Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van a férjeteknek, élettársato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a férjeteknek, élettársatoknak "barátnője"?

Figyelt kérdés

Tegnap a férjemmel összebalhéztunk azon, hogy miattam az egyik barátnője (haver), akihez sosem volt semmi köze, csak jókat dumáltak most azt hiszi róla, hogy beképzelt, és hogy a csajnak igaza volt abban, hogy ha majd megnősül, akkor a nő miatt (ez esetben én) majd meg sem fogja őt ismerni. Kiakadtam, mert ez a nő évekig nem is jelentkezett, vagy csak én nem tudtam róla, nem is ismerem, sosem találkoztam vele. Kiakadtam, hogy mi ez a hirtelen bánkódás a haver csaj után. Amúgy is úgy tudtam meg, hogy létezik, hogy mikor haza jöttem a szülészetről, megtaláltam a közös oldalunkon egy archivált beszélgetést vele. Akkor csak gúnyosan megjegyeztem, hogy "kiteszem a lábam otthonról, máris csajozol?" Persze ki akarta törölni, csak véletlenül mentette törlés helyett. Azóta nem is beszéltünk erről, most meg a fejemhez van vágva, hogy én mindenkit elutálok mellőle. Magában már azt sem értem, hogy minek egy családos apának női barátnő.

Azzal zártuk le a vitát, hogy mondtam neki, hogy felőlem barátkozzon akivel akar, már nem érdekel, nyugodtan hívja meg a házunkba egy kávéra, mikor én is itthon vagyok, de ha megtudom, hogy a hátam mögött találkozgat vele, akkor majd viselje a következményeit. Lehet, hogy én vagyok a h...e, de ha nekem lenne egy "barátom", és hiányzik, akkor szeretném megismerni a párját is. Nem sunyin, a szőnyeg alatt üzengetnék butaságokat.

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel?



2014. júl. 17. 08:27
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hárpia! Vannak más női ismerősei, haver csajok, akiket ismerek, akikkel találkozunk, velem is beszélgetnek. Ezzel a nővel kapcsolatban az idegesített fel, hogy nem is ismer, én sem őt. Eddig nem jelentkezett, nem is tudtam róla, erre hirtelen én vagyok a ROSSZ, mert hát Ő megmondta, hogy ha én leszek, akkor ő el lesz felejtve.

Persze én elhiszem, hogy jó volt egy barát neki, aki pénzt adott kölcsön, aki a lelki szemetesládája volt, aki elvitte autóval, ha el akart menni valahová. De ne én legyek a gonosz azért, mert mindez már nincs. A másik dolog pedig az, hogy nem én tiltottam le, ő tűnt el mikor megtudta, hogy vagyok.

Érdekes, hogy a másik csaj miért tud rám írni FB-on (még az iskolából ismerik egymást), hogy ha erre jár majd megáll nálunk, és legalább megismerkedünk? Ez a nő meg sunyi módon hátulról duzzog. Hogyne lennék mérges. Nem fogom magamra húzni a gonosz feleség szerepét egy ilyen miatt.

A családos apák szingli baránőiről meg már elég sokat hallottam, hogy ne kívánjak az életünkben egy ilyet. Az esetek többségében nincs jó vége, mert a legtöbb magányos barátnő bekavar. Ő akar lenni a fontos.

2014. júl. 17. 10:11
 32/49 anonim ***** válasza:
15%

figyelj, itt te húzod a rövidebbet ha pattogsz, mert apuci megpattan pár napra a barátnőhöz, aki aztán a kukacára pattan.

szóval hisztizz tovább, mint egy tini, de ne viselkedj úgy mint egy felnőtt, önbizalommal teli anyuka/feleség!

2014. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Az ominózus beszélgetésben, ami eredetileg törlésre volt ítélve épp meg volt sértődve. Majd el sem köszönt, csak lelépett a beszélgetésből, nem is válaszolt, el sem köszönt. Még csak nem is gratulált a babánkhoz. Eljátszotta a nagy drágát. Tipikus számító nő, és majdnem be is jött neki.
2014. júl. 17. 10:21
 34/49 anonim ***** válasza:
92%

Ja, az mas. Itt joesellyel egy olyan norol van szo, aki annak idejen bejott a ferjednek, ezzel pedig ugyesen visszaelt es hulyitette. Most pedig idonkent 'onbizalomnovelesbol' ellenorzi le tudja e meg vinni kutyaba a ferjedet...


