Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most komolyan olyan sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan olyan sokat kértem a páromtól?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye vagyok, hogy itt teregetem ki a szennyest, de engem bánt a dolog.


Egy kicsit fel vagyok fázva ezért ma fürdés után fel akartam tenni egy hüvelykúpot magamnak. Erre bejött a férjem a fürdőszobába, hogy ő borotválkozik. Megkértem, hogy öt percre menjen ki amíg én felteszem a kúpot.

Erre mindenféle prűd nőnek elmondott, meg hogy én titkolózom előtte stb.

Engem ez nagyon bánt. Túl reagálom?

Amúgy 20 éve vagyunk házasok.


2014. aug. 9. 22:12
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
42%
Én biztos nem szóltam volna semmit, hanem kimentem volna és kint a hálóban (vagy más helyiségben) tettem volna fel azt a kúpot. Azt nem csak a fürdőben lehet.
2014. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
57%
Nem hüvelykúp kell hólyaghurutra, hanem tabletta, amit orvos ír fel. Esetleg meleg sós ülőfürdő, de a férjed meg ne lásson!
2014. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kommunikációtokat.


"Megkértem, hogy öt percre menjen ki amíg én felteszem a kúpot. "

Ha a férjed tudta, hogy kúpot akarsz bedugni, akkor miért mondja neked, hogy titkolózol előtte.

Miért nem tud várni pár percet a borotválkozással, ha még nem fejezted be magadat.

Hogy jön ide a prűd kifejezés?

20 év alatt egy esti "fürdőszoba váltás" nem kellene, hogy gond legyen.

Az alapprobléma nem a túlreagálás, hanem a kommunikációs zavar közöttetek.

2014. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
48%

én simán akkor is bemegyek a fürdöszobába, ha éppen a férjem pisil :D vagy forditva..én közbe mosom a fogam, vagy tampont cserélek..semmi sincs ebben. teljesen természetes dolog. méág csak azt se mondanám, hogy gusztustalan egy tampont, vagy egy kupot feltenni...simán csak természetes.


sajnos nálunk már olyan is elöfordult, hogy ö tett fel nekem kupot (szülés után székrekedésre) és beöntést is adott...

2014. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
54%

Tehát ha szeretem magam ízlésesen tálalni, és nem minden gusztustalan és visszataszító részletet megosztani a férjemmel, akkor prűd vagyok? Hát ez elég érdekes felfogás. Én sem szeretem, ha a férjem az ilyen őrá egyébként nem tartozó helyzetekben bent van a fürdőszobában, a beleimet sem szeretem közönség előtt üríteni, pedig az is természetes dolog.

Szerintem egyáltalán nem reagálod túl, mindenkinek joga van a személyes terének a tiszteletben tartásához, és az anyakönyvi hivatalban nem emlékszem, hogy bárhol aláírtam olyat, hogy mostantól a férjemnek mindenhez joga van.

Ami pedig a magukat baromira felvilágosultnak és antiprűdnek tartó hölgyeket illeti: azért az egyáltalán nem árt sem a házasságnak, sem az intimitásnak, ha marad benned egy pici titok. (Urogenitális szempontból pedig a megfelelő hüvelykúp nagyon is kedvezően befolyásolja/megelőzi/gyógyítja a húgyúti fertőzéseket is, nem minden esetben szükséges feltétlen az antibiotikum...)

2014. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
90%
Ha kellemetlennek eled meg illene megertenie. Bar teny hogy parom eleg furan nezne ram ha kikuldenem. Amikor magy wc-zek is siman ramnyit ha mondani akar valamit. :D Ha szemermesebb tipus vagy arrol 20 ev utan biztos tudna, mindazonaltal ennyi ev utan biztos nincs rajtad semmi amot meg ne latott volna.
2014. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 piroska és a farkas ***** válasza:
69%
Én ezt nem értem. Ha valaki megkéri a házastársát, h menjen ki, akkor már rögtön prűd, rögtön biztos nem is szerelmeskednek, és egyébként is menjen ő ki? Véleményem szerint a legnormálisabb megoldás ilyen esetekben az, hogy akit megkérnek, hogy menjen ki, AZ KIMEGY. jé. És nem kombinál, hanem másnap megkérdezi a feleségét, h " jobban vagy,Drágám?". Ehh.
2014. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
72%

"Én annyiban megértem a kérdezőt, hogy azért nem a leggusztusosabb dolgok közé tartozik a hüvelykúp/tampon."


Egy darab feher kup, tenyleg hanyinger.

Labat kad szelere feltenni, ket ujjal feltolni a kupot olyan undorito latvany, hogy a csempe is leesik a falrol, a ferj pedig masnap beadja a valopert.


Hat orulok, hogy normalis a hazassagom, es a ferjem koszos alsonadragjat sem csipesszel fogom meg. Szettart labaim koze joparszor benezett, egy kup feltevesenek latvanyatol nem fog elhagyni. De sok valaszado prud valasza megdobbentett, es meg jobban ertekelem a normalis ferjem es az egeszseges hazassagom. Koszi!!

2014. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
42%
Olyan szánalmasak vagytok, hogy azt hiszitek, minél mélyebbre dug belétek valaki valamit, annál jobb a kapcsolatotok. Ha valaki egyedül akar bármit csinálni, joga van hozzá 60 év házasság után is.
2014. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
28%
Adott egy prud feleseg es egy normalis ferj. A feleseg furdes utan fel akarta helyezni a botranyos kupot, ferj bejott. Ot nem zavarja a latvany, feleseg viszont szegyenloskodik 20 ev hazassag, es ha mondjuk heti 3 szexet szamolunk, akkor kozel 1700 szex utan. Ment volna a feleseg egy masik szobaba, nem csak a furdoben lehet feltenni.
2014. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!