Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt köztünk, jövő nyáron lett volna az esküvőnk.

Csak most minden tönkrement, mert kétszer hisztis voltam egy héten belül, és nem tudom, el akar e hagyni, vagy nem.

Vissza akartam adni neki a jegygyűrűt, de nem fogadta el, mert hogy minden marad a régi.

Ugyanúgy kedves velem, hülyéskedünk, meg minden.

De félek, hogy csak megjátssza, és amint kiteszem az ajtón a lábam holnap után, már kapom is a szakító SMS-t.

Két napja nem eszek és nem alszok rendesen, és a stressztől állandóan rosszul vagyok.

Úgy érzem, el fog hagyni... :(


2014. júl. 11. 15:22
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
amugy hol van az a kulfold, es kulfoldi e a baratod is?
2014. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
58%

Aranyom, te most is hisztizel.

Ezek után pedig nem csodálnám, ha kivágna, mint macskát sz arni. Mert ugyan ki akarna együtt élni egy ilyen hisztikitálynővel?!

2014. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Most min hisztizek?
2014. júl. 11. 16:11
 24/48 anonim ***** válasza:

Nezd, azt irod hogy nem akarsz lehiggadni, mert akkor biztos egybol kidob amint lehiggadtal.


Node. Azt belatod, hogy a lehiggadtsag allapota elobb utobb bekovetkezik igaz?

Azt is belatod hogy ennek kesleltetese egyaltalan nem szolgalja a te erdekeidet igaz?

Ezesetben viszont nem latom be mi ertelme van tovabbra is fenntartani a stresszelest?

2014. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
94%

Ja, hogy még retard is vagy? Várj, akkor idézlek téged magadnak: "Két napja nem eszek és nem alszok rendesen, és a stressztől állandóan rosszul vagyok.

Úgy érzem, el fog hagyni... :("

Érted, amit leírtál, vagy más diktálta?

2014. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, azt lasd meg, hogy o ketfelekepp reagalhat.


Vagy ugy ahogy reagalt, hogy azt mondja hogy nem hagy el.


Vagy ugy, hogy azt mondja hogy elhagy.


Az elso lehetoseget kimeritette, ha ez nem oldja meg a problemat, akkor csak a masodik marad.

2014. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Miért lennék retard?


Azért, mert hibáztam, sajnálom, bocsánatot kértem, és nem akarok még jobban szívni miatta?

2014. júl. 11. 16:17
 28/48 anonim ***** válasza:
Ne fossál már!! Ha el akar hagyni, akkor az sem számít, ha nem eszel 1 évig...sírsz 10 évig...és rosszul vagy egész életedben, mégis meg fogja tenni. Felesleges ezen görcsölnöd! LAZÍTS!
2014. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
95%

Hát tényleg nem lehet valami könnyű dolga a srácnak veled...


Én csak úgy futólag elolvasgattam a válaszaidat, és meg tudom érteni a csókát....

Ha tényleg szeretnél vele együt élni (bár én úgy veszem ki a szavaidból, hogy csak kell valaki, aki eltart), akkor azt tanácsolnám, hogy változtass a stílusodon, mert iszonyatosan gyerekesen viselkedsz.

2014. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
94%

Várj, újra megpróbálom összeollózni a válaszaidat, hogy hátha fény gyúl a kicsi fejedben:

Te: "kétszer hisztis voltam egy héten belül...Két napja nem eszek és nem alszok rendesen, és a stressztől állandóan rosszul vagyok.

Úgy érzem, el fog hagyni... :("

Én: "Aranyom, te most is hisztizel. "

Te: "Most min hisztizek?"

Én: "Ja, hogy még retard is vagy? Várj, akkor idézlek téged magadnak: "Két napja nem eszek és nem alszok rendesen, és a stressztől állandóan rosszul vagyok.

Úgy érzem, el fog hagyni... :("

Érted, amit leírtál, vagy más diktálta?"

Te: "Miért lennék retard?

Azért, mert hibáztam, sajnálom, bocsánatot kértem, és nem akarok még jobban szívni miatta?"



Sííírok, komolyan :,-D

2014. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!