Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van a férjeteknek, élettársato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a férjeteknek, élettársatoknak "barátnője"?

Figyelt kérdés

Tegnap a férjemmel összebalhéztunk azon, hogy miattam az egyik barátnője (haver), akihez sosem volt semmi köze, csak jókat dumáltak most azt hiszi róla, hogy beképzelt, és hogy a csajnak igaza volt abban, hogy ha majd megnősül, akkor a nő miatt (ez esetben én) majd meg sem fogja őt ismerni. Kiakadtam, mert ez a nő évekig nem is jelentkezett, vagy csak én nem tudtam róla, nem is ismerem, sosem találkoztam vele. Kiakadtam, hogy mi ez a hirtelen bánkódás a haver csaj után. Amúgy is úgy tudtam meg, hogy létezik, hogy mikor haza jöttem a szülészetről, megtaláltam a közös oldalunkon egy archivált beszélgetést vele. Akkor csak gúnyosan megjegyeztem, hogy "kiteszem a lábam otthonról, máris csajozol?" Persze ki akarta törölni, csak véletlenül mentette törlés helyett. Azóta nem is beszéltünk erről, most meg a fejemhez van vágva, hogy én mindenkit elutálok mellőle. Magában már azt sem értem, hogy minek egy családos apának női barátnő.

Azzal zártuk le a vitát, hogy mondtam neki, hogy felőlem barátkozzon akivel akar, már nem érdekel, nyugodtan hívja meg a házunkba egy kávéra, mikor én is itthon vagyok, de ha megtudom, hogy a hátam mögött találkozgat vele, akkor majd viselje a következményeit. Lehet, hogy én vagyok a h...e, de ha nekem lenne egy "barátom", és hiányzik, akkor szeretném megismerni a párját is. Nem sunyin, a szőnyeg alatt üzengetnék butaságokat.

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel?



2014. júl. 17. 08:27
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
73%

kérdem én hogy most miért is a bnőt szidjuk?

ő teszi, amit tesz DE apuka/férj/társ(?) az ilyen aki hagyja??

a nő azt teheti meg amit a kedves férj megenged neki, úgy tűnik ő rég tojik a családra!

2014. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nő viselkedése is szégyen .. Nincs annak a nőnek mondjuk egy barátnője aki jól fenéken billentené ,amiért nős férfit akar behálózni ?!
2014. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
0%

40-es!

"A családos apák szingli baránőiről meg már elég sokat hallottam, hogy ne kívánjak az életünkben egy ilyet"


Ebből a mondatból ítélve a kérdezőnek van egyfajta hozzáállása a témához, ami alapján szerintem egy szűrőn át nézi a dolgokat. Lehet, hogy amit ő sunyiságnak ítél meg, az valójában nem is az, csak az előítéletei miatt meg sem fordul a fejében, hogy másról is lehet szó.


a 39.-es vagyok

(és a férjemnek van más barátnője is, akik szinglik, időnként együtt buliznak, és olyankor ott is alszik. Na és?)

2014. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
11%

"Ha nincs sunyiskodás ,miért ne a olvashatná el azt a beszélgetést a neje ?"


Ebben nem értek egyet, mert ha én levelezek egy barátommal - akár férfi, akár nő - az NEKI szól. Nem a pasijának vagy a csajának, hanem neki. Akkor is, ha arról írok, hogy milyen filmet láttam nemrég, és mennyire tetszett. Jogomban áll eldönteni, hogy kivel osztom meg.

2014. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemnek a legjobb barátja nő. Nekem a legjobb barátom férfi.Így alakult. Tizenéves barátságokról van szó mindkét részről, ismerjük is egymást mind a négyen. Ezen túl neki is több nő barátja van, és nekem is férfi. Vagy mesélünk róluk, vagy ha alkalom van, meg is ismerjük azokat. Kivétel nélkül mindenki gratulált a babánkhoz, és amint alkalmuk volt rá, meg is látogattak minket.


Ha viszont azt látnám, hogy a férjem titokban akar beszélgetni/találkozni egy nővel, ott már elgondolkoznék, hogy hogy is van ez. Pont azért, mert ha nincs semmi, akkor tudomásunk van egymás barátairól, és egészséges kapcsolatot tudunk velük együtt ápolni.

2014. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

hát vannak, de azok inkább csak ismerősök. Persze vannak olyan ismerősei, akiket már jóval régebb óta ismer, mint engem, de őket én is ismerem, a 90%-kat legalább is, és velük én is szoktam találkozni a férjem nélkül is.

Szerintem 2 gond van, az egyik hogy ő titkolja a barátnőit, a másik, hogy szerinted családos férfinak nem lehetnek női barátai.

2014. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
9%
Lehet, hogy azért titkolja, mert tudja, hogy a feleségének ilyen a felfogása, hogy minek családos apának nőnemű barát.
2014. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek vannak lány barátai, ismerem is őket. Sőt, az egyik még mondogatta az esküvőnk előtt pár nappal, hogy örülne, ha jártak volna stb...A férjem eléggé leugatta, hogy késő, és engem szeret engem vesz el stb... és hagyja békén mint pasit.


Nekem is vannak pasi barátaim. Az egyiket ismeri a férjem is, azt akivel szoktam néha találkozni. A másikat nem ismeri, de vele csak neten tartom a kapcsolatot. Nem komoly.


Egyikkel sincs semmi baja. Megbízunk egymásban. Nem kell ahhoz ellenkező nemű barát, hogy megcsalja az ember a párját....


Mi mondjuk közöljük is a találkozásokat, sose titkolunk el semmit.

2014. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Abban lehet igazság, hogy azért törölte volna a beszélgetést, mert gondolta, hogy valószínűleg rinyálnék miatta. De nem azért, mert írtak egymással, hanem mert ismer, hogy utálom, mikor valaki hátulról támad, és játsza a mártírt. Allergiás vagyok erre a fajtára.
2014. júl. 18. 00:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!