Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most komolyan olyan sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan olyan sokat kértem a páromtól?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye vagyok, hogy itt teregetem ki a szennyest, de engem bánt a dolog.


Egy kicsit fel vagyok fázva ezért ma fürdés után fel akartam tenni egy hüvelykúpot magamnak. Erre bejött a férjem a fürdőszobába, hogy ő borotválkozik. Megkértem, hogy öt percre menjen ki amíg én felteszem a kúpot.

Erre mindenféle prűd nőnek elmondott, meg hogy én titkolózom előtte stb.

Engem ez nagyon bánt. Túl reagálom?

Amúgy 20 éve vagyunk házasok.


2014. aug. 9. 22:12
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a feleségnek teljesen igaza van. Szeretett volna egyedül maradni pár percre a fürdőszobában, és??????????


Ezért prűd????????


Én meg azoktól kapok hányingert, amikor olvasom, hogy egymás előtt vécéznek, pukiznak, stb... Hát ezekben az emberekben semmi tartás nincs?

2014. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
82%
Egyre betegebbek a mai nők, az már biztos. Attól EGÉSZSÉGES a házasságotok, hogy láttátok már egymást szarni, hugyozni, véres tampont lóbálni? Ez komoly? Atyaég...
2014. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
38%
Nem olvastam a válaszokat, csak egyet-kettőt. Nos én azon a véleményen vagyok, hogy egy kúpfeltevést ki kell bírnia a kapcsolatnak. Persze nem azt mondom, hogy véres betétekkel és tamponokkal kell kidekorálni a hálószobát a szülinapjára, de azért fel kell vállalni, hogy emberek vagyunk, nem címlaplányok/fiúk. Nem vagyunk tökéletesek, ezt a társunk is tudatosítsa magában, és fogadja el! Tehát egy kúpfeltevésnek bele kell férnie a másik jóérzésébe. Persze ha nagyon szégyellős vagy, akkor érthető. Én mondjuk nem, én lehet, hogy még meg is kértem volna, hogy segítsen. :)
2014. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
64%
A kapcsolatot meg a problémát már mindenki sikeresen kielemezte, ezért én a másik problémádra reagálnék :) Ha fel vagy fázva, akkor ne hüvelykúpot használj, hisz az valamiféle hüvelyi fertőzésre szokás használni pl. gomba. Ha fel vagy fázva akkor általában fájdalmas a vizelés, esetleg görcsölsz...ilyenkor a tőzegáfonya teát vagy kapszulát javaslom, nekem használt! De jó még a cickafark/kamilla ülőfürdő is.
2014. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
34-es: Így van, tőzegáfonya minden mennyiségben.
2014. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
53%

Igazatok van, micsoda beteg dolog kupot feltenni a hazastarsunk elott!

Sot, en hallottam nokrol, akik a szajukba veszik a ferjuk peniszet. Undorito. Sot, a fenekukbe is dugjak. Meg hallottam olyat is, hogy a ferfi a no testere elvez. Gyomrom felfordul, hogy hazastarsak mit csinalnak egymassal.


Szigoruan, sotetben, paplan alatt, csakis misszionarius modon csinalja egy rendes asszony, kupot is csak egyedul tesz fel.

2014. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
27%

Nagyanyámat a nagyapám tette tisztába az utolsó éveiben. Ha én fürdök, a férjem minden gond nélkül bejön pisilni.


Most legalább megtudtam, beteg család vagyunk.

Igaz, nem is veszekszünk azon, ha felrakok egy kúpot.

2014. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen más ha beteg lenne a párom,és nem tudna felkelni wc-ni...természetesen segítenék.

De az ha egészségesek vagyunk,és együtt járunk sz.rni...kösz de kösz nem.

Mások azt csinálnak amit akarnak,de nekem jó ,ha vár 5 percet míg végzek a wc-n.

2014. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
38%
En pedig nem esek ketsegbe, ha bejon a furdobe :) szerencsesebbnek erzem magam.
2014. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
61%

Ha bejönne a párom nem esnék kétségbe,csak éppen nem vágyom rá hogy megosszam vele...

És én érzem magam szerencsésebbnek :)

2014. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!