Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hibás az férj akit csal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás az férj akit csal a felesége? Hibás a feleség akit csal a férje? Valamit csak elrontott, ha másnál keres vigaszt, szeretetet a házastársa.

Figyelt kérdés
Nincs igazam? Nem hiszem, hogy bárki is a hecc kedvéért megcsalja azt, akit elvett, akit szeret, akinek hűséget fogadott!

2014. máj. 12. 09:22
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

Nem hiába a mondás tudod!

Mindig az kiabál akinek a háza ég!

2014. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 7-es 34 évig nekem is volt gerincem, de rájöttem hülyeség. Mit érek el vele? Nem fogok glóriát kapni a mennyben. Nem fognak a temetésemen olyat felolvasni, hogy itt egy ember aki sosem csalta meg egyik párját sem lám ő egy szent..stb. Nem azt mondom, hogy foggal körömmel azon kell dolgozni, hogy félre lépjünk, de hiába szeretem a párom, egészséges felnőtt férfi vagyok és ha egy sportos csinos nő kalandot akar már nem fogom a homokba dugni a fejem. Régen ezt tettem és volt egy exbarátnőm aki ezt ki is használta az erkölcs lovagját és agyba-főbe megcsalt.

Szóval szeretem a párom és legszívesebben csak vele lennék, de amikor dolgozunk,sportolok, kicsi gyerek van, egymásra már sosem marad idő. Az ember ebbe hamar belefárad, főleg egy olyan férfi akinek sok csók és szeretet kell. Nem akarom őket elhagyni, ők a családom és jól érzem magam velük. De néha az jár a fejemben, hogy jó lenne újra egy kaland vagy akár egy titkos szerető. Mivel ide csupa erkölcsös, becsületes ember jár, most kövezzetek meg bátran :-)

2014. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
87%

12-es ha te így tükörbe tudsz nézni, az a te szégyened.

(Akit szeretünk nem csaljuk meg.)

2014. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
76%
12-es, ezt a feleségeddel kell megbeszélned! Ha megteszed, én nem ítéllek el.
2014. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es és a ferde estét elmondtátok mindketten otthon a másik félnek?
2014. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
41%
13-as ha olyan lenne a magánéletünk mint amikor ketten voltunk soha nem is akarnám, de a mennyországból nagyon visszaestem, mert rám nagyon kevés ideje marad, mindig csak a gyerek...
2014. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként meg az ember nem magántulajdon egy tárgy, tehát minden házasság a másik rabszolgaigába hajtása ha úgy vesszük...
2014. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

Igen ebbe a hibába sok anyuka beleesik,

főleg akik a női magazinokon szocializálódtak.

2014. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
32%

A nő a hibás, hogy nincs benned annyi, hogy egy nem működő kapcsolatot felszámolj?

Azért is más a hibás ha iszol, el vagy hízva?

Engem pl a zsidó gyíkemberek tettek tönkre, az ő hibájuk minden!

2014. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
62%
Bár bele nem látunk egy pár életébe, de én úgy gondolom, a megcsalt fél is hibázott valamiben, hogy idáig jutottak. Ettől persze nincs felmentve a csaló fél, mert akkor sem ez lenne a módszer, amit csinálni kéne.
2014. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!