Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Az asszony verve jó"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az asszony verve jó"?

Figyelt kérdés

2.0 kérdés következik.

Miért van az,hogy egyes nők még nagyobb ragaszkodással vannak párjuk felé ,ha az "megrendezi" őket és uralkodik felettük?



2014. jún. 2. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
86%
Nem kérdező, k***a nincs igazad, arról van csak szó, hogy az önbizalomhiányos és a szociopata egymásra találnak, köze nincs ennek a dolognak az alfasághoz.
2014. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:

Sententiae

Nyugi én is jártam így, párhuzamosan járt a csaj velem meg egy másik sráccal , a vége az lett , hogy még a csajnak állt feljebb mikor az egész kiderült , megpróbált kilökni az autók elé mikor kérdőre vontam és megmondtam neki, hogy miféle.

2014. jún. 2. 20:13
 13/68 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy attól mert kondis nem lesz agresszív, sőt. Ők le tudják vezetni a feszkót egy kemény edzésen és nem olyan gyakori náluk az önbizalomhiány.
2014. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
Ez az alfák egy nagyon kis részénél (vagy akit a nő annak gondol) fordul elő, mert ekkor a nő úgy van vele, hogy a többi tulajdonság(szeualitás, anyagi javak stb) kárpótolja. Tiszta számítás ez. Meg amúgy is izgul az ilyen palikra.
2014. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Aki azt írta ,hogy k***** nincs igazam annak csak annyit mondok , hogy önbizalomhiányban nem éppen szenvedő nőket ismerek akik ilyen ragaszkodással vannak....
2014. jún. 2. 20:16
 16/68 A kérdező kommentje:
már nem azért aki azt írta, hogy letudja vezetni a feszkót annak csak annyit írnék, hogy szerintem nem a paliról beszélt a kommentelő amikor azt írta ,hogy önbizalomhiányos meg a szociopata találkoznak pont fordítva a csaj az aki önbizalomhiányban szenved és a srác a szociopata.
2014. jún. 2. 20:18
 17/68 anonim ***** válasza:
76%
Akkor más mentális baja van, te pedig frusztrált vagy, ez ömlik a kérdésből és a hozzászólásaidból, kérdező. Az is érdekes, hogy miért pont az ilyen defektes nőket vonzod be.
2014. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
17-esre: Igen, így gondoltam. Hogy lehet ezt fordítva érteni?
2014. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok frusztrált , személyem ebből az egy gyakorira feltett kérdésből próbálod lekövetkeztetni gratulálok , egy adott társadalmi problémát vetettem fel amire eyből arra asszociáltál, hogy nekem biztos defektes barátnőim voltak, nem semmi mentalista lehetsz te.
2014. jún. 2. 20:23
 20/68 anonim ***** válasza:
49%
Ááááh, egyáltalán enm defektes az, aki ki akar téged lökni az autók alá, csak mert szembesíted az igazsággal... De csak idegesít az téged, hogy azzal az agresszorral csalt a csaj, nem? Csak eszi a lelked. Márpedig ha túl tudnál ezen lépni, és elfogadni, amit írunk, akkor még egy szót sem pazarolnál a dologra.
2014. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!