Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Az asszony verve jó"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az asszony verve jó"?

Figyelt kérdés

2.0 kérdés következik.

Miért van az,hogy egyes nők még nagyobb ragaszkodással vannak párjuk felé ,ha az "megrendezi" őket és uralkodik felettük?



2014. jún. 2. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
23%
Az nincs, de tőled meg a fajtádtól még az is többet ér, hidd el nekem.
2014. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
0%
Én bármi lehetek, tudod? Ha úgy döntök, hátrahagyom egy szép napon a hosztilis természetem. De te mindig hülye maradsz.
2014. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem te fogod megmondani. Meg amúgy is, egy csiga akar egy kutyának parancsolni? Ne már...
2014. jún. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
0%
Most már tényleg megyek, mert úgy látom, kifogytál az értelemből. Na szevasz.
2014. jún. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
94%

Na, úgy gondoltam válaszolok, mint egy bantalmazó kapcsolatból kilépett nő.

Durván hangzik, de egyet kell értenem a kérdezővel, hogy ez aféle függőség.

Nálam az előzménye a bantalmazó szülő volt. 16 évesen onnan menekültem ahhoz a pasashoz. Nem utlegelt azonnal. Sőt, kedves volt, ragaszkodó. Viszont szép lassan leepitetteaz önbizalmam.

Az első pofont azért kaotam, mert talált a myvipemen egy beszélgetést a bátyámmal. Még én nyugtattam utána, hogy nem tudhatta, pedig meséltem róla, ráadásul ritka a családnevünk.

2014. jún. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
93%

Nem írom ki végig, csak a végét: úgy összevert gy letört több fogam, megrepedtek a bordaim, és kék zöld lettem mindenhol.

A szomszéd ránk hívta a rendőrséget én pedig nem tudom honnan vettem annyi erőt de megmondtam hogy a párom bantalmazott.

Visszaköltöztem anyamhoz, ketten jártunk pszihológushoz, hogy túltegyük ezen magunkat.

De a szakításünk után egy hónappal, mikor megszerezte a számomat és felhívott, komolyan elgondolkoztam azon hogy visszamegyek hozzá.

De addigra már erősebb voltqm lelkileg, így már nem talált annyira a vádaskodása. (szerinte túl kedves voltam a szomszéddal, és ő azt hitte megcsalom a férfival.) holott csak mosolyogva közöntem

2014. jún. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
24%
Igen, némelyik verve! Hogy miért ragaszkodnak ezek a nők a bántalmazóikhoz? Nekem is rejtély! Csak arra tudok gondolni, hogy olyn értelmi és intelligencia sziten állnak ők, mint az itt tomboló 64%-os leány!
2014. jún. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:

amugy aki a szuleirol irt, megertem, 1ik bnom eljutott oda, h azt mondtam neki nem csodalom ha folpofozott a volt baratod.

ugyanaz a szitu, szolsz 1x, 10x csak pattog pattog, aztan kileptem, mert nem birtam volna soka!

amugy nem ertem ezeket a noket, o konkretan teleg addig huzta (volna) a fejem h eldurranjon.

ha akartok tolok par kedves tettet...

neha elkepzeltem, milyen lehetett azzal akia utalt?!

2014. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
51%

Mint itt többen, én sem tudom megérteni, hogy miért maradnak a nők egy bántalmazó férfi mellett. Én is ismerek egyet. A férfi szinte a kapcsolat elejétől kezdve verte a nőt, mára már mégis két gyerekük van. A férfi abszolút nem alfahím típus, sőt, pont az ellenkezője. Amikor megismertem őket, akkor hónapokig nyomasztott a dolog, állandóan a miérteken gondolkodtam és hogy hogyan tudnék segíteni a nőnek és a gyerekeknek. De rájöttem, hogy nem lehet rajta segíteni. Úgy tűnik, hogy neki jó így, hiszen a változtatni akarás csírája sem látszik rajta. És a legszomorúbb az, hogy tanult, nyelveket beszélő, diplomás emberekről van szó.


Egyébként valószínűleg nagyon sok múlik a neveltetésen. Engem apukám már középiskolás koromban azzal a tanáccsal látott el, hogy anyagilag mindig maradjak független, hogy ne kelljen a pénz miatt benntragadnom egy rossz kapcslatban.

2014. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:
Igen pont az ilyen esetekhez hasonlóakról hallottam én is mint az itt utoljára leírtak, arany eső teljesen egyet értek tényleg az ilyen nők tomboló természetűek, nem láttam még egyetlen visszafogott, értelmes hölgyet se egy ilyen helyzetben. Valószínűleg a tomboló természetet valaminek ki kell oltani, hogy nyugton maradjon, erre jó egy domináns asszonyverő.
2014. jún. 3. 12:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!