Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem lépnek ki a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lépnek ki a rossz kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen azt látom főleg nők részéről, hogy tudják, hogy a kapcsolat rossz, mert a párjuk nem törődik velük, bunkó/agresszív/önző/csak magára költ/nem segít semmit a háztartásban/nem lehet vele beszélni se, mert nem fog fel semmit és sorolhatnám. Mégis bent maradnak egy ilyen házasságban. Én ezt komolyan nem értem! Minek kínozzák magukat? Ennél már egyedül is jobb lenne.

2014. jún. 2. 22:26
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
0%
Nem is fogod soha megérteni, és más se, mert nem te vagy benne. Ez az egyik. A másik meg, általában tudják jól, hogy mi a rossz, de ha vki tényleg szeret vkit, akkor nem saját magát nézi. Nem félelem áll mögötte, hanem szeretet. Egy pár kapcsolat, pláne hosszú nem csak mesébe illő szerelmekről/szeretetről szólnak...lekéne már végre mászni a rózsaszín felhőkről!
2014. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
94%
Egy kérdésem lenne: a gyerekkel miért azok takaróznak akik gyerek nélkül sem képesek megállni a saját lábukon?
2014. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
94%

"ha vki tényleg szeret vkit, akkor nem saját magát nézi."


Ha valaki szeret valakit azt nem alázza meg, nem tartja félelemben. Pont az ezt tűrő nőkön van rózsaszín szemüveg.

Amit te leírsz ez nem szerelem, hanem a mű-mártírság tipikus esete.

2014. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
0%
Előző, nekem nincs gyerekem, még se hagyom el a páromat csak, mert nem habos torta vele az élet. Tudom mit vállaltam fel vele, és ameddig nem az életem múlik rajta, addig vállalom is. Nyilván van egy határ, amit meg kell húzni, de csak, mert vhol több probléma akad nem kell mindjárt menekülni belőle!
2014. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
95%
14-es: És ez a határ választja el az odaadást az idiotizmustól.
2014. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
21%

13as: tévedsz. Ma már a legtöbb nő a legkisebb "sz@rt" is megalázásnak veszi. Holott semmi köze az adott dologhoz. Az ül rózsaszín felhőkön, aki azt hiszi, h van tökéletes pasi, meg tökéletes és hibátlan kapcsolat. Persze bizonyos értelembe akad ilyen is, de azok a kivételek.

Amikor egy nő már azt is megalázásnak érzi, ha a pasi épp idegesen vmiért káromkodik, vagy azon is fenn akad egy pár, ha elcsattan egy hangosabb veszekedés, és mindjárt dobbanatnak is, az kissé nevetséges. Nem gondolod? Nem menekülni kell, hanem megoldani a problémákat, egy házasság, és komolyabb élettársi kapcsolat is erről szól. Nem arról, h tyhűűű ez most bunkó volt velem, akkor keresek egy nem bunkót, aztán a dolgok mögé meg nem nézünk!

2014. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
16-os: Szerintem a bunkósággal nincs is titt semmi baj. Max. visszaadja neki a megsértett fél, oszt' minden jó lesz.
2014. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és mellesleg kinek rossz? Neked, kérdező, aki kívül állóként annak ítéled meg? Vagy az adott személynek? Aki benne van. Mert, h te mit kívül álló mit látsz az egy dolog, de a valóságot nem tudod. Max. ha verik a másik felet, vagy az egyik fél totál alkholoista, dorogos stb. Akkor nyilván való egy kívülálló számára is, hogy az a kapcsolat valóban rossz.
2014. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
16 Ez csak így tűnik. Azért vedd figyelembe, hogy a női nem évszázadokig volt elnyomva és tőlük többet várnak, mint a férfiaktól - sajnos te is így vagy vele. Ezért mondja mindenki azt, amit te, hogyha egy nő felemeli a hangját valamin, akkor az már házisárkány. Ha meg a férfi nemtörődöm, meg lesz.arom természet, az már más, mert ők már csak ilyenek.
2014. jún. 3. 00:42
 20/56 A kérdező kommentje:
18 Épp eleget láttam már, mert nagyon sok ember ment tönkre a családomban ilyen kapcsolatok miatt és én is voltam egy ilyenben, de kidobtam.
2014. jún. 3. 00:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!