Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt köztünk, jövő nyáron lett volna az esküvőnk.

Csak most minden tönkrement, mert kétszer hisztis voltam egy héten belül, és nem tudom, el akar e hagyni, vagy nem.

Vissza akartam adni neki a jegygyűrűt, de nem fogadta el, mert hogy minden marad a régi.

Ugyanúgy kedves velem, hülyéskedünk, meg minden.

De félek, hogy csak megjátssza, és amint kiteszem az ajtón a lábam holnap után, már kapom is a szakító SMS-t.

Két napja nem eszek és nem alszok rendesen, és a stressztől állandóan rosszul vagyok.

Úgy érzem, el fog hagyni... :(


2014. júl. 11. 15:22
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
52%

9-es: "A pasik egyszerűek, ha azt mondja igen, akkor igen, ha azt mondja nem, akkor nem. ;)"


Ez csak általánosítás. Én nő vagyok, mégis így működöm, és jópár pasit ismerek, aki viszont nem.


Kérdező: az a baj, hogy valamiért bizalmatlan vagy vele. Ő egy hisztis csajt kidobott, és te attól rettegsz, hogy két hiszti miatt ki fog dobni.


Tudod, hogy mire gondolok? Az anyja a nagyon durva hisztip_csa, és ő olyan csajokat vonz be, mint mama. Ha véletlenül nem volnál hisztis, akkor is azzá tesz, mert nyomja rád az anyaképet. Amikor nálad elszakad a cérna - joggal! - és kiborulsz, akkor még te vagy az, aki félsz, hogy ő elhagy.


A helyedben nagyon gyorsan elmennék egy pszichiáterhez vagy egy pszichológushoz. Még a HK előtt ki kellene deríteni, hogy ti tényleg zsák meg a foltja vagytok, vagy egy durván anyamegszállásos barom áldozta vagy.


És ülj le magaddal először és kérdezd meg magatól: azt szeretnéd, hogy elhagyjon, vagy attól félsz, hogy el fog hagyni? És annyira félsz, hogy meg is valósítod a félelmet...


Nincs olyan, hogy hiszti-allergia. Olyan viszont van, hogy egy pasi van olyan barom, hogy addig tapos egy másik embert, amíg az hisztis lesz, hogy legyen ürügye szakítani vele vagy állandó félelemben tartani, hogy mi lesz, ha elhagyja. A pasid anyja nagyon durva versenyző (valószínűleg pszichopta szinten levő önző hisztérika); nagyon-nagyon erősen javaslom, hogy menj el szakemberhez!

2014. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
77%

Kerdezo, te sajat magad szivatod....


es a legdurvabb hogy ha egy ido utan a srac besokall es azt mondja, hogy najo, ennyi elegem van, akkor majd jon az, hogy "ereztem en, megmondtam elore, annyira tudtam"

2014. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
85%

Csatlakozom az előttem szólókhoz!


Semmire nem mész azzal, amit most csinálsz, de persze a te életed, a te kapcsolatod... Saját tapasztalat: a férfiak nagyra értékelik az egyenes beszédet, szóval ahelyett, hogy ide írkálsz, hogy jajajajajajaj, úristen, most mi lesz, jajajajaj, inkább ülj le vele szembe és vele dumáld meg, mert ez végülis rátok tartozik... Nem olyan bonyolult.

Ez történt, drágám, mindketten elragadtattuk magunkat, tudom, h te allergiás vagy a hisztire, én meg arra, ha ok nélkül leszúrnak... Szeretlek, nem akarlak elveszíteni egy ilyen hülyeség miatt, amit úgy felfújtam:)


Nincs idegesítőbb mint egy hisztérika, aki nem is akar megnyugodni...

:D:D

24/L

2014. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Már milliószor megbeszéltem vele, hogy sajnálom.

És neki nem nyavalygok, hogy ne hagyjon el, ő az aggodalmamból nem vesz észre szinte semmit.

2014. júl. 11. 16:32
 35/48 anonim ***** válasza:
"nem vesz észre szinte semmit" - gondolod te...
2014. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

Nem bőgök neki, hogy nem akarok kivágva lenni.

Normálisan beszélgetünk, hülyéskedünk, mindenki csinálja a dolgát. Nem raplizok meg vagdosom magam a földhöz hogy "Ha szakítasz én öngyilkos leszeeeeeeek"

2014. júl. 11. 16:35
 37/48 anonim ***** válasza:
91%

millioszor megbeszelted vele?


miert nem csak egyszer? ez is hiba.


Egyszer mondd meg, o erre egyszer reagal, reszerol le van tudva.


mi a rossebnek ismetelgetni?

2014. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Ti ne házasodjatok,totál éretlenek vagytok hozzá...
2014. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
85%

"Igen, mert ha szakítunk, akkor az utcára kerülök. Nincs keretem saját albérletre egyenlőre, és kegyetlenség lenne kitenni, azért félek. :("


Értem, tehát ez a fő probléma, nem az, hogy szereted.

2014. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
84%

Ő férfi, ergo azt mondja, amit gondol!


Te meg ne légyél hlye, és állj le, mert EZÉRT fog ott hagyni. Ég és föld 1-2 kisebb kiborulás, mint egy idegbeteg hisztis pitsa, és ezt ő is tudja.


Feleslegesen kombinálsz, a végén még tényleg szakít emiatt a marhaság miatt.

2014. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!