Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? A menyasszonyom terhes a közös gyermekünkkel és megvágta magát!

Figyelt kérdés

Ma konkrétan arra jöttem haza, hogy összevagdosta a karjait és a combjait elég csúnyán, tehát nem csak karcolások, szerencsére a hasát nem bántotta. Nagyon kiakadtam és ráüvöltöttem, hogy mégis hogyan gondolta ezt? Mert nem csak magát veszélyeztette (túl mély vágás, vagy fertőzés), hanem a picit is. Nekiállt hisztizni, hogy ahelyett, hogy megnyugtatnám őt, kiabálok vele. Inkább elmentem sétálni. Közben felhívott a testvére, hogy mekkora szemét állat vagyok, hogy ordibálok a nővérével és baja lehet a babának is. Csak a drága elfelejtette elmondani neki, hogy miért is kiabáltam, így a testvére némi kétkedés után nekem adott igazat.

Régen vagdosta magát, évekkel ezelőtt, de legyőzte. Néha említette, hogy megtenné újra is, de ilyenkor mindig biztosítottam, hogy mellette állok maximálisan bármiben, csak nehogy baja legyen.

A baba nem tervezett volt, viszont nagyon örült neki, egyből eltervezett mindent, a babaszobát, a lehetséges neveket, kis ruhácskákat nézegetett, tehát minden tökéletes volt, ma meg erre érek haza.

Most éppen a konyhában duzzog, hogy gonosz voltam vele. Nem képes megindokolni, miért tette.

A húszas éveink közepén járunk, stabil kapcsolat, lassan 6 éve vagyunk együtt, jövő évre terveztük a házasságot, csak becsúszott a bébi. Anyagi problémáink nincsenek, a baba is egészséges. 15 hetes terhes amúgy.

Ti mit tennétek a helyemben?



2014. szept. 17. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk való igaz, hogy már a gondolattól is sírnék, hogy ha valami az agyamba bekattanna, a párom úgy beszélne rólam a neten, mint egy tenésztehénről, ahelyett, hogy fogná a kezem, és végigjárná velem az orvosokat, kéz a kézben, nem anonym emberek tanácsára, hanem magától, és üvöltés nélkül.
2014. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező! Ma azonnal ki kellett volna hívnod a mentőket. Ha legközelebb vagdosni kezdi magát (még a szülésig valószínűleg fogja) próbálj higgadt maradni, és hívj segítséget, leginkább a mentőket. Be fogják szállítani a pszichiátriára, alaposan kifogják vizsgálni az elmeállapotát, főleg mert terhes. Ott majd eldöntik helyetted az erre szakosodott szakemberek alkalmas lesz-e a gyermek nevelésére. Mindenesetre keresd föl sürgősen a háziorvosát, és tájékoztasd az a történtekről. Arról is, hogy nem ez volt az első eset. Komoly betegsége van annak aki maga ellen fordul.

Ezzel csak a születendő gyermeked életét fogod megvédeni egy zavarodott anyától. Ha nem teszed meg, ezzel te is részese lehetsz egy családi tragédiának.

Nem is fogja megindokolni miért tette, mert nem tudja. Ilyenkor elborul az agya, ön és közveszélyessé válhat. A zárt osztályon kezelik a hasonló eseteket!!!!!

2014. szept. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
87%

A vagdosókat nem kezelik zártosztályon...

Imádom a tanulatlan és korlátolt embereket... :)

A vagdosó magát utálja.. ezért magát vagdossa.. Nem közveszélyes....

2014. szept. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
6%
Nagyokos lehet, hogy borderline személyiség zavara van. Hidd el befigyel zártosztály, ha terhes!!!!
2014. szept. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, 6 éve vele vagy tudod- látod, hogy beteg.

Miért kellett megvárni, hogy rosszabbodjon az állapota?

Ilyen esetekben- mert írod nem az első volt- egy normális társ azonnal orvost hív!

Te mint társfüggő megvédted a kezelésektől, nehogy kitudódjon a betegsége? Mivel zsarol téged? Elhagy talán?

Ebből már csak az következik, mind a ketten alkalmatlanok vagytok a a gyermek ellátására.

Minimum az, hogy védelembe veszik a gyereket ha megszületik.

2014. szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:

Nem kezelem a páromat tehenészetnek. Szeretem, imádom, meghalnék érte, és mellette fogok állni úgy, mint eddig is. Pont. Nem értem, miért baj az, hogy kiakadtam. Mert ha neadjisten felvágja az ereit, vagy elfertőződik a seb, a kisbabának is baja lehet. Mivel egyelőre a kisbaba a menyasszonyom pocakjában van. Ezért bánt egy hajszálnyival jobban, hogy terhesen vagdosta meg magát. Ne forgassátok ki a szavaimat, akkor is a szívem szakadna meg, ha nem terhesen megvágná magát. Tehát nem keltetőgépnek nézem.


A kapcsolatunk alatt egyszer sem vágta meg magát, tehát nagyon rég volt, amikor ő ezt csinálta.

Nem szeretném elveszíteni őt, mert mindennél és mindenkinél jobban imádom. Bízok abban, hogy ez csak egyszeri eset volt, és minden olyan lesz, mint régen. Tényleg olyan volt mostanában az életünk, mint egy álom. Nagyon boldogok voltunk... Most meg ő is szomorú, meg én is.

Most éppen alszik, elvonult gondolkozni nemrég, egyedül szeretett volna lenni, és el is aludt.

2014. szept. 18. 00:43
 37/69 anonim ***** válasza:
28%
És hagyod egyedül lenni, miután megvagdosta magát... congratulations!
2014. szept. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasnod!


[link]

2014. szept. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
2014. szept. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
49%
Megint..megint a kisbaba a fontosabb.... Jó értem, hogy fontos... De kisbabából lehet sok.. a menyasszonyodból meg csak egy van...
2014. szept. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!