Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 21 evesen korai lenne hazasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 evesen korai lenne hazasodni?

Figyelt kérdés

Egyutt nottunk fel, 6 eve vagyunk egyutt, 3 eve egyutt lakunk.

Veletlen meglattam amikor eljegyzési gyuruket nezett a neten, meg a csaladom is elszolta magat. :))


Jovo nyaron lehetne az eskuvo, en akkor lennek 21, o meg 23. Mit gondoltok? Minden rendben koztunk, csak sok rosszat hallok masok tapasztalatairol


2014. júl. 27. 17:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

Nincs olyan, hogy korán vagy későn. Ha valaki 21 évesen csak azért nem megy férjhez a szerelméhez, mert azon aggódik, hogy nincs-e korán, az ugyanolyan hülyeség, mint ha valaki 35 évesen csak azért férjhez gyorsan valakihez, mert úgy érzi, kifut az időből.

Csak az a fontos, hogy meglegyen az érzelmi kötődés és őszintén ADNI akarjatok egymásnak, mindkettőtökben meglegyen a vágy, hogy boldoggá tegyétek a másikat!

2014. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem korai. :)
2014. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

Nem, mi is együtt nőttünk fel, 24 évesek vagyunk, 7 év után most májusban esküvőztünk, 5 éve együtt laktunk, 2 éve szülőktől külön.

Unokatesóm 23 éves, nem házasok, de 9 éve vannak együtt 3 éves a gyerkőc.


Vannak olyan típusú ememberek akik alapból nem a dugás után mennek mondván " élnek".

Ha úgy érzitek eljött a pillanat akkor eljött.

Sose a kor számít hanem az együtt töltött és megélt idő. Semmivel se tartósabb egy 30 éves pár hú de nagy szerelemből való 1-2 év utáni házassága , mint egy 5 éve tartó 21 évesé. Talán az utóbbi még bensőségesebb hiszen együtt értek/ értetek meg a felnőttségbe.

2014. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én anno 21 évesen az előző párommal korainak éreztem, amikor szóba hozta. 17 éves voltam, amikor megismerkedtünk és 18 éves koromtól szülőktől külön együtt éltünk. Nem azért, mert fiatal voltam, csak nem éreztem azt a biztonságot, ami szükséges hozzá. Jól is tettem, mert rá egy évre el váltak útjaink.


Vőlegényemmel nem sokkal utána kezdtünk el járni. Két év után költöztünk össze és 25 évesen kérte meg a kezemet, boldogan mondtam igent. Nem azért, mert 25 évesen baromi érett vagyok hozzá (barátok ezen is hüledeznek, hogy nekik korai lenne :P ), hanem egyszerűen sokkal kiegyensúlyozottabb és boldogabb az életem mint előtte és érzem, hogy vele akár 100 évig is tudnék élni.


Bízz magadban! Ha úgy érzed, hogy vele tudod leélni az életedet, akkor vágj bele, ha csak egy csöpp kétely is van, akkor még jegeljétek a kérdést. 30-40 évesen kötött házasságok is érhetnek véget válással, ez nem korhoz kötött, hanem személyekhez.

2014. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nem, én 6évesen esküdtem
2014. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

22:04. Érzek némi leereszkedést a soraid között. Mintha kizárólag a te érdemed lenne, hogy korán párra találtál, mindenki más meg balf.a.sz, aki csak dugni akar. Pedig ehhez nagy szerencse kell. Mármint hogy olyat találj elsőre, akivel jövőt tervezni is jó.

A legtöbb ember pedig jobban tudja harminc évesen, milyen társ való neki, mint tizenöt évesen. Valószínű, hogy harminc évesen neked is több önismereted és tapasztalatod lesz, mint 17 évesen volt. Hát még negyven vagy ötven évesen. Ha akkor is úgy érzed, hogy bejött a 17 éves kori választásod, akkor kérlek, ne játssz szerencsejátékot. Két életterületen ekkora mákja egy embernek nem lehet.

2014. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, nézz őszintén magadba, és pontosan tudni fogod, hogy megérett-e a KAPCSOLATOTOK rá! Nem véletlen emeltem ki a kapcsolat szót, mert lehetsz akár 30 éves is, maga a kapcsolat minősége dönti el, hogy jó döntés-e összeházasodni. Én is 21 évesen házasodtam, férjem 23 volt, tavaly :) Sok évig voltunk "csak" legjobb barátok (mert kapcsolatban éltünk mindketten), de egymásba szerettünk, összejöttünk, összeköltöztünk (külön a szülőktől), és úgy éreztük, hogy nincs mire várnunk :) Ő a biztos pont az életemben, és már sokkal azelőtt a lelki társam volt, hogy egyáltalán azt beismertem volna magamnak. Én is kaptam mindenféle beszólást, mert ritka, hogy valaki ilyen hamar megtalálja élete párját, de ettől még boldog menyasszony voltam, most pedig boldog feleség :) Szóval CSAK magadra hallgass, nem korai 21 évesen házasodni, ha olyan a kapcsolat!
2014. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát azért sok ember dugni is szeret, és nem feltétlen csak egy emberrel akarja kipróbálni. És milyen szomorú amikor éppen emiatt az állati ösztön miatt megy tönkre egy kapcsolat, ami 8 évesen kezdődött. Gyakran előfordul.
2014. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
22 évesek vagyunk a párommal és augusztusban leaz az esküvőnk. Sokan mondják, hogy korai, de minket nem érdekel.
2014. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
aki itt tesz fel erről kérdést, akár 18 akár 21 akár 30, annak korai!
2014. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!