Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Az asszony verve jó"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az asszony verve jó"?

Figyelt kérdés

2.0 kérdés következik.

Miért van az,hogy egyes nők még nagyobb ragaszkodással vannak párjuk felé ,ha az "megrendezi" őket és uralkodik felettük?



2014. jún. 2. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:

te ilyen valótlan állításokat, miből következtetsz le ?:D

Mondtam egy példát ,egy válaszoló kérdésére , hogy én is jártam úgy, hogy megcsaltak , meg én is csaltam már meg mást is, nem vagyok rá büszke ,de most nem rólam volt amúgy szó, hanem a környezetemben vannak ilyen ismerőseim akik ragaszkodnak párjukhoz,jó pár balhé meg verés után is.

2014. jún. 2. 20:30
 22/68 A kérdező kommentje:
egyébként igen az a csaj defektes volt , abban igazad van, de, hogy ebből leáltalánosíts az már elég alpári dolog, mindenkivel megeshet ,hogy mellényúl. Tévedni emberi dolog.
2014. jún. 2. 20:32
 23/68 anonim ***** válasza:
0%
Ebből: "Nyugi én is jártam így, párhuzamosan járt a csaj velem meg egy másik sráccal , a vége az lett , hogy még a csajnak állt feljebb mikor az egész kiderült , megpróbált kilökni az autók elé mikor kérdőre vontam és megmondtam neki, hogy miféle." Ha tényleg lezártad volna magadban a dolgot, akkor ki se írtad volna a kérdést.
2014. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:
és amúgy se mostani a sztori, troll gyerek :D
2014. jún. 2. 20:33
 25/68 A kérdező kommentje:
Te most vagy trollkodsz vagy tényleg ilyen h*ye vagy. A kérdés nem rám vonatkozott.
2014. jún. 2. 20:36
 26/68 anonim ***** válasza:
22%
Ha meg nem rólad szól, akkor meg főképp minek foglalkozol ezzel? Nem értem, magyarázd már el légyszives!
2014. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim válasza:
90%
Hát engem a volt barátom többször is megvert ,nekem nem jött be.Valahogy nem olyan jó érzés az hogy elindul feléd egy kétszer akkor ember ,tiszta idegbetegen magából kikelve ,és te nemtudsz mit csinálni ,hova menni ,ezért inkább összekuporodsz a földön ..
2014. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
37%
Ne erőlködj kérdező! Az itt kommentelő nőknek tényleg ennyi van a fejükben! Nem tehetnek róla!
2014. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
82%
27: Feltett egy kérdést, ami foglalkoztatja, erre várja értelmes emberek reflexióit. A kérdés pedig azért foglalkoztatja, mert ez már társadalmilag elég jelentős "probléma". Itt pedig ütköztetjük a véleményeket, aztán vagy konszenzusra jutunk, vagy elfogadjuk azt, hogy más a véleményünk.
2014. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:

volt már egyszer egy hasonló kérdés régebben,igazán nem tudok rá válaszolni,de nekem is van egy példám.

Volt egy kapcsolatom ahol a hölgy kijelentette,hogy neki igen is szüksége van rá,hogy néha felpofozzák meg amúgy is egy egy pofon belefér.

Nemhiába lett ex.

Szóval,kérdésedre nem tudok válaszolni,max nézek ki a fejemből ilyenkor és egy vállrándítással túlteszem magam,van ilyen 'oszt kész.

Engem nem érint ,semmilyen formában.

2014. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!