Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt köztünk, jövő nyáron lett volna az esküvőnk.

Csak most minden tönkrement, mert kétszer hisztis voltam egy héten belül, és nem tudom, el akar e hagyni, vagy nem.

Vissza akartam adni neki a jegygyűrűt, de nem fogadta el, mert hogy minden marad a régi.

Ugyanúgy kedves velem, hülyéskedünk, meg minden.

De félek, hogy csak megjátssza, és amint kiteszem az ajtón a lábam holnap után, már kapom is a szakító SMS-t.

Két napja nem eszek és nem alszok rendesen, és a stressztől állandóan rosszul vagyok.

Úgy érzem, el fog hagyni... :(


2014. júl. 11. 15:22
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Ma már minden rendben volt.

Kérdeztem, hogy mit fog csinálni, még nem leszek otthon, és azt mondta, "Vadászni a jó csajokra, mi mást?", de látszott rajta, hogy nem gondolja komolyan, mert nevetett.

Meg megkérdezte, milyen csokit kérek...


Azt hiszem, megnyugodhatok...

2014. júl. 11. 17:00
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

De jó!

15:22-től béka segge alól eljutottál 17:00-ra a lila felhők közé, és csillámpónikkal ugrándozol a szivárvány alatt... Te sem vagy amúgy hangulatember.

Ajánlanám, hogy keríts magadnak egy jó pszichológust.

2014. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugi, kérdező.
2014. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Na hát veled is azt csinál majd ez a pasi, amit akar, mert teljesen bealázkodsz neki.
2014. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Ne házasodjatok nem éri meg, drága a válás!

Ha csávónak egyszer kinyílik a szeme, úgy fog téged kidobni, hogy a lábad se.

Ha szerinted te nem vagy hisztis, milyen lehetett az előző csaj...

2014. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 mustafa33 ***** válasza:
Ha van esze még ma odébbáll. És nem a két hisztid miatt.
2014. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
32%
31 válaszoló nagyon jól látja a helyzetet. Az neked hiszti, ha jogosan kiborulsz azért, mert durva veled? Itt az ő készülékében van a hiba, nem nálad. Amúgy egy normális, szerető társ mellett nem lennél kibukva amiatt, hogy félsz, hogy elhagy. Ezen érdemes elgondolkozni. Biztos, hogy ő a megfelelő ember? Amúgy meg az, hogy nehéz életed volt, csak még jobban azt igazolja, hogy ez az ember attól érzi jól magát, ha félelemben tarthat téged.
2014. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Nekem erről az egszről csak anyni meglátásom van, hogy ha nem írod oda, hogy jövőre esküvő, akkor konkrétan 15 éveseknek gondoltalak volna titeket, vagyis inkább téged.

Hogy alapíthat családot ( a házassággal a férjeddel egy csalad lesztek) ennyire gyerekes godokodással valaki.

Ha 2 hiszti vagy vita miatt azt hiszed elhagyna, akkro hola. Bizalom, hol van az, hogy kitartotok egymás mellett?

Te egyáltalán nem bízol a párodban, és az érzéseiben.

Hogy mered így hozzákötni az életedet?


Így nem lehet egy házasságba fogni...

Főleg egy szakítő SMS? Felnőtt emberek nem SMS ben bontják fel az eljegyzésüket..

2014. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!