Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem lépnek ki a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lépnek ki a rossz kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen azt látom főleg nők részéről, hogy tudják, hogy a kapcsolat rossz, mert a párjuk nem törődik velük, bunkó/agresszív/önző/csak magára költ/nem segít semmit a háztartásban/nem lehet vele beszélni se, mert nem fog fel semmit és sorolhatnám. Mégis bent maradnak egy ilyen házasságban. Én ezt komolyan nem értem! Minek kínozzák magukat? Ennél már egyedül is jobb lenne.

2014. jún. 2. 22:26
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
0%
Vagy aki hagyja hogy megalázzák, megkorbácsolják, és keresztre feszítsék, pedig tehetne ellene, ha akarna...? Sőt még könyörög azokért, akiktől mindezt elszenvedi (mert képes szeretni őket is, bármilyen bűnösök legyenek is)... Az gyenge volna...? Nem hiszem.
2014. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
31-es: Te miről beszélsz?
2014. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te miket hordasz itt össze, eldobom az agyam. Szóval ha nem hagyom, hogy agyonverjen, akkor már nem is szeretem igazán? Ez igen, gratulálok, *vastaps*. Szerintem meg pont, hogy akkor szeretem igazán, ha nem hagyom, hogy folytassa ezt az ön- és másokat romboló életvitelét.
2014. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
0%
#30-as, azt állítani hogy az altruista ember szeretni képtelen ember, az igazság totális önmagából való kifordítása és mérhetetlen vakság. Szerintem(!) De mint mondtam, egy olyanfajta világnézet és viszonyrendszer aspektusából nézve ezt a dolgot, ahol te vagy valószínűleg, elhiszem hogy ez ostobaságnak, megalkuvásnak, félelemnek, gyengeségnek, stb..tűnik. Én meg azt mondom hogy nem feltétlen az a gyengeség, ami annak látszik.
2014. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom, hogy egy életem van, amit nem fogok önként eldobni magamtól, mert valami elérhetetlen Krisztusi ideált kergetek.
2014. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
64%-os, én nem ezt mondtam konkrétan, ez a te interpretációd. Tehát nem velem vitatkozol. Ez az egyik. A másik hogy ha nem tudod miről beszéltem, akkor nyilvánvalóan nem is tudsz vele(m) vitatkozni. De én nem is szeretnék vitatkozni, csak elmondtam a véleményem, ahogy mindenki más is. Gondolom te sem akarsz most azért "agyonverni" mert más a véleményem, mint neked...?
2014. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
23: te nem vagy normális, hogy marhára nem azt értelmezted az írásomból, ami levan írva. De hát jellemző! Grat!
2014. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
0%

24: "Bocsánat hogy ilyet merek feltételezni (a mai világban), de nem lehet hogy azért (is) marad benne valaki egy házasságban (lettlégyen az bármilyen, bizonyos határokon belül), mert komolyan veszi a fogadalmat, amit tett és mondjuk kitart a saját felelősséggel meghozott döntése mellett...?"


Dehogynem, de ez itt a sok eszelősnek, akik még szöveget se képesek értelmezni már le nem esne. Tudod, kezd már az a divat lenni, hogyha a másik fél vmi rosszat tesz, legyen az bármi, akkor mindjárt már az a hülye, aki megmer bocsátani. Biztos csak fél az egyedülléttől stb., és még véletlen se a fogadalmát veszi komolyan, sőt a szeretettel , mint fogalommal sincs tisztában, csak egy odaadó idióta! :((( Nem is véletlen, h miért is van a sok válás.

Egyébként lehet, h itt sokan nem feministák, de a szellemisége sok nőbe durván beivódott. Anélkül, h észre vették volna. Csak így tovább.

2014. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
...
2014. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

Dove081!

Te voltál (vagy) ilyen kapcsolatban?

Én véleményem szerint ez a feltétel nélküli szeretet amiről írsz nagyon szép és jó, amennyiben kölcsönös. Ezt a fajta szeretetet a gyerekeim tudják kiváltani belőlem ill. kapom vissza tőlük.

De egy agresszor képtelen a szeretetre mert önmagát sem szereti és az áldozat szintén.. én tapasztalatból beszélek.

2014. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!