Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van a férjeteknek, élettársato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a férjeteknek, élettársatoknak "barátnője"?

Figyelt kérdés

Tegnap a férjemmel összebalhéztunk azon, hogy miattam az egyik barátnője (haver), akihez sosem volt semmi köze, csak jókat dumáltak most azt hiszi róla, hogy beképzelt, és hogy a csajnak igaza volt abban, hogy ha majd megnősül, akkor a nő miatt (ez esetben én) majd meg sem fogja őt ismerni. Kiakadtam, mert ez a nő évekig nem is jelentkezett, vagy csak én nem tudtam róla, nem is ismerem, sosem találkoztam vele. Kiakadtam, hogy mi ez a hirtelen bánkódás a haver csaj után. Amúgy is úgy tudtam meg, hogy létezik, hogy mikor haza jöttem a szülészetről, megtaláltam a közös oldalunkon egy archivált beszélgetést vele. Akkor csak gúnyosan megjegyeztem, hogy "kiteszem a lábam otthonról, máris csajozol?" Persze ki akarta törölni, csak véletlenül mentette törlés helyett. Azóta nem is beszéltünk erről, most meg a fejemhez van vágva, hogy én mindenkit elutálok mellőle. Magában már azt sem értem, hogy minek egy családos apának női barátnő.

Azzal zártuk le a vitát, hogy mondtam neki, hogy felőlem barátkozzon akivel akar, már nem érdekel, nyugodtan hívja meg a házunkba egy kávéra, mikor én is itthon vagyok, de ha megtudom, hogy a hátam mögött találkozgat vele, akkor majd viselje a következményeit. Lehet, hogy én vagyok a h...e, de ha nekem lenne egy "barátom", és hiányzik, akkor szeretném megismerni a párját is. Nem sunyin, a szőnyeg alatt üzengetnék butaságokat.

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel?



2014. júl. 17. 08:27
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező ! Miről volt szó az ominózus beszélgetésben ? Olvastál olyat ami okot ad a féltékenységre?
2014. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
22%

Folytasd, aztán majd egyedülálló anya leszel.

Ő akkor ne beszéljen senkivel, mert te ennyire önbizalom hiányos vagy???

2014. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
88%
Férjemnek van egy gyerekkori barátnője. Ő nincs Mo-n, amikor hazajön szabira, akkor el szokott hozzánk jönni, de nem célja úgy találkozni a férjemmel, hogy az a hátam mögött titokban történjen. Ettől függetlenül előfordult már az, hogy ők ketten találkoztak, akkor nem is volt lehetőségem ott lenni, meg a férjem el is mondta, tehát a lényeg, hogy nem titokként volt ez kezelve. Én is kedvelem a lányt, semmi bajom vele. Szóval ilyen barátnőt én el tudok képzelni, de ehhez az is kell, hogy ne titkolózzanak. Olyan is volt, hogy írtak egymásnak, de ez sem volt előttem titok, a férjem elmondta, hogy "képzeld írt xy, ez és ez van vele.". Esetleg próbáld megismerni a lányt, hátha szimpatikus és akkor nem kapod meg azt, hogy "elutálsz mindenkit mellőle". Bár megjegyzem, úgy nekem sem tetszene, ha titokban találkozgatnának.
2014. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes .. o.O Most elfogadottnak van találva a férfi női barátság !Sok esetben pedig az ellenkezője van szajkózva ..hogy férfi&nő között barátság nincs ,+ az egyik fél általában többet akar(na) a másiktól .
2014. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire titkolózik a férjed akkor csak van valami vaj a fején,másképp minek titkolózni?
2014. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
77%
24 lehet férfi-női barátság. A lényeg ebben az esetben az lenne, hogy ne legyen titokként kezelve, mert akkor felmerül, hogy nem ok nélkül titkolóznak....
2014. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
33%
25: balheelkerules celjabol.
2014. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
92%
Mostani kapcsolatom előttről van két barátnőm, akiket szeretek. A párom mindkettőt ismeri a kezdetektől fogva, és megszerették egymást is. De nem volt soha titkolózás, hazugság, elhallgatás. Van, hogy a párom küld, hogy menjek és segítsek az immár közös barátnőnkek. Persze ez fordítva is így működik.
2014. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
27 .Így is úgyis balhé lesz .. utólag azért,mert titkolózott .Nem lenne legjobb az első pillanattól fogva őszintének lenni ? Elmesélni ,hogy képzeld xy írt nekem ,beszélgettünk stb . ?
2014. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
20%

lehet azért titkolózott, mert levágtál volna egy hisztit.

előttem nem titkolta párom a női barátokat, én sem a ffi barátokat. de egyikünk sem hisztizik emiatt.

2014. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!