Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Az asszony verve jó"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az asszony verve jó"?

Figyelt kérdés

2.0 kérdés következik.

Miért van az,hogy egyes nők még nagyobb ragaszkodással vannak párjuk felé ,ha az "megrendezi" őket és uralkodik felettük?



2014. jún. 2. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
Én anyám is ugyan ezt csinálja apámmal és velem, mint amit az egyik válaszoló is leírt és bár sosem ütötte meg apám egyáltalán nem csodálkoznék rajta, ha elcsattanna pár pofon. De az ilyen esetben pont, hogy a nő a bántalmazó, még ha a férfi meg is üti néha, mert már annyira nem bírja. Én el tudom képzelni, hogy mit éreznek ezek a nők, mert gyerekként én is nagyon ragaszkodtam anyámhoz, másnál sem voltam hajlandó aludni kb 14 éves koromig, annyira függtem tőle, miközben terrorizált meg sokszor vert. Néha nagyon kedves volt és elhitette velem, hogy azért ver meg azért nem képes ordításon kívül máshogy hozzám szólni, mert ezt érdemlem. Bűntudatom volt, elhitette velem, hogy alapvetően rossz vagyok és folyamatosan érdemes akartam lenni a szeretetére, csakhogy akármit csináltam sosem lehettem elég jó. Na szerintem valami ilyesmit érezhetnek azok a nők is, akik ragaszkodnak azokhoz a "férfiakhoz", akik verik őket. Szerintem úgy érzik, hogy ezt érdemlik. Kilépni meg azért sem akarnak, mert nem hiszik el, hogy találhatnak ennél jobbat is (mivel ezt érdemlik), plusz azt is elhitetik velük, hogy másnak úgysem kellenének, és mivel semmi önbizalmuk, nem hiszik, hogy egyedül képesek lennének élni.
2014. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
35%

Ez csak személyes véleményem, de szerintem aki hagyja, hogy a férje/barátja/élettársa bántalmazza, az ezt akarja, és meg is érdemli, ha nem lép ki a kapcsolatból, rohadtul nincsen alapja panaszkodni.


Az első pofon után kell kilépni egy ilyen kapcsolatból. Ha nem teszi meg a nő, akkor azt akarja hogy verjék. Ennyi. Hogy miért? Rejtély...


Nem a levegőbe beszélek. Én a vőlegényemet hagytam el az első pofon után. Viszont engem nem tudott annyira megfélemlíteni mint azt képzelte, ugyanis visszaütöttem! Ezen aztán annyira megdöbbent, hogy csak pislogott, de visszaütni nem mert még egyszer. Persze / a nem fogsz senkit találni aki nőként nézne rád,/ és /az értéktelen senki vagy/ szövegeket én is megkaptam tőle...meg a beteges féltékenységet is.


A pofont egyébként azért kaptam, mert azt mondtam szakítok vele amiért megcsalt. (lefeküdt egy másik nővel). És persze én hogy merészelek vele szakítani, hisz a kapcsolatunk addig tart amíg ő akarja...bla bla.... persze.. álmodik a nyomor...

2014. jún. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert áldozatok. Ami a rosszabb: valahai gyerek-áldozatok, akik terrorban nőttek fel, és emiatt számukra a normalitás az, ha verik őket. Bármilyen bizarr és érthetetlen ez egy nem bántalmazott számára, sajnos ez az igazság.


Véleményem szerint aki nőre (gyerekre, állatra, nála gyengébbre, elesettre, betegre, öregre stb.) kezet emel, az egy mocskos gyáva féreg, akkor is, ha a nő olyan aljas termetés, hogy kiprovokálja a verést (mert vannak ilyen férgek is, akik korántsem áldoztaok, sőt éppen fordítva). Kezdjen ki egy vele azonos súlycsoportúval és verje azt dagadtra.

2014. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:

Azért, mert az az ember akit terrorban tartanak, az nem mer kiállni magáért.

Persze, hogy nem meri otthagyni a nő a férjét, ha az minden este kék foltosra veri.


És nem, az asszony nem verve jó. Szégyellem magam az olyan "férfi"társaim miatt, akik nőket vernek.

2014. jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

Nagyon klasszul leírtátok.

:)

2014. jún. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
0%

Mert tudják, hogy egy férfi akkor üt (legtöbbször) ha fontos neki a nő. Ha érdekli, hogy mit tesz és/vagy féltékeny (=nem akarja elveszíteni).

Ha a tető csöpög akkor célszerű megjavitani és nem azonnal új házba költözni. Na, a nőkkel pont így van. Sokszor 1-2 pofon segit megtalálni a helyüket, és tisztelik a férfit, hogy kiáll magáért, és nem lép le az első (második, harmadik, sokadik) problémánál mint rengetegen teszik, hanem újra ès újra megpróbálja megoldani, és velük marad. (Meg persze a dühét is kiengedi, de hát ez azért jogos)

Sajnos a mostani generációban egyre kevesebb az igazi férfi. Az egyenlőség nevében feladják a vezetést a kapcsolaton belül, pedig ez joguk és egyben kötelességük is lenne. (Olyan mintha önnmagukat kasztrálnák...) Akkor mégis mire nézzen fel a nő? Arra, hogy úgy rángatom a pasit a ...nál fogva ahogy akarom, és úgy viselkedem ahogy akarok, mert Nő vagyok és majd úgyse tesznek helyre??? Szomorú, de sokan így gondolják.

Még mielőtt valaki lepontozna, nem trollkodom, és nő vagyok. (36/N)

2021. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
Amúgy a 60. Válaszadó tökéletesen összefoglalta!. Igaza van!
2021. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Gyermekkori traumàkbòl ered ez. Ha az èn lanyaimat valaki megveri,akkor az illető meg fogja tanulni mi a magyarok Istene.
febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!