Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme megházasodni? Minek arról papír ha 2 ember szereti egymást?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 19:05
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Nnnna, megette a fene már azt is, ha valakinek már húsz felesége VAGY húsz élettársa volt! :DDDD
2014. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
ott a pont #20
2014. júl. 2. 20:06
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van értelme a házasságnak.

Számomra azt jelenti, hogy egy ceremónia keretében örök hűséget esküszünk és hogy ezentúl mi egy család leszünk jogilag és lélekben is. Ezt a családdal, barátokkal megünnepeljük, hiszen új család "született".

Nem akarnék mindig barátnő lenni, meg nem akarnám, hogy legyen az ő családja, meg a mi családunk, hanem új családot alapítunk ezzel. Szerencsére párom is így gondolja.

Illetve amit az egyik válaszoló (azt hiszem a 6-os írt), hogy nem tenne ígéretet, mert kitudja mi lesz évek múlva szerintem csak megerősít engem ebben.

Ezek szerint mégsem szereti annyira a párját (már ha most van neki) hogy akár az életét is leélje vele, és így legalább könnyedén leléphet. Lám, lám nem is olyan könnyű aláríni azt a "csak papír"-t. Kell az a kiskapu.

Számomra, ha összeházasodunk, azt azért tesszük, mert nincs szükségünk kiskapura.


Ne vedd sértésnek 6-os, nem azért írtam. Csak nekem ez jött le.


Megjegyzés: Ez a kérdés heti 2-3 alkalommal mindig szerepel, elég lenne csak visszaolvasni a válaszokat.

2014. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a válás lehetősége kiskapu.
2014. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez elég bunkó volt tőled.


Minek kérdezel, ha nem érdekel a vélemény? Vagy téged csak az érdekel, aki helyesel?

Gratulálok.

2014. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
81%

Az első házasság az érzelem diadala az intelligencia felett.

A második házasság a remény diadala a tapasztalat felett.

A harmadik házasság a hülyeség diadala mindenek felett.

2014. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
#26 minden vélemény érdekel kulonben nem kérdeznék!de minek kell szemrehányni a válaszod végén,hogy mér tettem fol megint ezt a kérdést mert már megkérdezték meg bla bla bla...
2014. júl. 2. 20:34
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, tényleg van heti 2 ilyen kérdés minimum, csak vissza kellene keresni, ami kb.annyiból tart, amíg kiírsz egy kérdést. És még te provokálod a másikat, beszólással.. Hogy írhatott egy kisebb regényt, stb.. Pedig kifejtette a gondolatmenetét, mert ez egy ilyen oldal, vagy mi fene...
2014. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
#29 de azért te is valaszoltál rá meg szerintem a valaszokat is végig olvastad:) lehet te csak ezért jársz erre az oldalra,hogy a duplán feltett kérdéseket keresd ez azért elég durva nem gondolod?
2014. júl. 2. 20:56
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem azért, nem megbántani akarlak, de nem értem, hogy ha igazából csak arra megy ki a játék, hogy leszóld, akiknek fontos a házasság, nem vagy hajlandó senki véleményét sem elfogadni (nem egyetérteni, csak elfogadni, hogy mások máshogy gondolkoznak erről a témáról), akkor végül is mi a csuda értelme volt ennek a kérdésednek?

Jó, a te szemedben nincs értéke a házasságnak és nincs értelme, más szemében meg van.

2014. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!