Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most komolyan olyan sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan olyan sokat kértem a páromtól?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye vagyok, hogy itt teregetem ki a szennyest, de engem bánt a dolog.


Egy kicsit fel vagyok fázva ezért ma fürdés után fel akartam tenni egy hüvelykúpot magamnak. Erre bejött a férjem a fürdőszobába, hogy ő borotválkozik. Megkértem, hogy öt percre menjen ki amíg én felteszem a kúpot.

Erre mindenféle prűd nőnek elmondott, meg hogy én titkolózom előtte stb.

Engem ez nagyon bánt. Túl reagálom?

Amúgy 20 éve vagyunk házasok.


2014. aug. 9. 22:12
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
13%
A kerdezonel szerencsésebbek vagyunk. Orulok, hogy nem ilyen prud hazassagban elek, BARMIT megoszthatok a ferjemmel, tampont, kupot, az eletunket. Szerintem ott baj van, ahol ennyire szemermeskedni kell, hogy egy kup felrakasat titkolni kell.
2014. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
40%

Nem kértél sokat és lehetett volna tekintettel a kérésedre.

Ugyanakkor szerintem egyáltalán nem kell semmit "szégyellni" a párunk elől. Sem a tamponcserét, sem a kúp felhelyezést, semmit. Legalábbis nálunk így működik. Utálnám, ha még a párom előtt bármi miatt is feszengnem kéne. De ezt egyéne válogatja...szóval azzal sincs semmi gond, akinek vannak tabu dolgai a párkapcsolatban. Azonban szerintem most lépj túl ezen. Mond meg a párodnak, hogy legközelebb örülnél, ha tekintettel lenne a kérésedre, mert ez téged zavar. Aztán felejtsd az egészet, igazából jelentéktelen ügyről van szó.

2014. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
87%

Azt hiszem, egyik tábor esetében sem az a gáz, hogy szemérmesebbek vagy más a véleményük a csak rájuk tartozó intim dolgokról, hanem hogy sokak hihetetlenül intoleránsak. Ha egy másik ember egy kicsit másként fog fel valamit, nem az Egy Igaz Utat követi, mint ő, akkor már ássa el magát és szerencsétlen...

Korábban már írtam ide. Meg tudom érteni a kérdezőt, viszont azt is, aki bármit cserél a másik előtt. A saját életemben ez is, az is teljesen OK lenne, ez annyira nüansznyi különbség számomra, a másik érzéseit pedig tiszteletben tartom. Azt sem értem, miért ne lenne tartás abban, aki a másik előtt wc-zik... Ahogy prüdériát sem látok a kérdező esetében, a szexuális életnek pedig a világon semmi köze ahhoz, hogy valaki különösebb ok nélkül mutogatni akarja-e magát a másiknak egyes, számára intim pillanatokban.

De még ha valaki roppant szemérmes is, akkor mi van? Olyan a személyisége, neveltetése vagy valami. Még mindig sokkal jobb, mintha intoleráns megmondóember lenne, aki letol idegeneket, akikről egyetlen mozzanaton kívül semmit sem tud.

2014. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
86%
A mi házasságunk tökéletesnek mondható minden szempontból tíz éve. Azért tampont, kúpot és egyebeket mégse cserélek a férjem előtt, mint ahogy nem járkálunk be a wc-re se (szerencsére külön van a fürdőtől) mikor a másik bent van. Uramisten... most elképzeltem azokat, akiknek ennyi intimitás sincs a házasságukban/kapcsolatukban... Jesszus, ennyi beteg ember.. :(
2014. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Èn azt hiszem, leragadtam ott, h nem értem, h attól, h vki hàzas,miért ne lehetne egyedül 5 percig a fürdőszobàban. Rég baj, ha az erre való igény bizalmatlansàgot szül.
2014. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
67%
Hát én meg sajnos ott ragadtam le, hogy egyeseknek jobbára hiányos ismereteik vannak urológia és nőgyógyászati területen, amit nem tudok nem helyreigazítani, annyira irritál a dezinformáltságuk: szóval hüvelykúpot NEM csak hüvelygombára alkalmazunk, hanem a felborult baktériumegyensúly visszaállítására is, amely felborult HÜVELYI egyensúly okozhat felszálló fertőzést a húgycsőben, hólyagban stb. A hüvely és a húgycső elhelyezkedése indokolja, hogy okozhatják egymás elfertőzését, ezért (is) nagyon fontos az egészséges hüvelyflóra fenntartása. Lehet kísérletezni a tőzegáfonyával, bár újabb kutatások szerint leginkább csak placebohatással bír, így ha már gyógynövény, akkor sokkal inkább a medveszőlőlevél hatásos, de miért kezeljünk egy betegséget bármivel is, ha van rá mód, hogy megelőzzük? (Mielőtt bárki nekeiesne lepontozni, az ismereteim urológus orvostól származnak, és saját tapasztalat igazolta, hogy nem a levegőbe beszélt.)
2014. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát én minden vagyok,csak éppen prűd nem,de azért ha tampont cserélek közös tusolás előtt,azért minimum annyira megkérem,hogy legalább forduljon már el:D Mondjuk azt csak a látvány miatt... De ennyi magánszférája hadd legyen már szegény kérdezőnek!

Mindenki mást tart kellemetlennek. Ha a kérdező azt,hogy egészségügyi szempontból nyúlkál a vaginájába,akkor ez van! Na:D

2014. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
örülök, hogy itt mindenki annyira nyílt és haladó szellemű hogy kifejezetten büszke rá hogy ő bizony még tampont is cserél a párja előtt. De a kérdező éppen fürdött, a párjának meg semmi sürgős dolga nem volt ott (értsd: nem wc-re ment be, hanem borotválkozni, az pedig várhatott volna még 5 percet). A kérdező megkérte a párját hogy még egy picit várjon mielőtt bemegy, a párja pedig erre prűdnek nevezte. Tehát nem az a lényeg hogy a kérdező MIÉRT nem akarta hogy ne menjen be a párja, hanem hogy alapból ő volt a fürdőben, megkérte a párját hogy 5 (!!) percet várjon a borotválkozással, a párja pedig képtelen volt erre, majd a kérdező volt a hibás.
2014. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!