Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hibás az férj akit csal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás az férj akit csal a felesége? Hibás a feleség akit csal a férje? Valamit csak elrontott, ha másnál keres vigaszt, szeretetet a házastársa.

Figyelt kérdés
Nincs igazam? Nem hiszem, hogy bárki is a hecc kedvéért megcsalja azt, akit elvett, akit szeret, akinek hűséget fogadott!

2014. máj. 12. 09:22
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
89%

"mert rám nagyon kevés ideje marad, mindig csak a gyerek..."


Talán, ha eszedbe jutna SEGÍTENI neki, akkor rögtön jutna saját magára és rád is ideje.

De ezt nehéz felfogni, ugye?


A közös gyereketeket gondozza, és te szerinted ez felmentést ad arra, hogy másfelé kacsingass?

Gerinctelenség csúcsa.

2014. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok. Az én férjem tud a kilengésemről, kolléganőm férje nem tudom mit tud azt már nekik kell elrendezni.


"Szóval szeretem a párom és legszívesebben csak vele lennék, de amikor dolgozunk,sportolok, kicsi gyerek van, egymásra már sosem marad idő. " A feleségedre nem marad időd, de kurv.ázni azt tudsz gratulálok ugye te is érzed, hogy ez csak egy hü.lye kifogás és tipikusan az a férfi vagy aki arra hivatkozik, hogy "jajjj brühühüüü segény ééén aki hűséges férfi voltam és megcsaltak és ezért már én se leszek azért se hűséges a többi nőhöz". Tiszta lapot kell adni mindenkinek úgy gondolom. Az hogy engem eddig az összes kapcsolatomba megcsaltak nem jogosít fel arra, hogy a következőt én is megcsaljam. És látszik hogy téged csak a külsőségek érdekelnek. Mit mondanak az emberek a temetéseden majd...nem kapsz glóriát...meg nem is tudom már mily.en hülyeségeket írtál ezek mind kívülről kapott reakciók. Ne ezért akarjon már egy ember korrekt lenni, mert azt elvárja bárki is, vagy mert jutalom jár érte hanem azért, mert az a saját igénye... Mellesleg nem tudom mit szólnál ha a feleségedről derülne ki, hogy más férfi ba.ssza a pics.áját csak mert neked a munka meg a sport mellett már nincs időd rá.

2014. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
41%
Szíve joga ha megcsal, az a fontos, hogy boldog legyen, én nem vagyok önző aki ki akar sajátítani egy másik emberi lényt, de itt szinte mindenki az látom...
2014. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
0%
Ez a megcsalás dolog meg olyan mint egy gyilkosság, fogadjunk azt sem tudjátok kik a szomszédaitok, mert mindenki csak magával van elfoglalva, hihetetlen önző a világ.A párom barátai is egy levelet nem írnak neki. Ha egy ember vágyik az ölelésre nem lehet neki megadni, mert valaki foglalt? Én nem ilyen társadalomban élnék, de mivel csak ez az egy van nincs másik lehetőség. Ez nem olyan mint a vallás, csak házasság van és kész.
2014. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

A nap privát üzije:


"Feladó: pasuuly

Az üzenet szövege: Kőleg ha anyuka oda se engedi a gyerekhez!! TE GERINCES!!!"


Ha egy kétméteres NDK-s úszó feleséget választottál, akitől rettegsz, hogy megcsap, az a te bajod. ;)

2014. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az a hibás aki csal.

Hogy átfordítsam a dolgot, próbálok egy másik példán keresztül rávilágítani a lényegre.


Van két jóbarát. Évek óta jóban rosszban kiállnak egymás mellett. Azonban mindkettőjük élete megváltozik. Az egyiknek pénzügyi segítségre lenne szüksége, de a másik fölényesen csak elhajtja, nem segít. Teszi ezt annak ellenére, hogy neki is van a barát felé tartozása. Barátunk nem szól, más megoldást keres. Mivel már nem bízhat a barátjába, másra nem támaszkodhat, pénzre óriási szüksége van kilátástalan helyzete miatt, így kirabol egy üzletet.


Ki a hibás a rablásért? Az aki rabolt, vagy az aki megtagadta a segítséget?


Ugye milyen egyértelmű? Aki rabol az a hibás. Attól még, hogy két ember között nincs egyetértés, hogy a megváltozott viszonyt nem tudják rendezni, még egyikük sincs feljogosítva arra, hogy olyan dolgot kövessen el ami túlmegy egy határon.


Persze a fenti példa eltér végkifejletében az eredetitől, de azért remélem sikerült picit szemléltetnem mire gondolok.


A házastársaknak millió variáció áll rendelkezésükre ahhoz, hogy megoldják a problémájukat.

- megbeszélés,

- válás,

- nyitott házasság

stb.

A megcsalás nem opció. Ha valami nem megy és nem lehet rajta változtatni, ahhoz nem szabad ragaszkodni. El kell engedni, és új életet kell kezdeni.


Én ezért nem csalok, és legjobb tudomásom szerint nem is csalnak. Beszélgetünk, és minden egyenlőre piti problémán átlendülünk még azelőtt, hogy feldagadna bennünk. Viszont váltam már, mert a házasságom reménytelenné vált. Már nem tudtunk beszélgetni. Akkor se csaltam. Egyszerűen elváltunk békességben, mindenki ment a maga útján. Hát nem tisztább így?

2014. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
36%

Ó, lehet ezt tovább fokozni.


"Feladó: Black88888

Az üzenet szövege: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA hányszor hallottam már én ezt az okoskodást:D

Majd ha rád jön a búghatnék először haza fogsz telefonálni, hogy vége a dalnak??

Ne csinálj magadból még nagyobb hülyét, úgy hogy inkább vissza se írj!;)"


Aki nekem privátot ír, az itt találja az üzenetét. De csak az elsőt, mert rögtön letiltom.

2014. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
9%
Vége a kapálásnak, vagy mi van?
2014. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
0%
Némely kommentelő befejezte a kerti munkát, pedig van ott még mit tenni!
2014. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Régen én se csaltam, túl vagyok egy váláson, mindig szakítottam a barátnőimmel ha nem működött, de most az igazit találtam meg és őt nem szeretném elhagyni, de nagyon rossz, hogy nem lehet annyira szeretni mint régen, de remélem ha nagyobb lesz a gyerek akkor javul majd a helyzet.
2014. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!