Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennek a kapcsolatnak így nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak így nem sok értelme van, ugye?

Figyelt kérdés
Alig találkozom a párommal, ő hajnalban megy dolgozni, reggel fél öt - öt óra körül indul és este 8 után ér haza. Aztán megvacsizik, megnézzük együtt a Barátok köztöt és megyünk aludni. Én mindig sietek haza a munkából ,hogy finom vacsit tudjak neki főzni, napi 2-3 órát töltök miatta a konyhában, mert addig van velem ébren, míg eszik. Éjjel sokszor megölel, de nekem ez már kevés. Sokszor szombaton is dolgozik, vasárnap meg az udvaron tesz-vesz. 26/F és 23/N
2014. aug. 27. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
Így van, én kitenném a szűrét hogyha neked vónék, az biztos.
2014. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
Hát valamiből el kell tartania téged. Szerintem inkább értékelned kéne, hogy még hétvégén is dolgozik. Ha meg éppen nem dolgozik, akkor vedd rá, hogy csináljatok valamit együtt, akár együtt is főzhettek, addig is eltöltötök egy kis időt együtt.
2014. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
2-es hogy te mekkora paraszt vagy, a kérdező is dolgozik mint írta, senki nem tartja el...
2014. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem kell eltartania, többet keresek, mint ő.


Sajnos nem olyan munkát végez, amit a végzettsége indokolna. Amit csinál, ahhoz nem kell 2 diploma, elég lenne hozzá az érettségi. Csak fél felmondani, mert hátha nem talál jobb munkát. Nagyon kihasználják.

2014. aug. 27. 19:16
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
beszéld meg vele, hogy ez így nem tesz jót, neki sem és nektek sem.
2014. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

19:13

Ha rendesen elolvasod a Kérdező bevezetőjét, akkor láthatod, hogy ő is dolgozik..


Kérdező! Amikor még nem éltetek együtt, akkor hogy oldotta meg a barátod, hogy találkozzatok? Vagy akkor még nem dolgozott ilyen sokat?

Valami nagyobb dolog miatt (lakásra gyűjtés például) kezdett el sokkal többet dolgozni?


Kicsit rossz szájízem van, ha ilyet olvasok, nekem is vetett már végett kapcsolatomnak a munkamánia, csak ott én voltam a hunyó, aki állandóan csak dolgozott.

Sajna én akkor kezdtem el értékelni a barátomat, hogy mennyi ideig várt rám türelmesen, hogy majd szánok rá időt, amikor elhagyott.


A barátod vállalkozó? Mert munkahelyen ez nem tűnik éppen törvényes munkaidőnek (na nem mintha nem hallanák ilyet, hogy csak papíron 8 óra a 8 óra). Mivel foglalkozik? Nem tud kicsit visszább venni?

2014. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Arany életed van te lány.Mennyivel lenne jobb ha mindig ott lógna az idegeiden?Na tudd ez a hosszú házasság titka nem kell annyit együtt lenni,nem unjátok meg egymást.:)vasárnap meg menj az udvarra utána.
2014. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

19:21-es vagyok.

Közben érkezett a válaszod, amíg írtam, így vedd tárgytalannak a kérdéseim nagy részét.


Az elég nagy gond, hogy ennyire kihasználják és ezek szerint nem is fizetik meg nagyon.

Ki tudnátok jönni a te fizetésedből, ha ezt ott hagyja és esetleg csak később talál jobb munkahelyet?

2014. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért töltesz naponta 2-3 órát a főzéssel? Kevés ételnek kell ennyi idő. A Barátok között nézés helyett inkább beszélgessetek egymással.
2014. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Mintha nem kereshetne munkát már most anélkül, hogy ezt otthagyja...
2014. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!