Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti elmennétek 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti elmennétek 4 hétre szakmai továbbképzésre úgy, hogy közben nem jöhettek haza? És így a háztartás meg a gyerekek teljesen a férjetekre marad?

Figyelt kérdés
A férj természetesen dolgozik. A gyerekek ovisok, 3 és 5 évesek.
2014. szept. 24. 11:42
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Igazából minden nézőpont érdekel: gyerekek, férj, feleség, későbbi munkahelyi dolgok, hatások. Pont azért tettem fel a kérdést, hogy írjatok olyat, amire mi nem gondoltunk.


A férjem "vállalja", nem is hiszem, hogy gond lenne. Ha mégis, anyósom és anyukám is tud neki segíteni.

Esténként skypon fogom nekik olvasni az esti mesét minden este.


A tanfolyam a feltétele egy olyan állásnak, ami több fizetéssel és kötetlen munkaidővel jár. Amerikában van, ezért nem fogok tudni hazajönni.

2014. szept. 24. 13:09
 22/36 anonim ***** válasza:
73%

Első körben azt gondoltam, nem mennék a világon semmi pénzért, mert a gyerekek nagyon kicsik hozzá.

De így, hogy ilyen sok múlik rajta... elgondolkoznék.

Előtte nagyon-nagyon megbeszélném a gyerekekkel, hogy nem örökre tűntem el, ki kell bírni egy kicsit, és utána sokkal jobb lesz.

30/N (egy gyerekes)

2014. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
51%
Elmennék, persze. A párom remek apa, ezt már akkor tudtam, mikor nem volt sajátunk, mert már volt egy fia. Őt is külön nevelték akkor már 2 éve. Úgy mondjátok ezt a távollétet, meg azt, hogy az apa nem tud egyedül ellátni 2 gyereket, mintha nem lennének a világon elvált szülők, akik ide-oda viszik a gyereket, de mindig csak egy szülő látja el őket egyszerre. A gyerekek meg túl fogják ezt élni. Telefonálni kell, skype-ozni, hogy lássák is anyut élőben. Ha később mégis úgy látnák, hogy valamelyiket jobban megviselte a dolog, akkor el lehet vinni pszichológushoz. De az a gyerek, aki ilyen instabil lelkileg, annak valószínűleg előbb-utóbb egyébként is szüksége lenne szakértő segítségére, csak épp más hozná ezt elő nála. Egy háztartást ellátni se akkora ördöngősség. A férfiak is szoktak egyedül élni házasság előtt, olyankor megtanulják (már amelyik).
2014. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
33%
15-ös vagyok.Nem adtam tanácsot,azt sem írtam,hogy menj,vagy ne menj,csupán leírtam,hogy én ,hogy jártam,ezért kell lepontozni?
2014. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
55%
Elmennék.
2014. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
52%
Az ősanyázók nem unják az ősanyázást? Az ő logikájukat követve ők meg ősönzők. Feltűnő már ez a gyűlölködés.
2014. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
55%
Simán ráhagynám. Már csak azért is, mert így közelebb kerülne a gyerekeihez és más jellegű kötődés indulhat el. Két ovis korú gyerek nem olyan nagy kihívás.
2014. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nem teljesen a kérdésre válaszolok, de azt utálom, hogyha ezt egy férfi kérdezte volna, akkor mindenki természetesnek venné, hogy menjen, ez a dolga. Bezzeg ha a nő, akkor otthon a helye... Ha nagyon fontos, sok múlik rajta, akkor menj. Négy hét nem a világ. Ha gyermekeid érzik apjuk szeretetét, esetleg nagyszülő besegit, el lesz a gyerkőcöknek magyarázva a helyzet, akkor minden rendben lesz.
2014. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
56%
ha te nem akarsz,én megyek helyetted csak szólj!!!
2014. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
33%

22-es: miért kellene nekik nagyon nagyon elmagyarázni h anya elmegy? nem csecsemők már!


kérdező,csomagolj!!

2014. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!