Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Az asszony verve jó"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az asszony verve jó"?

Figyelt kérdés

2.0 kérdés következik.

Miért van az,hogy egyes nők még nagyobb ragaszkodással vannak párjuk felé ,ha az "megrendezi" őket és uralkodik felettük?



2014. jún. 2. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:

"Ha meg nem rólad szól, akkor meg főképp minek foglalkozol ezzel? Nem értem, magyarázd már el légyszives!"


Azért, mert mint elmondtam már a környezetemben vannak ilyen esetek amiket látok.


De , akkor teszek fel még érdekesebb témát is, egyre több az olyan nő én is találkoztam ilyennel akik valós vagy vélt korábbi sérelmeiket egyéb dolgokat új párjukkal próbálják kompenzálni.

2014. jún. 2. 20:57
 32/68 A kérdező kommentje:
és általában ezek ugyanezek, az illetők akik a verést is kapják :D
2014. jún. 2. 21:00
 33/68 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mert én azon a véleményen vagyok, hogy minden az önismeret alapja. Tehát ha én tisztában vagyok önmagammal, akkor tudok tiszta szívvel nyitni a másik ember felé. Mert torz önismeret torz emberi kapcsolatokat szül. Itt visszatérünk az önbizalomhiányhoz és a pszichopátiához...
2014. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 A kérdező kommentje:
komoly témák ezek, hát igazából az ilyen nőket ,párokat , helyzeteket jobb kerülni .
2014. jún. 2. 21:05
 35/68 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nőként mondom, mielőtt bárki is belém kötne. Undorító dolognak tartom ha egy férfi megüt egy nőt, rám eddig egy férfi sem emelt kezet, de az lenne az utolsó napja.

DE!

A nagy többség úgy van nevelve, hogy a férfi az isten, apa figura, aki mindent megtesz anyuval, a gyerekekkel, de tisztelni kell, meg szeretni.

Ezt az alárendelt viselkedést aztán tovább viszik a párkapcsolatukba. És mivel totális balkáni szinten leledzik az ország, mindenki számára természetes, hogy a nő annyit ér mint a kutya vagy annyit sem.

Sajnos a legtöbb nő betegesen vonzódik a vadállatokhoz, komolyan olyan férfiakhoz, akik igénytelenek (konkrétan sokszor büdösek mint az állat), erőszakosak, alkoholisták, érzelmileg nullák és akkor jön a kifogás, nem ismered úgy, mint én, nagyon intelligens, diplomás.

Aha ezek sokat számítanak amikor a falba veri a fejed...

2014. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
24%

Ezt írtam: "Csak azt lehet becsicskítani és szisztematikusan leépíteni, aki hagyja magát. Nyilván aki ilyen szadista és manipulatív hajlamú, hozzá illő, könnyen elnyomható nőt keres, ki van élezve arra, hogy kit lehet leépíteni és kit nem."

És erre írta a kigyúrt alfahímes f@ßságot. Attól, hogy nem fogadja el a válaszom, és előveszi a frusztrált omegahím dumát, még nem lesz igaza. Attól úgy van, ahogy én leírtam.

2014. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
Hű nincs kedvem elolvasni az összes választ. Nálunk detto ez ment sok-sok éven keresztül. Csúnya így kimondva, de anyám kiharcolta magának a verést. Alapjáraton jó párosítás voltak, ideális pár de anyám szörnyen elviselhetetlen volt, főleg ha néha ivott is akkor voltak ezek a balhék. Egyszerűen nem szállt le apámról, idegesítette, hiába mondta anyámnak hogy fejezze be a ba(s)zogatást, szitkozódást anyám nem hagyta abba. Ment apám után ahova csak ment ki a konyhába, kertbe, szobába és mondta, mondta a hülyeséget megállás nélkül, volt hogy elkezdte lökdösni is apát és hát szép vagy nem szép apámnak 1-2 óra után elszakadt a cérna és oda-oda csapott egy-két sallert anyámnak, vagy volt hogy durvábbá is fajult a dolog. Amúgy egy értelmiségi családot képzeljetek el, ne egy alkoholista, lezüllött boxos családot. :D De volt rá példa, hogy igenis eljárt apum keze és én azt mondom, hogy jogosan főleg így utólag mikor már kettesben maradtam anyummal, nagyobb lettem, velem is ugyanezeket a balhéit eljátszotta mint amiket anno apummal, csak akkor ugye szegény anyát sajnáltam, felnőtt fejjel már másként látom. Csúnya így kimondva, főleg hogy imádom egyébként anyumat, de egy-két sallert én is adtam volna neki sokszor mikor ok nélkül csesztetett. Már rájöttem, hogy ez nála jellemhiba, pszihopata, ennyi. Vannak jó pillanatai, vannak kevésbé jók olyankor menekülni kell előle. Amúgy nem tudom ez miért van, nálunk nem kisebbrendűség miatt volt, mert anyum elég határozott jellem volt, nem volt elnyomás alatt...én meg annyit örököltem, hogy maximum az ágyba szeretem, ha párom "elver", ott szeretem ha uralkodik rajtam, de egyéb esetben nem. :D
2014. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
Az én esetemben, hogy (szavaitokkal élve) "defektes" a hölgy, három hónap után kezdett kiderülni.
2014. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:
te már megint rám próbálod kivetíteni a kérdés tartalmát és valamilyen háttérkapcsolatot keresel, pedig ha ismernél nem állítanál ilyeneket.
2014. jún. 2. 21:13
 40/68 anonim ***** válasza:
0%
"Tegyük fel van 1 kondis kanjuk alfa hím a csajnak bejön" Attól a perctől kezdve, hogy kiejted a szádon azt, hogy alfahím, főleg a fenti leírással társítva, csak omegahím lehetsz.
2014. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!