Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme megházasodni? Minek arról papír ha 2 ember szereti egymást?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 19:05
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
44%

#6 vagyok, és nő.

Szerintem a nők nagy része azért akar házasodni, mert azt hiszik, ezzel tutira maguk mellé köthetik a pasit egy életre. Pedig ez nem így működik. Az ember nem tárgy, hogy aláírok egy szerződést, hogy mostantól kezdve az enyém, és kész.

Másrészt nagyon sok nő hiúsági kérdést is csinál belőle, kiválasztottnak akarják érezni magukat, az egész világnak megmutatni, hogy őket szeretik és egy életre kiválasztották. Ezért problémáznak annyit az esküvő körül is.

2014. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne értelme.

Ha két ember nagyon szereti egymást akkor ez egyfajta bizonyíték is mindkettőjük számára. Jogilag meg igenis fontos a papír.

És igen, más kimondani, hogy a felesége vagyok és nem a mit tudom én hányadik barátnője.

2014. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek,,papírok,és anyagi szempontból egyszerűbb sokkal az ügyintézés ha házasok vagytok.

Minden más nem ettől függ. Aki vallásos és/vagy romantikus,annak biztosan ad egy pluszt . Nekünk sem lett volna fontos,de egyszerűbb így elintézni mindent. A kapcsolatunk ugyanilyen jó volt előtte is,és azóta is ,mindig .

2014. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező majd ha eljön az a nő akit elvennél vagy az a férfi akihez hozzá mennél, nem lesz kérdés neked sem.
2014. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
10-es szerintem egy értelmes férfi ,akinek egy csepp józan esze is van az nem erolteti a házasságot ,kivéve érdekbol!
2014. júl. 2. 19:47
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

A véleményed a te dolgod.

10-es voltam.

2014. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Számunkra van, valahogy még belsőségesebb lett a kapcsolatunk, és sosem gondoltuk volna, de mióta házasok vagyunk, el kezdtünk gyerek után ácsingózni. Amúgy is terveztük, de sokkal későbbre, most meg valahogy mindketten sajnáljuk, hogy még várnunk kell egy kicsit. De nem mindenkinek jelent sokat a házasság, nekünk viszont igen.
2014. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
6-os ,most tértem meg gyere hozzám:)::::) tiéd a fele vagyonom !:)
2014. júl. 2. 19:50
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kedves nagynéném aki 23 évig élt együtt az élettársával. Sosem házasodtak össze, mert nem tartották fontosnak.

Tavalyelőtt a nagynéném párja reggel felkelt, hogy munkába menjen, megreggelizett, és éppen indult volna, amikor a konyhában összeesett, meghalt. Nagy tragédia. A nagynéném intézkedett volna a temetés illetően, de nem engedték. Hiába mondta, hogy több mint 20 éve élnek együtt Budapesten, a volt feleség, és a felnőtt lánya ragaszkodott ahhoz, hogy vidéken legyen eltemetve. Mivel nem voltak házasok mindenben a törvényes lánya döntött. Ő meg utálta nagynénémet az anyja sikeres nevelésének köszönhetően. Vidéken lett eltemetve úgy, hogy egy értesítőt nem küldtek nagynénémnek, hogy melyik nap, melyik temetőben temetik el a párját. De ezzel még nem állt le a leányzó. Bejelentette az igényét az örökséghez. A ház fele a nagynénémé a másik fele a párjáé volt. Így most a vagyon kettészakadt, és ma is megy a vagyoni per a nagynéném és a lány között.

Amióta meghalt élete párja nincs 1 perc nyugta sem, mert a lány és a volt feleség idegileg kizsigereli..Pedig nem a nagynéném ludas a párja válásában, mert amikor ők összejöttek akkor már vagy 4-5 éve nem is éltek együtt a volt feleséggel.


Nem is olyan régen mondta nagynéném: Ha összeházasodtak volna, akkor a mostani kellemetlenségektől kímélte volna meg magát..


Néha nem árt az esküvő.

2014. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
20%

"Azért valakinek a felesége lenni vagy a huszadik élettársának lenni nagyon más."


És huszadik feleségnek vagy huszadik élettársnak lenni nem ugyanaz?

2014. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!