Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 21 evesen korai lenne hazasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 evesen korai lenne hazasodni?

Figyelt kérdés

Egyutt nottunk fel, 6 eve vagyunk egyutt, 3 eve egyutt lakunk.

Veletlen meglattam amikor eljegyzési gyuruket nezett a neten, meg a csaladom is elszolta magat. :))


Jovo nyaron lehetne az eskuvo, en akkor lennek 21, o meg 23. Mit gondoltok? Minden rendben koztunk, csak sok rosszat hallok masok tapasztalatairol


2014. júl. 27. 17:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 22:56, most olvasom a válaszod, de nem hiába vagy lepontozva. Senki nem ereszkedik senkihez, elárulom lehet egyvalaki nem csak 2 , de több területen sikeres, ennek köze nincs a szerencséhez egyszerűen fel kell fogni, hogy az élet egyszer van, ha tetszik ha nem, lehet itt csodában hinni meg miegymás akkor is. Tudod, nem azért vagyok a fiatalkori párom felesége, mert nem szeretek szexelni vagy élni, aláfekhettem volna jópár pasinak, mint az akkori tinitársaim többsége, de bumm voltam/ vagyok már annyira távol az állati " dug.junk minél többet" ösztönnél , hogy nem tettem.


Az eredmény? Ők örjöngve keresik hogy ki húzza rájuk a gyűrűt és csinálja fel őket ( persze senki, mert a pasik a szerető státuszt húzzák rájuk) míg én vígan ÉLEK. Ebben nincs lenézés, ez az én környezetem tényein alapuló vélemény. Nem állítottam semmit, azt íttam lehet. Nem kergettem magam ideákba a nagy szerelmes filmekkel. SENKIN nem lehet változtatni. Össze kell csiszolódni és igen szerintem nagyobb esély van a teljes összehangolódásra azoknál akik fiatalon jönnek össze, hisz együtt alakul ki a személyiség.

Semmi olyat nem írtam, hogy semmit nem ér a 30-on túli házasság . Ennek nincs köze a korhoz, mint már írtam ennek az együtt töltött időhöz van köze.


Tudod, 7 év nem kevés, gyerekek voltunk, gimisek, 140 km-rel köztünk, most önálló dolgozó felnőttfélék sok akadályt és eseményt megélve, sehol nem látom ,hogy azt írtam volna,hogy aki később keres magának

párt az rossz. Én azt írtam, hogy bár mi vagyunk a nagy emberiség, a többség még mindig azt hiszi hogy a numerahajhászat az élet és ha valaki tegyük azt 20 évesen má rájön, hogy a francokat az egyből le van nézve mert nagyon fiatal...holott szerintem pont a fiatalabbnak van ott több esze. De ez az én nézetem, nem vagyunk egyformák.


Ui. itt valamelyik válaszadónak , akár fiatalon akár idősebben kötelezi el magát egy férfi a kapuzárási pánik egy " kötelező" biológiai esemény. Ott dől el , hogy az adott férfi agyi, elvi és tudati szinten hol áll , semmi köze a házassághoz.

2014. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a gyakori válásokra! Ha szeretitek egymást, mondj igent! De azért nem ártana együtt élni, mielőtt ténylegesen összeházasodnátok, hogy összecsiszolódjatok ès hogy kiderüljön, el tudjátok- e viselni egymás hibáit a mindennapokban. Minél több nehézségen, próbatételen megy át egy kapcsolat, annál stabilabb lesz, ha kibírja. Ezért sem árt előtte hosszabban együtt élni. Én 22 vagyok és már rég házasok lennénk a barátommal, ha rendben lennének a papírok. Évek óta együtt élünk, gyerekünk is van. Sok gimis osztálytársam ment márj férjhez (valószínüleg a babáik miatt;)18-20 évesen - és nem a kisebbséghez tartoznak.
2014. aug. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem tökre nevetséges.Ne haragudj,de 21 évesen semmit nem tudtok még az életről.


Ha meg annyira szeretitek egymást,akkor semmin nem fog változtatni,ha nem tartoztok jogilag össze.


25 éves kora körül az ember nagyon sokat változik.Teljesen más irányba megy át a gondolkodás.

Még azt sem tudják mit akartok az élettől,annyira fiatalok vagytok.

az ilyenek szoktak 30,40 évesen elválni.

2014. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!