Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Önzőség lenne elvárni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség lenne elvárni a páromtól, hogy táppénzre vetesse magát és mellette az apjánál dolgozzon, csak hogy biztonságban érezzem magunkat?

Figyelt kérdés
Csak hétvégente van itthon, van egy 3évesünk én hamarosan szůlök. Nem gondoltam, hogy ennyire nehezen viselem majd a végét, vagy tör rám a mi lesz ha pánik, de így lett. A doki szerint hamarabb jőn a kicsi, szerintem is mert elég problémás vagyok már. Megkértem a párom, gondolkodjon el hogyan tudna itthon lenni amíg szükséges. Természetesen nem 0-24ben, de éjszaka mindenképp. Megoldható lenne, mert táppénzre jöhet, mellette az apjánál tudna dolgozni. De ez nem önzőség?? Rosszul érzem magam egyedül, minden este félek mi lesz éjszaka. Aludni is alig tudok, mert jár az agyam. Sajnos mást megkérni ilyenre nem tudok.
2014. máj. 22. 22:45
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
71%
Én meg azt nem értem mi a fenétől kell félni a mai világban este. Ott a telefon aztán telefonálsz ha baj van. Nem valami eldugott tanyán étek ahol áram sincs akkor csak hiszti.
2014. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
56%

most nem azért de minek neked 2 gyerek ha ilyen fostos vagy? majd üljön ott melletted valaki amíg főiskolára nem mennek?

gyerek vagy te is

2014. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 Őszödi Ferenc ***** válasza:
56%

Önök tényleg ennyire hibbantak, vagy csak megjátsszák?


"Első a család, minden felett. Alap dolog amit szeretnél, köze nincs az önzéshez. Most van igazán szükséged a férjedre, ráadásul még pénzben is ott lesztek. Most te vagy az első aztán jön minden más.

Akik meg jönnek itt a táppénz csalással, azokra ne hallgass. Birkák, azok a tipikus ha a másiknak jobb lehet egy kicsivel visszarántom, emberek. Meg is van a véleményem az ilyen emberekről. Segíteni azt nem tud, belerúgni a másikba az megy."


Igen, első a család. Nekem a sajátom, Magának meg a sajátja.

De ha a munkáltató ráküldi az OEP-et, vagy kapnak egy munkaügyi ellenőrzést, akkor:

1. olyan büntetést kap a kedves apuka, hogy a születendő gyerekének a gyereke is fizetni fogja

2. Apuka mehet börtönbe költségvetési csalás miatt

(Nem kell ekkora nagy bociszemekkel nézni, igen, jól látta a nyájas olvasó, 2 évig apuka lakhatását, ellátását Viktor gálánsan fedezi)

3. Az előző 2 opció együtt


Lehet kérni szabadságot, vagy fizetetlen szabadságot; attól, hogy az ember neje szül, még nem kell meghülyülni.

2014. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Ha lenne szabadság vagy akár fizetetlen szabadság, akkor nem merült volna fel a táppénz. Kedves utolsó!!
2014. máj. 23. 10:48
 25/48 anonim ***** válasza:
60%

Akkor fel kell mondani és a kedves apukánál munkát vállalni.


Az ilyenek miatt szigorítanak állandóan (egyébként nem baj a szigor, sőt), nem érdekel, ha lepontoztok. A hócipőm tele a csalókkal, és még engem birkáznak, mert képes vagyok becsületes maradni. Nehogy már ez legyen a normális és támogatandó, hogy ilyen esetben érthető és indokolt a hamis tp melletti fekete meló...

2014. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
71%

"Önzőség lenne elvárni"


Igen! De nem a parodtol onzoseg, hanem tolunk. A franc sem akar helyettetek dolgozni.


Amugy elso baba? Gondolom igen, kulonben nem lennel ilyen feszult. Amugy onnantol, hogy elment a magzatvized van meg alaphangon legalabb 4-5 orad.

2014. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó


"van egy 3évesünk "


Én sem értem mit rinyál ezen ettől függetlenül?

2014. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 Őszödi Ferenc ***** válasza:

Kérdező, vegyen vissza. Világosan leírtuk, hogy mind a táppénzcsalás, mint a fekete munka veszélyes üzem. Meg kell próbálni máshogy megoldani. Tudja, hogy a gerinc is megmaradjon.

Mindegy, maguk dolga.

2014. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
58%

(Na jol kiosztottunk...)


Csinalhatsz egy A tervet a paroddal es egy B tervet a szuleiddel. C terv mondjuk a mento es D terv egy taxi.


Sok-sok egeszseget es bodogsagot Nektek!

2014. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
73%
Akármit is írsz a kérdésbe, ha benne van az, hogy táppénz és nincs mellette az, hogy akár a gyermeke, akár ő maga beteg, onnantól táppénzcsalásnak minősül, amiért simán ki fogják rúgni, sőt ha jelentik is, az állam is vissza fogja követleni a kifizetett pénzt és még meg is büntetik. Utána el akarna helyezkedni, de nem lesz leinformálható, ki akarna egy olyan embert, aki simán elmegy táppénzre minden ok nélkül Ez nem így működik, ahogy te elképzeled.
2014. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!