Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most komolyan olyan sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan olyan sokat kértem a páromtól?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye vagyok, hogy itt teregetem ki a szennyest, de engem bánt a dolog.


Egy kicsit fel vagyok fázva ezért ma fürdés után fel akartam tenni egy hüvelykúpot magamnak. Erre bejött a férjem a fürdőszobába, hogy ő borotválkozik. Megkértem, hogy öt percre menjen ki amíg én felteszem a kúpot.

Erre mindenféle prűd nőnek elmondott, meg hogy én titkolózom előtte stb.

Engem ez nagyon bánt. Túl reagálom?

Amúgy 20 éve vagyunk házasok.


2014. aug. 9. 22:12
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Sot, rosszul szamoltam. 3000 szex utan.
2014. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 piroska és a farkas ***** válasza:
92%
A lényeget nem értitek : 1 millió szex után is joga van az embernek megkérni a párját, h adjon neki most 5 percet egyedül. Ettől nem lesz prűd. Hüvelykúptól függetlenül, akár más szituációban is. Természetes kellene, h legyen, h az emberek a házastársuktól következmények nélkül, teljes természetességgel kérhessenek ilyet.
2014. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
7%
Utolso, leher ilyet kerni, csak egy hazassag nem errol szol, hogy szegyenloskodunk egymas elott. A kerdezo rosszul csinalja.
2014. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 piroska és a farkas ***** válasza:
95%
de ponthogy egy házasságba kellene, h gond nélkül beleférjen az ilyesmi. Egyedül akat lenni. Tökmindegy, h szégyellősségből vagy nem. Egyedül akart lenni. A férj csinálja rosszul. Ha furcsa volt számára a szituáció, akkor annak nem bántóan kellett volna hangot adnia,de ismétlem, ahogy az előbbi hozzászólásomban már céloztam rá, a legnormálisabb emberi reakció az lett volna, ha egész egyszerűen tiszteletben tartja a felesége kérését.
2014. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
11%

Azert akart egyedul lenni, hogy ne lassa a ferj a kup felrakasat. Ez a prudseg.

Zarta volna magara az ajtot.


Nem tartom kovetendonek ezt a hozzaallast.

2014. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
96%
Mert ha magára zárja, akkor nem prűd? Ez egyre érdekesebb...
2014. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
8%
Így is, úgy is prűd a kérdező, de legalább megspórolt volna magának egy kínos jelenetet. Sajnálom a férjet.
2014. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
79%
Én meg azokat a nőket sajnálom, akik azt gondolják, attól lesznek értékesek , érdekesek, jó feleségek, jó szeretők, ha mindent odaadnak, mindent megmutatnak, mindenben engedelmeskednek és a saját igényeiket folyamatosan alárendelik a másiknak.
2014. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes volt az álláspontokat olvasni....


Rám tényeg senki nem mondhatná, hogy prűd vagyok

Mégsem cpvizelünk, vagy ürítünk székletet a másik előtt, tampont sem cserélek előtte.

Tudja, ogy használom, hogy mst cserétem..vagy iylenek, de nem csinálom előtte.

Szándékosan nem pukizok előtte( más előtt se, csak rám tartozik)


Nincs a fürdőn zár, szeintem a háztartások 70% ában nincs, ha menstruálok, akoro nem jön be ha fürdök, szeetek egyedül lenni olyankor...náunk ezt úgy jelezzük, ha egyedül akarunk lenni, hogy becsukjuk az ajtőt, amúgy nyitva marad.

Hayunk a másiknak teret.

Hüvelykúpot én is egyedül tettem fel mindig, ne nézze a kicsvart pózomat, vagy akkor tegye fel nekem.

Pl szőrtelenítést egymásnak csinaljuk, tehát nem arról van szó, gyazt akarom, hogy tökéletesnek lásson, hanem azt hogy szeretem a magánszférát az olyan napokon

2014. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tök semmiség miatt vesztetek össze. Ez butaság volt.
2014. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!