre, hát kb. madarakat lehetett volna velem fogatni! :) És pont letojtam volna, hogy ő közben mennyit költ magára.

2014. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

:O

De ha van egy saját lakásod, akkor mire megy el annyi hitel?


Egyet is értenék veled, csak ez nem tiszta nekem.

2014. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

Már leírtam,hogy kijövünk 200.000-ből...


Utolsó: A férjem sajnos több személyi kölcsönt is felvett,többségét az én határozott ellenkezésem ellenére is.Ezt nyögjük havonta 20.000+25.000+15.000+5000

2014. ápr. 30. 07:52
 35/58 anonim ***** válasza:
0%
Attólmég a te hibád hogy nem váltál el és gyereket szültél neki. Egy ilyen baromállatnak.
2014. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

Kérdező: amíg nincsenek alapvető megélhetési gondjaitok, addig felesleges problémát gyártasz le magatoknak.

Írtad, hogy kijöttök, de még is írtad azt is, hogy volt olyan, hogy rezsi számlát se tudtatok befizetni, ezek szerint még is csak van beosztási problémátok?!

A hitel részét is megbeszélném a férjemmel, azt szépen fizesse abból, amit magára költ el havi szinten 100eFtokat, és ne abból ami kell a megélhetésre, még mindig marad neki "szórakozásra".


Utolsónak: persze, az ilyen felfogások miatt van a rengeteg válás. Minek megoldani a problémákat...egyszerűbb elmenekülni, és válni. Ja, és persze ítélkezni mások felett!

2014. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Volt probléma 2 éve mikor harmad annyit keresett mint most.Most már kijövünk a pénzből,de ezt már leírtam párszor,többször nem fogom.
2014. ápr. 30. 10:39
 38/58 A kérdező kommentje:
Illetve azt is,hogy én már egy ideje azt is elfogadtam (keserű szájízzel ugyan) hogy elkölti a semmire azt a bizonyos összeget,az nem tetszik,hogy most már a havi 200.000-be is bele akar nyúlni,illetve bele is nyúlt.
2014. ápr. 30. 10:41
 39/58 anonim ***** válasza:
22%
31-es, azért van itt valakinek negyvenakárhány százaléka, mert nem agynélkül hörög a férjekre itt, hanem valamennyire a dolgok mögé is lát...és leírja a véleményét, csak ez a sok "dolgos" anyukának nem annyira tetszik, hogy nem szórhatja a férje pénzét tetszés szerint...
2014. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Már leírtam,hogy nem erről van szó,akinek van agya az látja is,gondolom ezért is lett lepontozva...
2014. ápr. 30. 11:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!