Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti elmennétek 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti elmennétek 4 hétre szakmai továbbképzésre úgy, hogy közben nem jöhettek haza? És így a háztartás meg a gyerekek teljesen a férjetekre marad?

Figyelt kérdés
A férj természetesen dolgozik. A gyerekek ovisok, 3 és 5 évesek.
2014. szept. 24. 11:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
10%

Utolsó: nem csecsemők, az igaz. De az anyjuk nekik a kis világuk alfája és omegája. Néha egészen furán csapódnak le bennük dolgok, máshogy értelmeznek szituációkat, stb. Szerintem nem kell ragoznom, akinek ekkora gyereke van az pontosan tudja.

Nem csecsemők, de kicsik.

Nekem öt éves a lányom, tehát pont ekkora. 22es voltam.

2014. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
51%

utolsó: nekem is ekkorák,és nagyon-nagyon okosak. plusz,az már régen rossz ha csak anyuka a minden a gyereknek. az a jó nevelés ha apával,mamákkal is jól elvannak. tehát,nyugodtan menjen az anyuka,és koncentráljon arra h ezt a jövőjükért teszi. 4 hét nem a világ!


utolsó előtti voltam

2014. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
10%
valaki azt irta, o szepen elamgyarazna a ket evesnek...hahahaha...azt megneznem!!! ha az megelhetesunk mulna rajta elmennek, de amugy nem, ket evest nem lehet otthagyni egy honapra!!!!
2014. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
33: és ha a szülők elválnak? Akkor is egy szülő neveli tovább a 2 évest, és bizony olyan eset is előfordul, hogy az apjánál marad, még ha ritkán is. Vagy ha ne adj isten meghal az anyuka? Akkor is ott marad anya nélkül a 2 éves. Az apjuk ugyanúgy el tudja látni őket, ahogy az anyjuk, és 10 év múlva már emlékezni se fog rá a kicsi, hogy volt ilyen is. Nekem apukám ilyesmi idős koromban rendszeresen dolgozott külföldön. 2 hónap kint, 2 itthon. Semmire sem emlékszem belőle, csak néhány plüssömről tudtam, hogy ezt kintről hozta nekem apa, mikor hazajött. De más emlékem nincs, se rossz érzésem, se lelki sérült nem lettem, és ez akkor is így lett volna, ha anyám megy el külföldre.
2014. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
nem extrem esetrol irtam, hanem altalanossagban. ha azon mulna kirakna e az utcara mennek 4 hetre, de mint kisgyerekes anya ugy erzem , h nagyon megvisel egy kisgyereket ha az edesanyjatol elvalasztja a sors ilyen sok idore. nem is az emlekekkel vana baj, ennel ez komlexebb.
2014. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
ja e snem aparol van szo, hanem anyarol. az is mas, sajna. olyan miet valaszl akinek nincs gyereke?
2014. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!