Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt köztünk, jövő nyáron lett volna az esküvőnk.

Csak most minden tönkrement, mert kétszer hisztis voltam egy héten belül, és nem tudom, el akar e hagyni, vagy nem.

Vissza akartam adni neki a jegygyűrűt, de nem fogadta el, mert hogy minden marad a régi.

Ugyanúgy kedves velem, hülyéskedünk, meg minden.

De félek, hogy csak megjátssza, és amint kiteszem az ajtón a lábam holnap után, már kapom is a szakító SMS-t.

Két napja nem eszek és nem alszok rendesen, és a stressztől állandóan rosszul vagyok.

Úgy érzem, el fog hagyni... :(


2014. júl. 11. 15:22
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Igen, mert ha szakítunk, akkor az utcára kerülök. Nincs keretem saját albérletre egyenlőre, és kegyetlenség lenne kitenni, azért félek. :(
2014. júl. 11. 15:46
 12/48 anonim ***** válasza:
2014. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
56%
Jesszusom és igazam volt! Ráadásul úgy hisztizel, hogy még el is tartatod magad??? Meg ahogy látom, nem az a legnagyobb problémád, hogy szakít veled, hanem hogy kirak a lakásból és nem tart el tovább... Remélem megjön a párod esze!
2014. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

ma 15:46


Milyen ezeknek?

Nagyon nehéz életem volt, végre kicsit javult, és most megint tönkrement. És nem, sosincs szerencsém.

2014. júl. 11. 15:54
 15/48 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb, hogy szakít.

És nem eltartatom magam, hanem most jöttem ki külföldre, és vártam a papírjaim, hogy munkát kereshessek.

2014. júl. 11. 15:55
 16/48 anonim ***** válasza:
96%
Nincs szerencséd???? Találtál egy idiótát, aki elviseli a hisztijeidet és még el is tart, sőt még a kezedet is megkéri! Hát ennél nagyobb mákod nem is lehetne!
2014. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Kétszer voltam kiakadva, és sírtam, mert ok nélkül durván lecseszett. Ennyiből áll a hiszti.

Nem tervezem eltartatni magam, csak 2 hónapja nincs munkám.

2014. júl. 11. 15:58
 18/48 anonim ***** válasza:
41%

Jaja, az eltartatast sose tervezik, mindig epp csak ugy sikerul.


A tobbsegnek viszont nem sikerul, ezert ertelemszeruen nem rajonganak azok irant akiknek igen.

2014. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
67%
ritka hülye egy liba vagy. remélem a pasi észbe kap és lelép
2014. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülye liba?
2014. júl. 11. 16:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!