Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Az asszony verve jó"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az asszony verve jó"?

Figyelt kérdés

2.0 kérdés következik.

Miért van az,hogy egyes nők még nagyobb ragaszkodással vannak párjuk felé ,ha az "megrendezi" őket és uralkodik felettük?



2014. jún. 2. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted senki az égvilágon semmit nem szűr le abból, hogy te mit és hogyan írsz? Ugyan már...
2014. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:
kicsit megmosolyogtató ez az omegahím állításod is , ha kíváncsi vagy a részletekre, akkor elárulom , hogy velem csalta meg a "defektes" hölgy az akkori barátját , majd később engem csalt meg az exével, arra hivatkozva , hogy látott engem egy másik nővel. Ami lehet , hogy igaz
2014. jún. 2. 21:17
 43/68 anonim ***** válasza:

ma 21:07


Amiket te írsz, azt nagyon szépen ellehet adni bizonyos köröknek, csak hát köze sincs a témához. Itt azokról van szó, akiknek vonzó, ha a férfi keze néha eljár. Ennyi oldal után leeshetett volna már...


Az alfás dolog meg magától értetődik. A nők a domináns férfiakat előnyben részesítik és mit ad isten a domináns férfiak egy kis része simán meglegyinti a nőt, ha úgy adódik. Ez a nőben beindít egy "tudom hol a helyem" érzést, amitől még nagyobb alfa lesz a szemében . Persze vannak nők, akik nem vevők erre, de sok olyan van, aki igen és ők szinte már kikönyörgik azt a pofont.

2014. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:
Már nem , azért ,de te most ott a kondis alfa hím jelző miatt kezdtél el szapulni majom? Az alatt annyit értettem , hogy eszetlen tulok , az életét a kondi meg a szteroidok teszik ki és tanulatlan , én is járok kondiba, de nem ez az életem , érted már a különbséget?
2014. jún. 2. 21:21
 45/68 anonim ***** válasza:
30%
Akkor mért nem úgy írtad, hogy esztlen tulok? És szerinted milyen típusú nők vonzódnak az eszetlen tulokohoz? A másik dolog az, hogy megérdemled, amit kaptál, mert más nőjéd dugdostad. Neked nincs gerinced. A harmadik. Engem próbálna meg egy férfinak látszó tárgy "meglegyinteni" akkor venne utoljára levegőt.
2014. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:
a válaszodból látszik valami eszetlen hölgyike lehetsz. Bonyolultabb a sztori mint hinnéd, azért csaltam , mert már akkor tudtam , hogy valami nincs rendben , ami később ki is derült mivel majdnem egész kapcsolatunk alatt az "exével" is volt csak én tudtam róla, csak azt nem , hogy összejár még vele,csak sejtettem.Amikor kiderült az volt az egész az vezetett a végén ahhoz eredményhez amit már leírtam. De ehhez neked semmi közöd, meg különben sem ez volt a feltett kérdéssel a szándékom, hogy valami ostoba nőnek próbáljam elmagyarázni ,hogy a kérdés nem rám vonatkozott hiába is próbálja bizonygatni ezt. Viszont, ha nekem is tippelnem kéne neked a kondis eszetlen kanok jönnek, be sport verdával, meg egy szteroidos tűvel a kezükben és amikor egy ilyen is rád ír akkor a reakció a következő "de jó rám írt ez a jó pasi és azt írta, hogy ...miii?? menjek hozzá fel kúrni, de szupi" és azért voltál azon az állásponton ,hogy az érdemeim lekicsinyítsd ,meg elhordhass mindenféle gerinctelen féregnek,mert neked is valami ilyesmi kanok jöhetnek be. Jól tippelek?:D
2014. jún. 2. 21:59
 47/68 anonim ***** válasza:
22%
Rosszul tippelsz, és nem fogok neked magyarázkodni, te éti csiga. Mindettől függetlenül egy kib@ßott csaló voltál és leszel amíg meg nem halsz.
2014. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
de egy gusztustalan nő lehetsz , távozz innen sátán :D
2014. jún. 2. 22:13
 49/68 anonim ***** válasza:
22%
Akkor elmész innen? De szomorú leszek, vagy várj, nem is :)
2014. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
17%
Áááááá, nem vagyok gusztustalan, csak nem tűröm a átlagos vagy azalatti értelmi képességűeket magam mellett.
2014. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!