Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Önzőség lenne elvárni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség lenne elvárni a páromtól, hogy táppénzre vetesse magát és mellette az apjánál dolgozzon, csak hogy biztonságban érezzem magunkat?

Figyelt kérdés
Csak hétvégente van itthon, van egy 3évesünk én hamarosan szůlök. Nem gondoltam, hogy ennyire nehezen viselem majd a végét, vagy tör rám a mi lesz ha pánik, de így lett. A doki szerint hamarabb jőn a kicsi, szerintem is mert elég problémás vagyok már. Megkértem a párom, gondolkodjon el hogyan tudna itthon lenni amíg szükséges. Természetesen nem 0-24ben, de éjszaka mindenképp. Megoldható lenne, mert táppénzre jöhet, mellette az apjánál tudna dolgozni. De ez nem önzőség?? Rosszul érzem magam egyedül, minden este félek mi lesz éjszaka. Aludni is alig tudok, mert jár az agyam. Sajnos mást megkérni ilyenre nem tudok.
2014. máj. 22. 22:45
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
23%

Ugyanmár...Mindenki a fekete munkán van fenn akadva...

Igen is sokan csinálják a fusi melókat mert a főállásban elég keveset fizetnek!!!!Ha jól fizetnének akkor egyértelmű hogy nem feketézne senki sem! Ez ilyen egyszerű!

Na meg van az a helyzet is hogy főállásban is már csoda ha normálisan bejelentik az embereket!

2014. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
Nincs valaki, aki nálad tudna aludni? Esetleg több ember váltásban? Szülök, barátnők? Ha nincs, akkor kérdezd meg, mit szólna hozzá, és az orvosnak is ezt mondja majd a férjed ha belemegy. Vagy kiírja vagy nem. De ne mennyen el mellette feketén melózni, mert nagyon megütheti a bokáját. Maradjon szépen otthon veled.
2014. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
26%

Első a család, minden felett. Alap dolog amit szeretnél, köze nincs az önzéshez. Most van igazán szükséged a férjedre, ráadásul még pénzben is ott lesztek. Most te vagy az első aztán jön minden más.

Akik meg jönnek itt a táppénz csalással, azokra ne hallgass. Birkák, azok a tipikus ha a másiknak jobb lehet egy kicsivel visszarántom, emberek. Meg is van a véleményem az ilyen emberekről. Segíteni azt nem tud, belerúgni a másikba az megy.

2014. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
51%

birkák, előző? Birka lennék, mert az én férjem szabira jött a szülésem előtt és nem csalt?

Aggóduk, mert egyedül van és nem aggódik, hogy lebuknak? Ahányszor majd csettint, hogy rossz egyedül, apu csal kicsit?

2014. máj. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
81%
Ezt táppénzcsalásnak hívják, de nincs is olyan, hogy "táppénzre vetetés", nekem a munkahely kérte, mert naponta kellett orvoshoz járnom, de a háziorvos nem volt hajlandó. Se la zsizsny, ahogy a művelt lengyel mondja.
2014. máj. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Látom egyesek megragadták a lényeget. Lehet, hogy táppénz csalás, ki minek hívja. De a kérdés nem arról szól, hogy szép dolog e táppénz mellett feketén dolgozni. Ha ez lenne, akkor jöhetnének rá a hasonló válaszok. De perpillanat azt hiszem ez csak egy mellékes pont.
2014. máj. 23. 07:36
 17/48 anonim ***** válasza:
77%
Csalas vagy sem, a ferjem is eljott, amikor en 39hetes terhes voltam. Addig dolgoztam, fel napot nem hianyoztam. A ferjem viszont szeretett volna a szulesnel bent lenni, es csal igy volt megoldhato a munkaja miatt. 5 napot volt tappenzen, de ettol meg tudok nyugodtan alidni. Ezer meg egy olyan not ismerek, aki az elso pozitiv teszt utan, ,mar nem dolgozik, mert o terhes, es neki ez jar es SEMMI baja. Az nem csalas, ugye? Az helyes, mert a szent anyasagert teszi, jaj milyen kepmutatas megy itt...
2014. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó itt nem az a nagy csalás, hogy táppénzre veteti magát ok nélkül, hanem hogy mellette eljár dolgozni máshová. Tehát felveszi a táppénz összegét és a fizetést.

Nálad azért jött táppénzre pár napra, hogy veled legyen éjjel nappal, ami érthető szülésnél.


Kérdező, önzőség. Ha valaki véletlenül felnyom titeket, elveszíti a munkáját és fizethetitek a bírságot. Ez a bizonytalanság nem idegesítene? Ezen nem kattogna az agyad?

Tudod jóakarók mindig vannak és kemény összeg a bírság, főleg egy újszülött eltartása mellé.

2014. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Nem, ettől pont nem tartok egy kicsit sem. Ha nem írom bele a kérdésbe, csak annyit hogy önzőség lenne e elvárni, hogy táppénzre vetesse magát miattunk, akkor milyen válaszok jönnének? Ne legyetek már ilyen erkölcsösek..
2014. máj. 23. 09:09
 20/48 anonim ***** válasza:
54%

Akkor csináljátok azt, hogy a férjed csal, tanítsátok meg a gyereknek is ezt, majd kinevetik őt is itt, vagy ő majd börtönbe is megy érte. Hajrá!


Az erkölcsös szó nem ezt jelenti, kérdező. Nem csoda, hogy táppénz- és adócsalók vagytok ennyi ésszel. Általában a törvénytisztelő (nem erkölcsös) emberek nem szoktak vérbuták lenni. :D


Nem lesz semmi sem este, ott a mentő, ne viccelj már, és akik egyedül élnek, azok ott véreznek el, ha eltörik a lábuk, mert megcsúsznak a kövön?!

2014. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!