Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van a férjeteknek, élettársato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a férjeteknek, élettársatoknak "barátnője"?

Figyelt kérdés

Tegnap a férjemmel összebalhéztunk azon, hogy miattam az egyik barátnője (haver), akihez sosem volt semmi köze, csak jókat dumáltak most azt hiszi róla, hogy beképzelt, és hogy a csajnak igaza volt abban, hogy ha majd megnősül, akkor a nő miatt (ez esetben én) majd meg sem fogja őt ismerni. Kiakadtam, mert ez a nő évekig nem is jelentkezett, vagy csak én nem tudtam róla, nem is ismerem, sosem találkoztam vele. Kiakadtam, hogy mi ez a hirtelen bánkódás a haver csaj után. Amúgy is úgy tudtam meg, hogy létezik, hogy mikor haza jöttem a szülészetről, megtaláltam a közös oldalunkon egy archivált beszélgetést vele. Akkor csak gúnyosan megjegyeztem, hogy "kiteszem a lábam otthonról, máris csajozol?" Persze ki akarta törölni, csak véletlenül mentette törlés helyett. Azóta nem is beszéltünk erről, most meg a fejemhez van vágva, hogy én mindenkit elutálok mellőle. Magában már azt sem értem, hogy minek egy családos apának női barátnő.

Azzal zártuk le a vitát, hogy mondtam neki, hogy felőlem barátkozzon akivel akar, már nem érdekel, nyugodtan hívja meg a házunkba egy kávéra, mikor én is itthon vagyok, de ha megtudom, hogy a hátam mögött találkozgat vele, akkor majd viselje a következményeit. Lehet, hogy én vagyok a h...e, de ha nekem lenne egy "barátom", és hiányzik, akkor szeretném megismerni a párját is. Nem sunyin, a szőnyeg alatt üzengetnék butaságokat.

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel?



2014. júl. 17. 08:27
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
6-os, valószínű megbízott benne, azért ment hozzá. Mint írja, eddig ő nem tudott erről a barátnőről. Még szép, hogy meginog a bizalma...
2014. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem a kérdező hibás . Miért kellene törölnie a férjének a beszélgetést ,talán titkol valamit ? Ha nincs sunyiskodás ,miért ne a olvashatná el azt a beszélgetést a neje ? Ha már vagyok olyan hülye (feltételes módban ) ,hogy a házastársam háta mögött haverkodok ellenkező neművel (ami a szó szoros értelmében barátkozás ,átlag beszélgetés) és nem mondom el a páromnak ,mert sejtem hogy féltékeny lenne stb ,de ő észreveszi (!) akkor nem kitörölni akarnám a beszélgetést hanem a páromat leültetném a gép elé ,hogy olvassa el a beszélgetést ő maga . Bizonyosodjon meg róla,hogy semmi olyanról nincs szó ,ami a kapcsolatunkat veszélyeztetné . Ha az a reakció ,hogy ki akarja törölni .. az gyanús lehet ..
2014. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
13%
hárpia vagy!!!
2014. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
94%
az en ferjemnek vannak no haverjai, foleg kollegak, regi munkatarsak. Mindegyikuket ismerem , neha szoktak talalkozni is , van hogy en is ott vagyok, de volt olyan, h nem voltam ott, de tudtam rola, es tobben voltak, tarsasag. ezeket a noket en is ismerem, egyik-masik ,mar az en baratnom lett az evek alatt inkabb :) de az elso pillanattol ahogy en beleptem az eletebe, be lettek mutatva! az egyik kicsit dilis es olelegette, karolgatta a ferjem amikor harmasban mentunk egyszer setalni, na attol csunyan kiakadtam, volt cirkusz, meg lelkizes, elmagyaraztam az uramnak, merre hany meter, vagy leallitja a csajt vagy fel is ut le is ut... a csaj le lett allitva, azota eltelt 12 ev es az egyik legjobb baratnom lett, csakhat dilis :)
2014. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
19%

# 11/13


Miért kellene meginognia a bizalomnak attól, hogy van egy női barátnője?

Én bízok a páromban akkor feltétlenül megbízok benne. Megcsaláshoz két ember kell, és ha az én párom nem csal meg akkor nem is fog akár barátnő akár csak egy munkatárssal.

2014. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
24%
Nos, az n egyik barátom is nos, ket gyermekes apuka volt. Mármint nos volt, de elvált időközben. Az egyik ok épp a feleség eszement féltékenysége volt. Mi régebben ismertük egymast, asszonyka engem nem kívánt megismerni. Soha nem volt köztünk semmi a sraccal, valoban csak nagyon jo baratok voltunk. Kb havonta találkoztunk, belultunk valahova egy kávéra es beszélgettünk az élet nagy dolgairól. A barátom szinte minden alkalommal hívta a barátnőjét, később feleséget, hogy csatlakozzon, de nem akart. Mar 5 eves házasok voltak, amikor eloszor "véletlenül"
2014. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
92%
Ha x ideje házasok, de eddig nem tudott a barátnőről, persze meginog a bizalma. Addig miért nem tudott róla? Az elejétől fogva el kellett volna mondani, a flre értések elkerülése végett.
2014. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
94%
Az én férjemnek van, több is. De mindet ismerem, és mindet régebb óta ismeri, mint engem, sőt, az egyik (aki egyébként a tanúja is volt), az első barátnője. Én ezt elfogadtam, nem érzem magam se másodhegedűsnek, és azt sem érzem, hogy ezek a nők az ellenfeleim lennének, hisz a férjem úgy döntött, hogy engem vesz el, ráadásul több év után és boldogok vagyunk együtt. Ugyanakkor nem cirkuszolok a barátnők miatt, az egyik jó messze lakik, ezért ha jön, akkor nálunk alszik, segít nekem, jóban van a gyerekekkel is. Nekem ez nem fáj, de hangsúlyozom: ezek a barátnők sosem voltak eldugva, mindig tudom, ha találkoznak, sőt többnyire én is jelen vagyok. Van, amelyikkel jóban vagyok, van, amelyiket kevésbé csípem, de nem fúrom őket, mert a férjemnek fontosak. De nem fontosabbak, mint én.
2014. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
20%

# 17/18


Lehet évek óta nem találkoztak kitette a gyerek képeit facebokkra, az meg gratulált és újra beszélgetni. Szerintem akkor is ez baromira túl van reagálva. Nem kell a másikon uralkodni házasságban sem mert az vezet a váláshoz nem a barátnő.

2014. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
75%

Na elküldtem véletlen.

Tehat mar 5 eves házasok voltak, amikor asszonyka "véletlenül" összetalálkozott velem, velünk. "Veletlenul", mert a srác mindig szólt neki, hogy hol es mikor talalkozunk. Elkezdett ordítani, lehordott mindennek - mi csak lestunk. A srác másnap beadta a valopert.

Azóta van uj parja, sokszor talalkozunk hármasban, vagy négyesben, ha az en parom is ráér.

2014. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!