Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme megházasodni? Minek arról papír ha 2 ember szereti egymást?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 19:05
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

"most tértem meg gyere hozzám:)::::) tiéd a fele vagyonom !:)"


Mert az itteni gyakorizoknak mind olyan hú de nagy vagyonuk van.

2014. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
de ennek legalább nincs hitele:):P,amit 80 éves koráig cipel a hátán
2014. júl. 3. 12:50
 43/47 anonim ***** válasza:

7: De mondjuk van egy apróbb műtétje, ami miatt 2 napra kórházba kerül. És elfogy a készpénze, és kéne pénz a számlájáról, vagy el kéne intézni valamit hivatalosan határidőre az ő nevében. Vagy éppen hasmenése van és 3 napig nem tud kimozdulni.

És a másiknak, aki asszisztál neki mindig ilyen vészhelyzetben, ekkor nincs joga helyette eljárni, pénzt hozni a jelenleg magatehetetlennek, stb.

2014. júl. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
:O jézusom en értem a nézopontod ,hogy akár ilyen is elofordulhat de ezek már tenyleg ,annyira extrém szituk:) 3 napig hasmenés hát szerintem ott már fel lehet adni az utolssó kenetet!
2014. júl. 4. 12:55
 45/47 anonim ***** válasza:

" jézusom en értem a nézopontod ,hogy akár ilyen is elofordulhat de ezek már tenyleg ,annyira extrém szituk:)"


Tévedsz. Ezek nem extrém szituk. Minden esetet képtelenség leírni amikor a házasság, mint jogi dolog hasznos, hidd el bőven van ilyen.

Szerinted a melegek miért harcolnak érte?? Csak mert az olyan hú de romantikus? Pont a jogi dolgok miatt szeretnék ha nekik is lehetne.

2014. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Minek arról papír,hogy elvégeztél egy egyetemet? :)
2014. szept. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
ez ,hogy jon ide?
2014. szept. 15. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!