Akkor vissza minden, igazad van.

2014. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
94%
Jajj ... nehogy már a kérdező legyen a hibás .. Talán ti másképpen viselkednétek ? Én sem szeretnék egy ilyen semmiből felbukkant állítólagos régi barát(!)nőt a férjem közelében tudni , aki ha megtudja ,hogy vagyok .. még el is tünik ,mint szürke szamár a ködben . Még akkor sem ,ha megbízunk egymásban és nem kételkedem a férjemben ! Egy szó mint száz ,ha a nő tényleg barátilag közeledik ,a férj is barátilag viszonyul hozzá ,nincs miért titkolózni,hanem meg lehet hívni egy vacsira ,kerti sütögetésre ,vagy bármire .Ebben az esetben a régi barát örömmel elfogadja a meghívást ,mert örül barátja sikerének ,annak hogy révbe ért és megállapodott ,valamint kíváncsi és nyitott a feleség felé .
2014. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
69%

Azt hiszem van a ferjemnek egy noi haverja-baratja.. de miota osszekoltoztunk szinte egyik baratjaval se talalkozik,mert annyit dolgozik,hogy velem is csak futolag talalkozik,szabadnapjan meg velem szeretne lenni.. nekem kell noszogatni,hogy menjen kerdezze meg hogy vannak,es igyanak egy colat,vagy sort...

Miota babat varunk,meg rosszabb a helyzet :)

Egyebkent kedves kerdezo a kifejtos reszere valaszolvan... soha nem ertettem a ferfiakban azt,hogy ha beszelnek egy masik novel miert kell egybol kitorolni a beezelgetest.. erre nyilvan azt mondanam,o is tudja,hogy nem csak baratsag,es tudja ha meglatod,kiderul ott mas is lesz ,nem csak az,hogy mizu,hogy vagy? :)

Vaaagy.. azert torli mert feltekeny tipus vagy? :) nem ismerjuk az eloeleteteket... volt-e felrelepes? Ilyesmi vita regebben.. megvaltozott-e a viselkedese mostanaban.. sok mindenre figyelj oda,sokat segit :)

2014. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Nitókrisz ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jol latod a helyzetet. Letezhet noi ferfi baratsag, de olyan nem letezik, hogy evekig se hire se hamva es hipp hopp feltunik, majd meg o szologat be. Es milyen "barat" az, aki nem gratulal a baratjanak, amikor gyereke szuletik, hanem aljas modon beszologat a felesegre? Boaaa :( A ferjed is elgondolkodhatna kicsit.
2014. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is jól látod, de okosnak kell lenned, ne legyél sárkány, ne hisztizz, mert azzal magaddal cseszel ki. Illetve nekünk rinyálhatsz, azért vagyunk itt, de inkább nekünk, mint a férjednek. A csajt meg hívd át, hogy szeretnéd megismerni, hisz a férjed barátja a te barátod is. Ha van benne egy kis tartás, nem megy el, ha meg elmegy, akkor legalább láthatod, hogy mit hoz ki a férjedből. Ez a csaj konkrétan irigy rád, de ne felejtsd el: ő csak egy kis semmiség, te vagy a feleség, ne ess le a szintjére, mintha két kis h*ly* p*csa veszekedne a férjedért, hisz neked már a férjed. Ezért jó lenne, ha azt érezné, hogy nem tekintesz rá ellenfélként, vagy hogy ez nem egy verseny a férjedért, hisz az már eldőlt.
2014. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
30%

Az én férjem egyik legjobb barátnője az első felesége.

Sose jutott eszembe, hogy féltékeny legyek

2014. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
39. Nem érted az egész lényegét. Itt nem az a gond pusztán, hogy a férfinak van nő nemű barátja, hanem olvasgasd el a csaj (barátnő) viselkedését és megtudod mi a probléma. Azért mert nálatok működik, mert nem titkolózik a másik két fél, attól még a kérdezőnél pont nem ez a helyzet.
2014. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!