Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hibás az férj akit csal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás az férj akit csal a felesége? Hibás a feleség akit csal a férje? Valamit csak elrontott, ha másnál keres vigaszt, szeretetet a házastársa.

Figyelt kérdés
Nincs igazam? Nem hiszem, hogy bárki is a hecc kedvéért megcsalja azt, akit elvett, akit szeret, akinek hűséget fogadott!

2014. máj. 12. 09:22
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell elrontani semmit.csak jön egy új akinek varázsa van,az elnyűtt mackóalsós asszony helyett.Vagy a mézgagézás férj helyett.Mindenkit meg lehet unni.
2014. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Na én elmegyek írni valamit 27-esnek, had nyomjon már egyet az egerével:-)
2014. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
44%

Még nem voltam házas,de amikor úgy éreztem nem működik valami,akkor szakítottam.Az már más kérdés, hogy utána rövid időn belül azzal voltam,akivel akartam és pl vele meg is csalhattam volna a kapcsolat alatt a volt párom,de direkt nem is kerestem én más férfi társaságát soha.



Szerintem nem hibás,aki megcsalja a másikat. Lehet utána rájön, hogy az sem jobb a párjánál és ez kell ahhoz, hogy rájöjjön. Van akit annyira elhanyagolnak,lelkileg és testileg egy kapcsolatban, hogy felcsillan a szeme,amikor jó visszajelzést kap egy másik férfitól/nőtől.

2014. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
55%
Ez butaság. Nem mindig hibás a megcsalt. Én is csak annyiban voltam hibás,hogy nem voltam egy vihogós mangalica sosem, ennyi. Ez volt az összes hibám.
2014. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
66%

"Hibás az férj akit csal a felesége? Hibás a feleség akit csal a férje?"


En igy osztanam el a felelosseget:


megcsalo: 50%

megcsalt: 30%

harmadik: 20%

2014. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
55%

Persze, nem heccből csalják meg az emberek a társukat, hanem azért mert nem szeretik, nem tisztelik sem a társulat, sem a kapcsolatot.


A hűtlenkedő a hibás, mert nem képes gerinces lény módjára viselkedni, és ha valamit nem kap meg....gondja van...stb, nem képes elmondani a másiknak, hogy együtt megjavítsák a dolgot, hanem undorító módon hátba szúrja, megalázza a társát azzal hogy megcsalja, netán komplett viszonyt kezd.

2014. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindent megbeszélni. Ha én 1 nap 100 csókot és ölelést akarok adni a páromnak, de ő csak 3 naponta kér 3-at mondjuk akkor hogyan lehet megoldani a dolgot? Normálisan sehogy...Egy kapcsolat lemondással is jár tudom, de pont azért ő az igazi és a szerelmem, hogy szeressem őt nagyon!

Nekem az a bajom a legtöbb kapcsolatommal, hogy erre nincsen igény a nők részéről...De tuti én vagyok a selejtes férfi...

2014. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
olyan párt kell választani aki annyit igényel a csókokból amennyit te:) és meg van oldva a dolog.
2014. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
31%
Na akkor itt van az én esetem. Szerelmem 24 évig hűséges volt a feleségéhez és soha eszébe sem jutott hogy megcsalja. Jól élnek, jól megvannak egymással. És mégis jött a derült égből villámcsapás, mi egymásba szerettünk. És nem lehet azt mondani, hogy ha problémája van otthon, akkor miért nem beszélik meg, mert nincs semmi probléma. Soha egy rossz szót nem mond a feleségére, nem is tudna mit mondani. Tehát nem igaz, hogy jól működö kapcsolatban nem bukkam fel másvalaki. És hogy én miért vagyok vele? Gondoltam rá, hogy kilépek, de nem tudom megtenni. Szeretem. Lepontozhattok.
2014. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Az se szereti a párját igazi szerelemmel, aki másba lesz szerelmes....még ha 24 évvel később lesz is szerelmes másba, akkor is az van, hogy a párját nem szerette elégé... csak a jól elvan vele kategória...
2014. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!