Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdekes kérdés, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes kérdés, mit gondoltok ilyen hozzáállásról?

Figyelt kérdés

Adott egy házasság, amivel nem sok gond van, a felek teljes egyetértésben vannak, szeretik és tisztelik egymást, mint emberek, barátok és megvan a szerelem csak hát már 10 év házasság után kicsit más, mint az elején de szeretik egymást,egyedül a szexuális életükbe keresnek valami újat, viszont a házasságuk, kapcsolatuk fontos nekik, nem adnák fel semmiért! Jön egy helyzet, és az egyik fél pusztán vágyból felfigyel egy harmadikra. Leülnek megbeszélni, a férj és feleség valamint a harmadik személy, és mind egyetértenek abban, hogy diszkréten megoldják, a házasságon belül. Szóval a házasság egyik részvevője pár aktus,vágykielégítés miatt néha találkozik a harmadik személlyel, kölcsönös beleegyezéssel... mindhárom fél teljesen diszkréten kezeli az ügyet. Pár hónap után a futó kapcsolat megszűnik, és a házasság megy tovább épp olyan hozzáállással mint a múltban, sőt, javul ez miatt. A "megcsalt" fél is bármikor esélyt kap ilyen újításra, ha épp szükségét érzi, de nem él vele.

Vélemény?


2014. máj. 29. 14:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok prűd, de felemésztene a tudat, hogy a férjem más nőhöz nyúl.
2014. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
28%

11


Miért gondolod rögtön, hogy a férj hozta a 3.-felet?

2014. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%

Ha mindkettő/mindhárom szereplőnek megfelel ez a felállás és belefér az értékrendjükbe, akkor tegyék amit jónak hisznek.

Számomra harmadik fél nem fér bele a házasságba. Nem tudnám elviselni a tudatot, hogy a szerelmem más nőt ölel, más okoz neki örömet, ugyanúgy ahogy azt sem, ha egy másik férfi próbálna közeledni felém. Az újdonság varázsában sem tudnék megfeledkezni arról, hogy én kihez tartozom, hogy mit kockáztatok, és tudnám, hogy egy pasi se tudna olyan boldoggá tenni engem mint a férjem.

Persze még nem vagyunk együtt 10 éve, de szerintem a 10 év még nem is az az időtartam amire azt lehetne mondani, hogy "ó hát ennyi idő után ez is belefér". Ha valaha eljutnánk idáig, hogy meg tudok kivánni más férfit, akkor előbb utánajárnék mi az oka, mit rontottunk el, mit kell kijavítani, és ha nem menne akkor inkább lezárnám a kapcsolatot, de nem mennék bele ilyen nyílt házasságfélébe.

2014. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

Ő dolguk, de én nemigen akarnék ágyba bújni a párommal, ha tegnap épp egy másik nőt fektetett meg. Ha nekik belefér, tegyék. Az én esetemben ez azt jelentené, hogy a kapcsoaltnak vége. Ha én vágynék ennyire másra, akkor vagy képes lennék lemondani róla a párom iránt érzett szeretetből (bár ha van szerelem-szeretet, akkor minek is az újítás...???), vagy ha olyan erős a vágy, akkor szépen kilépnék a kapcsolatból.


Ha a párom bevallaná ugyanezt nekem, akkor azt hiszem, neki is ezt a két opciót ajánlanám fel.

2014. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
55%
Simán elképzelhető, hogy ez nekik megfelel, így nincs is ezzel semmi baj.
2014. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt csak elméletben tudom elképzelni.

A valóságban nincs rá semmi garancia, hogy ez csak pár együttlét lesz és utána már nem érdeklődnek egymás iránt és nem tartják fenn a viszonyt.

2014. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Emberek vagyunk, akik más gondolkodással birnak, nekem nem jönne be ilyesmi!
2014. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

multkorában a poligámiában élőkkel beszélgettek.


riporter:-mikor érkezett a 2. feleség?

1.feleség: 7 év után

r: és hogy viselted?

1: örültem h végre nem csak nekem kell a férjem igényeit kielégíteni


talán itt is ez volt :)

2014. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%
ebbe tuti nem mennék bele. igyekeznék ÉN kielégíteni rendesen a fêrjemet, ha kell segédeszközökkel is
2014. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Számomra elfogadhatatlan lenne. De ha másnak ez így jó, akkor csinálja.
2014. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!