Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennek a kapcsolatnak így nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak így nem sok értelme van, ugye?

Figyelt kérdés
Alig találkozom a párommal, ő hajnalban megy dolgozni, reggel fél öt - öt óra körül indul és este 8 után ér haza. Aztán megvacsizik, megnézzük együtt a Barátok köztöt és megyünk aludni. Én mindig sietek haza a munkából ,hogy finom vacsit tudjak neki főzni, napi 2-3 órát töltök miatta a konyhában, mert addig van velem ébren, míg eszik. Éjjel sokszor megölel, de nekem ez már kevés. Sokszor szombaton is dolgozik, vasárnap meg az udvaron tesz-vesz. 26/F és 23/N
2014. aug. 27. 19:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mint általában a kapcsolatokban, ezt is meg kell beszélni. Tudtok időt együtt tölteni egész vasárnap, úgyhogy legalább az a nap van a héten nektek. A munkát pedig át kell beszélni, 2 diplomával sokkal jobb munkát is találhatna, hülyeség amit csinál és a diplomája is értéktelenedik mivel nincs a szakmájában, 10 év alatt olyan értéktelenné válhat egy diploma, hogy olyan, mintha meg sem csinálta volna. Keressen munkát, ha a jelenlegi munkája mellett nem megy, akkor gyűjtsön össze pár hónap alatt egy kis pénzt és mondjun fel. Így a munkakeresés időszakában is lesz pénze.
2014. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhat úgy is keresni másik munkát, hogy ezt ott hagyná. Ha nem is sokkal jobbat, de legalább kevésbé megterhelőt, 8 órásat. Ettől még nem kell rögtön felmondani.
2014. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát mit dolgozik? Gazdag legalább? Látom kertesház.. az fullos? Ha valaki csóró munkás, akkor dobd ki, de ha rengeteget keres, akkor várj, mert akkor nem fog sokáig dolgozni, mert megszedi magát azt kész.
2014. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Jah most olvasom amit írtál válaszként még. Dobd ki inkább és keress valami gazdag csávót. Ez így nem kapcsolat.
2014. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Hol laktok? Nála vagy nálad?
2014. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%
A kérdést ti nem olvastátok el?A hölgyemény már döntött! Ugye!Neki ez már kevés!Ha szeretnéd nem írnál ilyet!Az én párom csak 8 órában dolgozik,és 3 órát utazik,mert messze van a munkahelye.Eszembe nem jutna,hogy "ennek így nincs értelme" ,próbáljuk tartalmasan eltölteni az időt mikor együtt vagyunk. Lehet a párodnak is kevés ez: kap egy tányér kaját meg megnézitek a Barátok köztöt.Izgalmas lehet veled is az élet!
2014. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Erdekes a kerdes, hogy van-e ertelme a kapcsolatnak. Szerintem addig van ugyanis ertelme, ami te ertelmet latod.

En pl. szinte alig latom a ferjem, ö mindig delutan dolgozik, en majdnem mindig delelött ( vagyis a napközben). Mostanaban szabanapunk sincs együtt, de amikor meg mashol dolgoztam, akkor mindig a vasarnap volt a közös napunk. Olyankor mindig valamit csinaltunk amihez mind a kettönknel kedve volt, kirandultunk, strandoltunk, programot szerveztünk. Ha meg csak itthon volt punnyadni kedvünk akkor azt. Most mivel nem egy napra esik a szabadunk ( sajnos nem lehet összeszervezni), igy ha pl. ö szabad en repülök haza a munkabol, vagy mikor en vagyok az együtt vagyunk egesz delelött. Mi különösen tudjuk ertekelni az együtt töltött idöt. Hozza kell tenni azonban, hogy mi nem ismerjük maskent. Soha nem eltünk ugy mint mas parok hogy delutan ötkor hazamegyek, es együtt vagyunk. Masreszt az igazsaghoz hozzatartozik az is, hogy mi szezonalisan dolgozunk, tehat az evnek van x hete amikor vagy folyamatosan együtt vagyunk, vagy többet latom öt.

Ettöl függetlenül van, hogy nehez. En ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy ki kell birni, es ott a jutalom ( a szezon közi idöszak). Ha szereted es vele akarsz maradni, akkor ö keressen masik melot, te meg gondolj arra, h most rossz, de jobb lesz. Es a vasarnap legyen a ti különleges napotok, ami csak rolatok szol.

2014. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ha szereti a munkáját akkor örülj neki, ha nem akkor keressen mást. Állj mellette. Lásd be, hogy van ilyen és ne ettől függjön a szerelmed. Régen én is voltam ilyen helyzetben, de igyekeztem tőle szabadulni és sikerült. Most azt csinálom amit szeretek.
2014. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csak az első oldal válaszait olvastam el, de nem lehet, hogy most éppen azért gürizik ennyire, mert jegygyűrűre/ajándékra/akármire költ, amivel örömet okozhatna?
2014. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez a problema meg orvosolhato
2014. aug. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!