Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hibás az férj akit csal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás az férj akit csal a felesége? Hibás a feleség akit csal a férje? Valamit csak elrontott, ha másnál keres vigaszt, szeretetet a házastársa.

Figyelt kérdés
Nincs igazam? Nem hiszem, hogy bárki is a hecc kedvéért megcsalja azt, akit elvett, akit szeret, akinek hűséget fogadott!

2014. máj. 12. 09:22
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

39: Akkor te egy kulonleges szemely vagy, hiszen 24 evnyi huseget adott fel erted.


( Köszönjük Istenem! Köszönjük, hogy ezt még mindig bekajálják... ;) )


F

2014. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Aki üzente nekem priviben, hogy : "remélem kínok kínjai között fogsz kimúlni, te gerinctelen kutya" annak üzenem: Neked is hasonló szépet és jót:)))

39-es voltam

2014. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
őszintén csodálkozol hogy ilyet kapsz? tán nem kellett volna nős pasinak széttenni a lábadat....és akkor nem kapnád meg ezt. én nem szoktam privátokat írni, viszont egyet kell értenem azzal aki írta.
2014. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
0%

erdekes en is szetteszem a labam neha nos pasinak??

na es??? o is akarja.

k.va fontos lehet az ilyen feleseg....akit csalnak rendszeresen

2014. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

hát, az a te bajod, hogy még ennyi tartásod sincs...hogy más férjével nem...

Tudod ez elvi kérdés. Erkölcsi kérdés. Lehet hogy ha te nem, majd megtette volna mással, de akkor sem te lennél Az a bizonyos harmadik. Lehet téged szarul neveltek aztán ennyi...ha nem érzed ennek a súlyát. Nem csak a saját házasságunkat lehet ám tisztelni hanem másokét is...


És nem az a lényeg hogy ő is akarta, hanem hogy te ne csináld egy nős pasival. De mindegy is mert knak hiába magyarázok.

2014. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

39-es, 42-es vagyok újra

Van amikor a szerelem felülír dolgokat. Én sem így terveztem, nem erről álmodtam. Jaa, és én nem annak nevezném, hogy szétteszem neki a lábam, hanem szeretjük egymást, és szeretkezünk!!!

2014. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Szerelem....persze. Nem kell házas emberhez annyira közel kerülni hogy "szerelmes" legyél, és akkor nincs gond...


Mert az igazi szerelemhez ugye az is kell hogy közelről ismerje egymást 2 ember. Ha ezt elkerülöd akkor máris nem leszel ilyen helyzetben... Persze más kérdés, hogy te erre még büszke is vagy, ahelyett hogy szégyenkeznél...ami a normális lenne. És ugye elvileg te is ember vagy, nem egy állat aki nem tud parancsolni magának. A képemről sülne le a bőr, ha lesüllyednék erre a szintre, hogy házas emberrel kezdjek. Undorító.

2014. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Soha ne mond, hogy soha...nem tudhatod, mit hoz a jövő:))
2014. máj. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!