Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem lépnek ki a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lépnek ki a rossz kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen azt látom főleg nők részéről, hogy tudják, hogy a kapcsolat rossz, mert a párjuk nem törődik velük, bunkó/agresszív/önző/csak magára költ/nem segít semmit a háztartásban/nem lehet vele beszélni se, mert nem fog fel semmit és sorolhatnám. Mégis bent maradnak egy ilyen házasságban. Én ezt komolyan nem értem! Minek kínozzák magukat? Ennél már egyedül is jobb lenne.

2014. jún. 2. 22:26
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
38as vagyok: ja és az se jut eszébe persze sokaknak, hogyha egy bnő pl. panaszkodik, mert épp rossz a kapcsolatába vmi, vagy esetleg több dolog, azért panaszkodik, mert megoldásért kiált, nem pedig elhagyásban gondolkozik...és igen, amikor rossz vmi, a nők többsége képes azt a rosszat túl dramatizálni, de olykor még a pasik is. Ilyenkor nem is értem, hogy valóban a radikális gondolkodás módot hová teszik az emberek, vagy épp azt, hogyha már nem tud így tenni, akkor inkább, mint barát oké meghallgatom, de csöndben maradok, mert nem én vagyok a kapcsolatban benne. Sőt az minek jusson eszébe ezeknek az illetőknek, hogy valszeg azért van együtt a másik féllel még mindig, mert valójában nem is olyan rossz az a kapcsolat, mint ahogy előadja. Ez még nem jelenti azt, h szándékosan hazudnak, de az emberek már csak ilyenek, hogy felfújják a dolgokat.
2014. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
40es: ugyan már...lassan ma már mindenk agresszor! Nem tűnt fel még? Én egyébként voltam ilyen kapcsolatba benne, aki valóban agresszor volt, és amíg lehetett kitartottam mellette, amíg tényleg nem az életem múlt rajta, nem idiótizmusból, deha vki ilyen azt nem eltaposni kell, hanem ha tényleg szeretve van segíteni kell neki!
2014. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

38-as!

Tudod, kezd már az a divat lenni, hogyha a másik fél vmi rosszat tesz, legyen az bármi, akkor mindjárt már az a hülye, aki megmer bocsátani.


Azért ennek is vannak fokozatai.. hidd el vannak dolgok amiket már nem lehet megbocsájtani, vagy ép ésszel kibírni..

Ezért írtam még az elején, hogy ez túl bonyolult téma ahhoz, hogy általánosságban boncolgassuk.

2014. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Ja, és 40es képzeld kigyógyult belőle. Micsoda meglepetés, igaz?
2014. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Hát, nálam is az életem volt a tét.. kitartottam amíg bírtam, aztán mentem.. én gyógyultam meg, ő nem..

Csak azon lehet segíteni aki akarja és aki tesz érte. Az önfeláldozásnak semmi értelme..

2014. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
De végül te is ott hagytad nem? akkor meg miről beszélünk, vagy rosszul értelmezem amit írtál?
2014. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
43: ha vki akarja mindent meg lehet bocsátani, ezt én inkább úgy írnám, hogy mindenkinek más a határa atéren, hogy mit bír megbocsátani, de ettől még aki így bír tenni, arra nem kell mindjárt rámondani, hogy egy idióta, vagy fél stb. Persze nem azokat védem, akiknél már tényleg halott ügy a kapcsolatuk, és feleslegesen küzdenek, totál kikészítve magukat.
2014. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
46: igen, ott hagytam, de teljes más dolgok miatt lett vége, és jóval később. Évekkel később. Helyesebben közösen döntöttünk így, hogy legyen vége. Ez nem az én állításaim ellentétét igazolja vissza.
2014. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, én nem bíztattam senkit sem arra hogy egy félreértelmezett idea, vagy akármi okán és annak megfelelve, vagy bármiért is veresse agyon magát a kapcsolatában, csak a felmerülő miértek okán, megpróbáltam egy másik aspektusból is megvilágítani a dolgot, merthogy meggyőződésem szerint (vagyishogy igen, meggyőződtem róla személyesen a családban, amiben felnőttem) ilyen is van. Ennyi.
2014. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
45: de ki dönti el, hogy mi számít önfeláldozásnak? Egy kívül álló nem igen tudja, csak az aki épp benne van. Egy kívülálló max. csak figyelmeztetheti a barátját, hogy lehet, hogy nem kellene így tennie, de ennyi.
2014. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!